Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Που να πάει η μύτη ρε παιδιά να πεσει πανω στον υποτροπικο και να τον τρυπήσει ;;;

Όχι...η μύτη και ο υποτροπικος είναι το ψωμί σε χαλάει να το παίξεις ζαμπονακι εσύ?🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Όχι...η μύτη και ο υποτροπικος είναι το ψωμί σε χαλάει να το παίξεις ζαμπονακι εσύ?🤣🤣🤣

Εγω προς το παρων στο θερμό τομέα με βλέπω αρα  λεω να το παίξω αβοκαντο 🤣🤣🤣...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Όχι...η μύτη και ο υποτροπικος είναι το ψωμί σε χαλάει να το παίξεις ζαμπονακι εσύ?🤣🤣🤣

ίσως να ιλάμε για την καλή βερσιον του ευρωπαίο ο οποίος δεν είχε τόσο καλό υποτροπικό. Παρόλα αυτά και σε αυτόν η μπάλα δεν έφτασε τελείως νότια,.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ίσως να ιλάμε για την καλή βερσιον του ευρωπαίο ο οποίος δεν είχε τόσο καλό υποτροπικό. Παρόλα αυτά και σε αυτόν η μπάλα δεν έφτασε τελείως νότια,.

Γιατί δεν μπορεί να φτάσει...αφού βράζει από κάτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τεράστια τούμπα του τζίφου στον ειρηνικό προς ΄ολα τα άλλα μοντέλα. μικρή σημασία έχει για εμάς, εγώ το αναφέρω.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το προσπαθεί ο τζιφ να κάνει ένα υποτυπώδες ριτζαρισμα στο νησί και να στρίψει τον Αυλώνα...δεν έχει τεράστια διαφορά με το 06 εάν καταφέρει να το κάνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τραγικό ραν. τουλάχιστον θα ζεστάνει, αν είναι να μην χιονίσει.. υποτροπιικούλη έλα στην αγκαλιά μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

τραγικό ραν. τουλάχιστον θα ζεστάνει, αν είναι να μην χιονίσει.. υποτροπιικούλη έλα στην αγκαλιά μου

Το θες τόσο πολύ ρε Μιχαήλ?...εγώ είπα να μοιραστώ το ζαμπόν με σένα αλλά εάν θες να γίνεις το ψωμί κάνω πίσω🤣🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Το θες τόσο πολύ ρε Μιχαήλ?...εγώ είπα να μοιραστώ το ζαμπόν με σένα αλλά εάν θες να γίνεις το ψωμί κάνω πίσω🤣🤣🤣...

Το ζαμπόν το θελουμε λίγο πιο νότια…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που ωραιο για κεντρονοτια και προσηνεμα το τζεμ βασικά οπως ειπα πριν έμοιαζε στον ευρωαπιοο αρκετα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλο χιόνι για Θεσσαλία το Τζεμ, αν και το χαμηλό δεν πείθει, έχει δευτερεύον επιφανειακό και ψυχρή λίμνη,  30-40 εκ κάποιες περιοχές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Που ωραιο για κεντρονοτια και προσηνεμα το τζεμ βασικά οπως ειπα πριν έμοιαζε στον ευρωαπιοο αρκετα 

Αλήθεια τώρα?...γκλασεζ?😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...