Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ομολογώ να πω πάντως πως από άποψη ψύχους είναι ίσως τα καλύτερα σενάρια μετά την Μήδεια. Μακάρι να συνεχίσουν έτσι.  Καληνύχτα παιδες

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Τα καλα 500αρια μονο προσφερουν χιονοκαταιγιδες.😉

Καλόεμαθα με το -40 στα 500 πέρυσι και θέλω πάλι.. χαχα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παντως με αυτα τα 500αρια στο 12αρι ens. σαφως οι πιθανοτητες καταβασης σοβαρου αυλωνα ειναι συντριπτικα κατα μας.Βλεπουμε και αυριο αλλα δεν ειναι για χαρες κ πανηγυρια.Απο το τιποτα παντως εχουμε πλεον κατι να κυνηγησουμε.

δεν μας πειραζει τοσο. αν θυμαμαι καλα και το 2015 παιζαμε χωρις καλα 500αρια αλλα με εξαιρετικα 850.
γενικα ομως μπορει να βγει καλυτερο. τι ειχαμε τι χασαμε στην τελικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

δεν μας πειραζει τοσο. αν θυμαμαι καλα και το 2015 παιζαμε χωρις καλα 500αρια αλλα με εξαιρετικα 850.
γενικα ομως μπορει να βγει καλυτερο. τι ειχαμε τι χασαμε στην τελικη

Και το 2006

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Καλόεμαθα με το -40 στα 500 πέρυσι και θέλω πάλι.. χαχα 

 

καλα η ελπιδα με το -40 να πιανει αττικη.... ακραιο ηταν... σκαγαν κεραυνοι μεσα στη χιονοθυελλα με νιφαδες πορτοκαλια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε καληνυχτες.Μακαρι να το κρατησει και να αρχισουν βελτιωσεις απο αυριο.7 σεναρια επεσαν ηδη κατω απο το -10.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Καλά, τόσο χάλια  είναι τα πράματα για τους ΚΒ; Δεν βλέπω συμμετοχές.... Νυσταξατε βρε;

Θα γυρισουν απο αυριο.Καληνυχτα Νικολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο νευρικός κλονισμός έρχεται.. δεν θα το αντέξω αυτό.. αχαχαχα... ρε παιδιά τι γίνεται ώρε;; Θα μας καταπιεί ο στρόβιλος;;.. διότι μόνο χιονιά δε το λες αυτό το πράγμα που άμα θέλει μπορεί να βγει... να τα πάρω από σήμερα τα χάπια μου🤣;;

Που να πάω για υπνο; Για ύπνο είμαστε τώρα;... άντε.. σας ξανακαληνυχτώ κι εγώ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περιπου τα μισα σεναρια μας βαζουν κατω απο -7μισι  στο διαστημα 13-15 . Γενικα πιστευω εχουμε σχεδον κλειδωσει ξεροκρυο με λιγα φαινομενα και παμε τωρα για τα καλα σεναρια τυπου κοντρολ να διεκδικησουμε τις πιθανοτητες μας για κατι καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ ουρλιάζουν για τα προσηνεμα.Πραγνατικά ισως ειμαστε προ των πυλών από καταστάσεις που θα γράψουν ιστορία στον ελλαδικό χώρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας, υπαρχει περιπτωση στα τελη της άλλης εβδομάδας να δουν χιονι η εστω χιονοστρωσεις τα βορεια υπερβορεια;

εγω ειμαι διονυσο στα 500

Ευχαριστω  πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...