Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ρίξε μια ξούρα, βάψε μαλλί στο φυσικό σου τόνο και ρίξε 2-3 μπότοξ μέτωπο και γύρω από τα μάτια και μας φέρνεις άνετα το 30άρι. Άσε που και εσύ θα φαίνεσαι 30άρης. 😂

Ανοιξε κανα θεμα με συμβουλες beautè.Αυτο το ποδι χηνας με προβληματίζει.Υαλουρονικό,μπότοξ ή μπετόστοκο να βαλω?🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ανοιξε κανα θεμα με συμβουλες beautè.Αυτο το ποδι χηνας με προβληματίζει.Υαλουρονικό,μπότοξ ή μπετόστοκο να βαλω?🤣🤣

George αυτο ειναι το πιο εύκολο ρε , έχω εδω απέναντι ενα γείτονα που έχει χήνες μας πρήζουν  τις κόβω 2 πόδια και μια χαρά λύθηκε 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.

Λιγο πιο Β-ΒΔ να ριτζαρει το μπλοκ, να κρατησει λιγο πλατη στον Ατλαντικο….αποκοπη και γιναμε για 2 μερες. Εμφανιζεται το ενδεχομενο αυτο σε καποια σεναρια. Βεβαιως παιζει και να μην κατεβει κανενας αυλωνας και να μεινουμε με ζωνικη βορειοτερα μας και με το απολυτα τιποτα….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Ανοιξε κανα θεμα με συμβουλες beautè.Αυτο το ποδι χηνας με προβληματίζει.Υαλουρονικό,μπότοξ ή μπετόστοκο να βαλω?🤣🤣

Μαν αλήθεια είμαι άσχετος. Μόνο κροτάφους βάφω κάτι λίγα γκρίζα που έχουν βγει και ψιλο προδίδουν οτι κοντεύω τα 40. Γενικά έχω καλά γονίδια μάλλον και φαίνομαι early 30s 

Αλλά σοβαρά επειδή έχεις ωραία και λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου αν ρίξεις την ξούρα ή τα βάψεις μαζί με τα μαλλιά στον φυσικό σου τόνο και κάνεις μπότοξ γύρω από τα μάτια άνετα θα δείχνεις 30άρης. Που και με την ξούρα και το σουλούπωμα μόνο πάλι εκεί κοντά πρέπει να δείχνεις αν κρίνω από τη φωτό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, vorios_polos said:

Με κοιτάς πως σε κοιτώ?😎😎😎

IMG_20240114_110308.jpg

Ωωωω σοφιστικέ στυλάκι ο Στρατηγός του Βορρά 😂 

Εύγε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, icestorm said:

Ωραια οι στρατηγοι αποκαλυφθηκαν η μαχη αρχιζει ....ο αυλωνας που ειναι;

Όταν αποκαλυφθώ και γω θα ξέρετε οτι το 50άρι θα έχει σημειωθεί κάπου στην Ελλάδα.

Είναι το μυστικό μου τάμα 😅

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, icestorm είπε:

Ωραια οι στρατηγοι αποκαλυφθηκαν η μαχη αρχιζει ....ο αυλωνας που ειναι;

Μας χαλαει το χ της ιβηρικης.Η πρεπει να αποκοπει ή να η βγει.Υπαρχουν περιθωρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Όταν αποκαλυφθώ και γω θα ξέρετε οτι το 50 θα έχει σημειωθεί κάπου στην Ελλάδα.

Είναι το μυστικό μου τάμα 😅

Θα σε εχω προλάβει εγω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, icestorm said:

Θα σε εχω προλάβει εγω...

Δεν παίζει. Είμαι το πιο γρήγορο μπιστόλι στις καλοκαιρινές αναφορές θερμοκρασιών.

Δεν υπάρχει ρεκόρ για ρεκόρ καύσωνα που να μη το έχω ποστάρει πρώτος. 

Να σου πουν και τα παιδιά που με βλέπουν να κάνω 7689 αναφορές το δευτερόλεπτο όταν έχουμε καύσωνα 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το σικον δεν ξέρει τι να κάνει το χρυσοφόρο χαμηλό της ιβηρικής...θα το βρει στο 12😎😎😎

Εμείς το θέλουμε μασιφ, όσο πιο μασίφ γίνεται.. βασικά είναι το μόνο που έχει βελτιωθεί από εχθές, το ρίτζ συνολικά (αν εξαιρέσουμε τον χθεσινό άκυρο τζίφο στο 12αρι) είναι χειρότερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μας χαλαει το χ της ιβηρικης.Η πρεπει να αποκοπει ή να η βγει.Υπαρχουν περιθωρια.

Σ αυτα τα περιθώρια ηλπιζα κ γω την εβδομαδα που περασε κ τη συνεχεια την ειδαμε. 

Μακαρι ομως στρατηγε τι να.πω. 

Ξερεις ομως τι δε με πειθει; Συνηθως στις μεγαλες ψυχρες εισβολες η Τ ειναι για αρκετες μερες κατω απο τα κλιματικά ενω κ τωρα φαινεται κατι σουπερ εξπρες. Ας ελπισουμε να είμαστε πιο τυχεροί αυτη τη φορά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παντως ο κλοουν νομιζω οτι εχει δυναμωσει φετος εκει στις 120-144 ωρες.Μπορει να ειναι και η ιδεα μου,δεν ξερω.

Στρατηγέ στα 12ζ της Δευτέρας θα βγει η τζιπούρα 4Χ4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι μόνο δεν είναι χειρότερο για ένας το 6αρι του αικον είναι καλύτερο. Αν δει κανείς πως δημιουργείται το χαμηλό της Ισπανίας θα καταλάβει ότι εδώ πήγε πιο νότια όχι επειδή έχει την τάση να αποκοπεί, αλλά επειδή η αρχική μάζα που το τροφοδοτεί αποκόπηκε πιο γρήγορα απ' την τον Αυλώνα της νέας γης.

Στον ευρωπαϊκό δεν προλαβαίνει να αποκοπεί, και μένει μόνο ότι υπήρχε εξαρχής. Οπότε μια χαρά. Άντε να μείνει σταθερός ο τζιφος και να τουμπαρουνε τον παραπαιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φρέσκους φρέσκους σας βλέπω όλους! Snowman, Βαγγέλη κτλ

Απο εκεί φαίνεται η απουσία καιρικού ενδιαφέροντος. Αν είχαμε καναν καλό χειμώνα ή έστω κάποια καλή ψυχρή εισβολή, τώρα θα ήσασταν με μαύρους κύκλους στα μάτια. Καλά...δεν το συζητώ οτι αν ερχόταν κανα 2001 ( για τα βόρεια) ή κανα 2008 οτι η Ζωζώ Σαπουντζάκη θα έμοιαζε προσκοπάκι μπροστά σας....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Πώς τον κόβεις τον τζιφο Μιχαήλ?νομίζω ότι πάει πολύ καλά στις 48...όλα όσα είπαμε χτες στο δορυφορικό πάνε σούπερ...

Δεν είμαι σίγουρος ακόμα Βαγγέλη, δεν βλέπω κάτι που να λέω ουαου.

 

Πάντως ι τζιφος να ξεκαθαρίσουμε ένα πράγμα, δεν φτάνει η λίμνη της ιβηρικής που δεν βγάζει Αυλώνα. Μάλιστα αν ήταν νοτιότερα που θα πάει τώρα, θα μας έβγαζε θερμό κύμα και τίποτε άλλο στο 00αρι του. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...