Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καιρό να ασχοληθώ με χάρτες ( λίγες μέρες😅 ) αλλά από ότι κατάλαβα πάμε για επαναπροσδιορισμό στόχου μετά από αυτή την κακοκαιρία που βέβαια ακόμα μας απασχολεί...

Και βλέπω αρχίσαμε με δεικτες αο, ναο ετσι για να μπαίνουμε σιγά σιγά στο παιχνίδι... Η λύση όμως είναι μία: 

Casperakos ακούει;;;; Εχουμε τίποτα σηκωμάρες;;;;🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εδω και ποσες μερες εχω παθει αρρωστια με το hopecasting που κανω στον εαυτο μου. Τοσο πολυ που μπαινω σε καθε ανανεωση και κοιταω χαρτες και απλα περιμενω στη δευτερη καρτελα να δειξει οτιδηποτε αξιολογο, και τελικα δειχνει εναν αζορικο ανικανο.

Σε αυτο το 12αρι ομως θα δειξει αυτο που ψαχνουμε, εχω προαισθημααα. Πηγα τον αζορικο στο γιατρο και τωρα ειναι γονιμοποιημενος, καλοηθης, οπως θελετε πειτε το.

κοκκινολαιμης στην αυλη μου πριν 10 λεπτακια.... πρωτη φορα βλεπω φετος αν και ειχα το νου μου 🙂!!!!! ερχεται !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι να τρελενεσαι...τον αυλωνα ανατολικα μας και το χαμηλο στη Κυπρο το δειχνει απο προχτες ρε φιλε (ισως και νωριτερα,), σταθερα.......αν ηταν δυτικα μας και ιονιο θα αλλαζε 7 φορες στο ιδιο τρεξιμο 😂 ....για να εξαφανιστει στο τελος !!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φερε τουλαχιστον εναν δυνατο κ.β να χιονιστω κι εγω καλα γιατι αν περιμενω προσηνεμο σωθηκα,αν κρινω απο το σημερινο που μας ασπρισε λιγο τα χορτα.

Αρχηγεεε μηη...no no no🤣... ακόμη δε πηρες παραδειγμα από τον μεγα αρχηγο των κβ;; Το καλο το πράγμα αργει να γινει και το ξερουν καλα αυτό οι κβ. Ακομη περιμενει τον καλο κβ ο Βαγγέλης! Είναι παράδειγμα για ολους εμάς! Απτόητος! Ανυποχωρητος! Πάντοτε δυναμικός! Εύγε !!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Αξιόλογα φαινόμενα από τον τζιφο με καλά 500αρια  και με ένα -4 στα 850

gfs-13-132.png

Με λιγη δυτικιση γιναμε.Εδω σημερα με το τιποτα και τωρα που γυρισα ακομα ριχνει χιονακι τετοια ωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να ξαναδώ έτσι την αγαπημένη μου πόλη. Μεγάλο κρίμα που δεν είχα δική μου φωτογραφική μηχανη, να απαθανατίσω την παγωμένη λίμνη, και σε ένα σημείο θυμάμαι σε ένα μικρό λιμανάκι, ήταν παγωμένο όλο με κολλημένη την βάρκα μέσα στα χιόνια και στον Πάγο.. Αριάδνη μας έλειψες πολύ στα Γιάννενα!

photo

xionia-ioannina7.jpg

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, LoveFebruary said:

θετω υποψηφιοτητα κ γω για φεβρουαριο παιδια ειναι ο μηνας μου

αν ανοιξω εγω το θεμα θα φερω τον βορειο πολο στην ελλαδα με πανελλαδικο

θα παγωσω κ τις θαλασσες!!!

η λύση είναι μια. Οι καυσωνάκηδες να ανοίγουμε όλους τους μήνες 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θέλω να ξαναδώ έτσι την αγαπημένη μου πόλη. Μεγάλο κρίμα που δεν είχα δική μου φωτογραφική μηχανη, να απαθανατίσω την παγωμένη λίμνη, και σε ένα σημείο θυμάμαι σε ένα μικρό λιμανάκι, ήταν παγωμένο όλο με κολλημένη την βάρκα μέσα στα χιόνια και στον Πάγο.. Αριάδνη μας έλειψες πολύ στα Γιάννενα!

photo

xionia-ioannina7.jpg

 

Τετοια διαταξη πρεπει να ερθει να ξεπλυνει αυτο το αισχος...

40-50 ποντους τοτε στην Χαλκιδικη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλια μου φαίνεται το 12αρι αλλά είναι μόνο για τα λόγια... Κάθε τρέξιμο ακόμα.και στις 150 ώρες αλλάζει ολόκληρες διαταξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

η λύση είναι μια. Οι καυσωνάκηδες να ανοίγουμε όλους τους μήνες 😇

μονο που εγω μισω τους καυσωνες 😁😅😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δε ξέρω τι θα γίνει τις επόμενες μέρες αλλά εγώ είμαι με λεξοτανίλ καθώς η Μονεμβασιά αυτή τη στιγμή έπεσε κάτω από 10 βαθμούς 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ βλέπω  όλο πιο πίσω πάμε πάλι.λεγαμε ότι από σήμερα θα βλέπαμε άλλους χάρτες .τι να πω μακάρι να αρχίσει να φαίνεται κάτι γιατί με έχει βαρεσει η αχιονια στο κεφάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Εγώ βλέπω  όλο πιο πίσω πάμε πάλι.λεγαμε ότι από σήμερα θα βλέπαμε άλλους χάρτες .τι να πω μακάρι να αρχίσει να φαίνεται κάτι γιατί με έχει βαρεσει η αχιονια στο κεφάλι 

Να δεις σημερα αλλους χαρτες δεν εχει κανα νοημα απο τη στιγμη που η οποια αλλαγη ειναι απο 1-2 φλεβαρη και μετα ουτως η αλλος το σκ ομως πρεπει οι χαρτες να ειναι στο σωστο μοτιβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Να δεις σημερα αλλους χαρτες δεν εχει κανα νοημα απο τη στιγμη που η οποια αλλαγη ειναι απο 1-2 φλεβαρη και μετα ουτως η αλλος το σκ ομως πρεπει οι χαρτες να ειναι στο σωστο μοτιβο

Την Κυριακή πως την βλέπεις; θα κάνει αξιόλογη κακοκαιρία (όπως ο τζίφος) η απλά βοριά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...