Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις σαγιονάρες να τις κάνουμε χιονοπεδιλα, οι καυσωνακηδες να γίνουν χιονολατρες, οι κατάρες να γίνουν ευχές. Όλοι μια παρέα να φέρουμε το αγαπημένο μας χιόνι... Τώρα, όχι αργοτερα, ΤΩΡΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, olaficent είπε:

Προσωπικα ειμαι πολυ αισιοδοξος οτι μπροστα μας είναι οι ασπρες ομορφιες (της φυσης παντοτε μην παρεξηγηθω!).

Ο καιρος ειναι σχεδον σιγουρο ότι θα αλλάξει και θα έχουμε αρχικα δυνατο πέρασμα βροχών και στην συνέχεια χειμερινο μοτιβο με εντυπωσιακο και εκρηκτικο τρόπο ώστε να εξισορροπηθεί η ανυπαρξία φαινομένων απο το τελος σεπτεμβρη και μετα. Καποια παιδια το ειχαν ήδη επισημάνει αν θυμαμαι καλά και μετά το ασυλληπτο πέρασμα του ΝΤΑΝΙΕΛ όταν κυριολεκτικα άδειασαν οι ουρανοί!!

Να προσθεσω επισης ότι  ΣΗΜΕΡΑ ο Υπ. Κλιμ. Κρ. κ Πολ. Προστ. απέστειλε σε όλες τις εταιρείες που διαθέτουν μηχανήματα έργου, κατεπείγουσες επιστολές στις οποίες οι εταιρείες έχουν την υποχρέωση να αποτυπώσουν τις υπηρεσίες που μπορούν να παρέχουν σε περίπτωση έντονων χιονοπτώσεων!!! 

Επίσης, για οσους δεν το γνωριζουν, το 112, με πρόσφατη σχετικά απόφαση, θα ενημερωνει πλεον και θα στέλνει μην και για ΟΛΙΚΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΩΝ καθώς και για καθεστώς τηλεργασίας λόγω σφοδρών καιρικών φαινομένων.

Και για να ευθυμησουμε,  βάσει αξιόπιστων πηγων (άλλης "αμφιλεγομενης επιστήμης") από τις 12/2/2024 και για ενα μηνα η Χώρα θα έχει εικόνα (όψιμου) κουραμπιέ!!!

Χρονια πολλα σε ολους μας και στους ανθρώπους μας με υγεια, αισιοδοξια και καλη διαθεση!

 

 

 

Ποιος το εγραψε αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε σε φάση σφήνας...πέρασε και στον μέσο όρο του τζιφου..οπότε το σενάριο σα να αποκτά σάρκα και οστά σιγά σιγά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αχ τι ομορφαααα. απλα απο γεναρη και μετα θα βγαινουν τα ιδια χαμηλα στον ατλαντικο! απλα... νοτιοτερα! ομορφιες έτσι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τετοια αλφαδια,τετοια ταξη στα μοντελα και στον καιρο δεν εχω ξαναδει...

Εσύ είπες ότι απέχεις... Το κόβει η πουτ@#,α...το γαμ.... 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερη η λογική του Ατλαντικού στον μέσο όρο, αλλά θέλω να βελτιωθεί και ο Αυλώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε σχολιαζω πλεον συχνα χαρτες (και ειδικα της 2ης καρτελας) αλλα θα θελα για το γουρι και γω να βαλω αυτον,για τα παιδια απ τη Σαλονικα και οχι μονο.Μακαρι να επιβεβαιωθει κατι τετοιο. Θα ειναι μια καλη κακοκαιρια για το συνολο της χωρας.

cfs-0-276.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ βλέπω πάντως ότι ψήνεται μωβ δράκος από Σιβηρία...

Νομίζω ότι αν είχε συνέχεια το αικον αυτό θα έκανε. Βάλε βόρειο ημισφαίριο. Αυτό που θέλω να γίνει είναι να φτιάχτει ένας αζορικος που θα φτάνει βόρεια βορειοανατολικά θα ενώνεται με τον πολικό αντικυκλωνα και θα κατεβάσει την μαυρίλα στην Μεσόγειο..

Ωραίο κοντρόλ για τα δυτικά μας. Ίσως μια για τα υπόλοιπα μετά.

 

Φοβερό το σενάριο 16 του Τζεμ και αν είχε τον Αυλώνα του σεναρίου 15 θα ήταν ακόμα πιο επικ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλο το φόρουμ!!!

Το ψύχος δεν το γλυτώνουμε..το θέμα ειναι πώς θα μας κάτσει.. φαίνεται η αλλαγή να έρχεται από του Αη-Γιαννιου και μετά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Αφού το άνοιξε βορειοελλαδιτης τό θέμα

Κατεβάστε γρήγορα τις βιζον ξανά από το πατάρι.

Αυτά που ξέρατε να τα ξεχάσετε. Είμαστε οι ΔΚΒ με το μαχαίρι στα δόντια. 💣🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αυτά που ξέρατε να τα ξεχάσετε. Είμαστε οι ΔΚΒ με το μαχαίρι στα δόντια. 💣🙃

B εναντίον όλων...ΜΟΝΟ Β...ΝΑΙ ΡΕ!!!!!!Β!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μερικα σεναριακια έτσι για το  καλό... Στο δεύτερο το -28 στα 850 καιροφυλακτεί στα ΒΑ ερχόμενο καρφί από Σιβηρία χαχαχα

To 15

gens-15-1-276.png

gens-15-0-300.png

gens-15-2-276.png

 

To 12

gens-12-1-360.png

gens-12-0-336.png

gens-12-0-372.png

gens-12-2-360.png

Το 22...

gens-22-1-384.png

gens-22-0-384.png

gens-22-2-348.png

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δεν έχει τίποτα μέχρι τις 10 Γενάρη. Ούτε και μετά θα έχει κάτι αλλά τέλος πάντων 

Γκαρυ αμα το κανεις για γουρι πες το, γτ αμα χαλασες κ συ δεν υπαρχει ελπιδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...