Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως που παρακουλουθώ ενα καιρικό κανάλι στο Youtube αυτή την στιγμή μπορεί να το ξέρετε ορισμένοι καίει ολόκληρο τον Γενάρη με μόνο μια κακοκαιρία εγω γελάω προσωπικά γιατί συνεχίζω να πιστεύω οτι κάτι δυνατό θα υπάρξει στο Γενάρη

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βασει απογευματινου σκουπιδαιου ειναι πολυ πιθανο να μην κατεβει γενικα καποιος αυλωνας στην ευρωπη. Για ελλαδα πιο πιθανη η θερμη εισβολη. Οι κολλημενοι θα γραφουν οτι φταιει ο γροιλανδικος που στο 12αρι δεν υπαρχει καν, αλλα προχωραμε γιατι ο καθενας εχει τα κολληματα του.

 

Το πρωινο τρεξιμο ηταν υπεροχο, το βραδινο τραγικο, μια ακομα αποδειξη ποσο για τα σκουπιδια εχει καταντησει το συγκεκριμενο αξιοθρηνητο μοντελο. Τζιφος κι αυτος μετριοτραγικος, με λιγο καλυτερα ανσαμπλ ωστοσο. Περιοδος ενδιαφεροντος προφανως μετα τις 16, αφου δεν υπαρχει τιποτα και για κανεναν πιο πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Πελοποννήσιος είπε:

Εγώ πάντως που παρακουλουθώ ενα καιρικό κανάλι στο Youtube αυτή την στιγμή μπορεί να το ξέρετε ορισμένοι καίει ολόκληρο τον Γανάρη με μόνο μια κακοκαιρία εγω γελάω προσωπικά

Καθολου απιθανο...δεν ειναι για γελια..

Παιζει πολυ αυτο το σεναριο...

Βλεπεις πως βαδιζουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμενα μου φαινεται περιεργο μετα απο τοση καλοκαιρια ολο το φθινοπωρο και τον δεκεμβρη να βγει παλι ενα τιποτα τον γεναρη... μαλλον δεν θα εννοει πως θα μας πλακωσει καταπιωνας... λογικα θα θελει το κρυο να παει η δυτικη ευρωπη η τουρκια... εγω παντως και παλι κοιταω και στραβοκοιταω αυτους τους δεικτες ναο αο... ναι, ενταξει θα πειτε παλι ποια η σημασια τους αλλα οπως ειπαμε καθοριζει την κυκλοφορια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην απελπίζεστε παιδιά 24ωρες πριν βλέπαμε αλλά πράγματα

τωρα βλέπουμε αλλά

έτσι πάει

ο χειμώνας τώρα ξεκινάει

και ας θυμόμαστε πάντα ότι ο Φεβρουάριος πια είναι ο μήνας μας  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Πελοποννήσιος said:

Εγώ πάντως που παρακουλουθώ ενα καιρικό κανάλι στο Youtube αυτή την στιγμή μπορεί να το ξέρετε ορισμένοι καίει ολόκληρο τον Γενάρη με μόνο μια κακοκαιρία εγω γελάω προσωπικά γιατί συνεχίζω να πιστεύω οτι κάτι δυνατό θα υπάρξει στο Γενάρη

Και εγώ το βλέπω και θα σου πω μακάρι να πέσει έξω. Αλλά συνήθως δεν πέφτει δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

εμενα μου φαινεται περιεργο μετα απο τοση καλοκαιρια ολο το φθινοπωρο και τον δεκεμβρη να βγει παλι ενα τιποτα τον γεναρη... μαλλον δεν θα εννοει πως θα μας πλακωσει καταπιωνας... λογικα θα θελει το κρυο να παει η δυτικη ευρωπη η τουρκια... εγω παντως και παλι κοιταω και στραβοκοιταω αυτους τους δεικτες ναο αο... ναι, ενταξει θα πειτε παλι ποια η σημασια τους αλλα οπως ειπαμε καθοριζει την κυκλοφορια...

μπορεί να κάνει άλλη 1 ή 2 ψυχρές εισβολές αλλά δεν σημαίνει ότι σόνι και ντε θα είναι αρκετές για πεδινά. Πάντα η εξαίρεση είναι το πεδινό χιόνι και μπορεί να έρθει σε ανύποπτο χρόνο (φωτοβολίδα). Εμένα αυτό που με ενοχλεί είναι ότι μετά από μια ψευτοεισβολή κάθε φορά ακολουθεί περίοδος με ζέστη και βαρεμάρα, και τα ens του Ευρωπαικού εκεί το πάνε. Μακάρι να μετριαστεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς είναι αμείλικτα τα ασνάμπλ του ευρωπαίου για μετά τις 15/1...

Πάμε να πάρουμε ότι καλύτερο μπορούμε το διάστημα 9-13/1 γιατί μετά έρχεται η άνοιξη και δεν ξέρω πότε θα συννεφιάσει μετά...

image.png.78aa3fb346183e77c8287c7c16da242c.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω αν το καταλάβατε αλλα σε όλο το διαγραμμα του ευρωπαιου 4 μερες πέφτουμε κατω απο τα κλιματικά χαχαχαχ...Καλώς ήρθες χειμωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το φορουμ τωρα

image.png.a9d549b4d405fb98ae71691681c5fc24.png

 

το φορουμ με το που εμφανισει χιονια ο αυριανος πρωινος παιος

image.png.c5e3178e49c1e15c591fece58c4e7d5b.png

( ελπιζω να ειναι τυχαια η φωτο με την παραλια 😅 )

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε ξέρω αν το καταλάβατε αλλα σε όλο το διαγραμμα του ευρωπαιου 4 μερες πέφτουμε κατω απο τα κλιματικά χαχαχαχ...Καλώς ήρθες χειμωνα

Για πότε είναι αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομα δεν πηγα να αγορασω ξυλα χαλασαν ολα τα μοντελα... παλι σε παιδακια θα φαγωθουν😂

να δω την ωρα και τη στιγμη που θα ερθει η πραγματικη τους χρηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες επειδή εγώ έχω βράσει προσωπικά αφήστε τους χάρτες πηγαίντε για ύπνο,ποτό,ταινία και ξανά μιλάμε αύριο που πιστεύω θα ξανά αλλάξουν οι χάρτες καληνύχτες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ μέχρι αύριο το βράδυ θα κυνηγήσω για τις 13..

Για τα μακρινά το είπα και πριν θα αλλάξει ξανά , και άνοδος για τρεις μέρες ειν;ι φυσιολογική αλλά θα δείξει ίσως την αποφύγουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

πάει η μύτη από αικον...

Εδω μας βγηκανε τα ματια απο τους χαρτες  και συ σκας για την μυτουλα του αικον??🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Πελοποννήσιος είπε:

ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΤΙΣΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ

Τα μοντελα να φωτισουν..Εμας αστο..Ειμαστε ανωμαλοι..Δε φωτιζομαστε με τιποτα..😜Μαιο θα φτασουμε και θα κυνηγαμε πασπαλα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εδω μας βγηκανε τα ματια απο τους χαρτες  και συ σκας για την μυτουλα του αικον??🤣

... και τo μόνο σίγουρο είναι πως τα μοντέλα έχουνε μεγάλη μύτη🤣

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αντιλαμβανομαι το λογο που σχολιαζεται τα ενς τπυ ευρωπαικου και οχι τζιφου πχ...θα το πω εγω ευγενικα γιατι σας αρεσει η γκρινια🤣🤣🤣

ens_image-25.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...