Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Προφανώς και θέλω τον παιο 150 με 200 κμ δυτικά. Εκεί που έκανε αποκοπη ήταν τα καλά 500αρια ανατολικά. Πρέπει αποκοπή να γίνει ακριβώς μέσα στο κεντρικό Αιγαίο. 

Δεν μιλάμε για δυτικά ανατολικά μιλάμε για Αυλώνα κλωστή...τέλειος άλλο σενάριο...αν υπάρχει Αυλώνας βέβαια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμεις αρχηγέ λογικά δεν έχουμε ελπίδες ετσι ;;;🤣....

Πατριώτη ίδιο θα είναι με αυτό της προηγούμενης Τρίτης το πρόβλημα είναι πόσο πιο ψυχρό η πόσο πιο θερμό....λογικά αν κρατήσει το ψύχος του τζίφου....το χεις.....το πεντάποντο....γιατί είσαι στο κομβικό σημείο...αλλαγής του καιρόυ από ΚΒ σε προσήνεμο.....και εγώ τα ίδια...αλλά την κοπανάω για να ξεπαγώσω από το -8...,αυριο δεν θα περιμένω την πασπάλα που θα ρίξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Τρίτη φίλε. Να πάει πάνω κάτω στις 100 ώρες. 

Μέχρι την Τρίτη, υπάρχει και η Δευτέρα ομως Νικόλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antrious Antrious είπε:

δεν συγκρινεται το 2021 και το 2022  με το 2023 σε καμοια  περιπτωση οσο για το 2024 θα δουμε τι θα ερθει και αν θα ερθει και που θα ερθει και με ποια η ποιες χρονιες μπορει να συγκριθει και αν θα το περασει και ποσο θα το περασει και ποια χρονια θα περασει

Για Αθήνα ναι δεν συγκρίνεται, δεν είναι η Αθήνα η μόνη προσηνεμη πόλη όμως, για κάποιες περιοχές ήταν ιστορική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά δεν θέλω να είναι άκυρο το κύριο του παιου κατεβάζει Αυλώνα γιατί πολύ απλά 99% θα είναι πολύ λεπτότερος το οποίο θα μου φτιάξει ιστορικό...ίσως κάνουν και τα άλλα μοντέλα μια υποχωρισηωξαι κατεβάσουν ένα δειγμα Αυλώνα οπότε τα βρουν στη μέση σ αυτό το κομμάτι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Προσωπικά δεν θέλω να είναι άκυρο το κύριο του παιου κατεβάζει Αυλώνα γιατί πολύ απλά 99% θα είναι πολύ λεπτότερος το οποίο θα μου φτιάξει ιστορικό...ίσως κάνουν και τα άλλα μοντέλα μια υποχωρισηωξαι κατεβάσουν ένα δειγμα Αυλώνα οπότε τα βρουν στη μέση σ αυτό το κομμάτι...

Ακυρο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ακυρο ειναι

Είναι Ε?...ως προς την ένταση του Αυλώνα η στο ότι κατεβάζει Αυλώνα?είναι δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antrious Antrious είπε:

εγω λεω για το συνολο και οχι τοπικα οπως ενα παρα πολυ μεγαλο παραδειγμα τα κεντροβορια τον δεκεμβρη του 2001 με καθολολικο και ιστορικο χιονια σε ολοκληρη τιν κεντροβορια ελλαδα μεχρι και τιν θαλασσα και οχι τοπικοτητες που ειχαμε προχθες και στιν βορεια ελλαδα με χιονια στιν θρακη μεχρι και τιν θαλασσα

Ε τότε και το 21 και το 22 δεν ήταν ιστορικός προσηνεμος... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30% ιστορικό καθολικό κεντροβορειο...30% μεγάλο βόρειο..20% σχετικά εξπρές στα βόρεια ιστορικό κεντρικό κατάληξη προσηνεμα...10% μικρό βόρειο πέρασμα...10% τίποτα...αυτά για τώρα...πάμε τζιφο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

30% ιστορικό καθολικό κεντροβορειο...30% μεγάλο βόρειο..20% σχετικά εξπρές στα βόρεια ιστορικό κεντρικό κατάληξη προσηνεμα...10% μικρό βόρειο πέρασμα...10% τίποτα...αυτά για τώρα...πάμε τζιφο...

60% τοις εκατο νίκη βαγγελη δηλαδη ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Antrious Antrious said:

 μηπως ειπα το αντιθετο το εγραψα παρα πολλες φορες πριν και παραπανω το 2021 και το 2022

Αδερφε κουραστικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

30% ιστορικό καθολικό κεντροβορειο...30% μεγάλο βόρειο..20% σχετικά εξπρές στα βόρεια ιστορικό κεντρικό κατάληξη προσηνεμα...10% μικρό βόρειο πέρασμα...10% τίποτα...αυτά για τώρα...πάμε τζιφο...

Πολλά έβαλες στο κεντρικό με κατάληξη προσηνεμα. 50% ιστορικό κεντροβόρειο και 50% βόρειο μεγάλο. Εγώ αυτά βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, leonidasdasos είπε:

Αρναούτογλου ανέβασε τώρα για το επόμενο ΣΚ 

Για ακρως χειμωνιάτικο καιρό 

Ο Αρνιακος το απόγευμα είπε για 20αρια το άλλο ΣΚ. Ο,τι να ναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

30% ιστορικό καθολικό κεντροβορειο...30% μεγάλο βόρειο..20% σχετικά εξπρές στα βόρεια ιστορικό κεντρικό κατάληξη προσηνεμα...10% μικρό βόρειο πέρασμα...10% τίποτα...αυτά για τώρα...πάμε τζιφο...

Χαίρομαι να σε διαβάζω πραγματικά!! Δεν με πειράζει η φάπα που τρώμε τα τελευταία χρόνια. Αυτή η αισιοδοξία είναι πραγματικά φοβερό συναίσθημα 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πολλά έβαλες στο κεντρικό με κατάληξη προσηνεμα. 50% ιστορικό κεντροβόρειο και 50% βόρειο μεγάλο. Εγώ αυτά βλέπω 

Μπορεί αύριο να είναι έτσι οντος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Είναι Ε?...ως προς την ένταση του Αυλώνα η στο ότι κατεβάζει Αυλώνα?είναι δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα...

Και στο ποσο δυτικα ειναι και στο οτι κατεβαζει αυλωνα εγω θεωρω οτι θα εχουμε ψυχος ανευ αυλωνα η ο αυλωνας θα ειναι πολυ ανατολικα με καμια αποκοπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Χαίρομαι να σε διαβάζω πραγματικά!! Δεν με πειράζει η φάπα που τρώμε τα τελευταία χρόνια. Αυτή η αισιοδοξία είναι πραγματικά φοβερό συναίσθημα 😁

Πιο ρεαλιστικό πεθαίνεις...πραγματικά 😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το Βόλο δουλεύουν όλα.....

Εγώ αυτό διαισθάνομαι. 

Αυτή την πόλη-μουχριτσα που λειτουργεί αθόρυβα και θα έπρεπε να είναι ο μισητός αντίπαλος βορείων και νοτίων. Αλλά έχει την εκπληκτική δυνατότητα να μην του κρατάει κανείς κακία, την ώρα που θάβονται μέχρι και τα κατάρτια των ψαραδικων...

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Μπορεί αύριο να είναι έτσι οντος

Από χθες είναι έτσι. Φόρτσα Βαγγέλη. Τα μοντέλα σήμερα έχουν βγάλει τουλάχιστον τρία μισόμετρα μέσα στην Τσιμισκή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Και στο ποσο δυτικα ειναι και στο οτι κατεβαζει αυλωνα εγω θεωρω οτι θα εχουμε ψυχος ανευ αυλωνα η ο αυλωνας θα ειναι πολυ ανατολικα με καμια αποκοπη

Με το σικον που έτρεξε τι θα είχαμε?...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Για το Βόλο δουλεύουν όλα.....

Εγώ αυτό διαισθάνομαι. 

Αυτή την πόλη-μουχριτσα που λειτουργεί αθόρυβα και θα έπρεπε να είναι ο μισητός αντίπαλος βορείων και νοτίων. Αλλά έχει την εκπληκτική δυνατότητα να μην του κρατάει κανείς κακία, την ώρα που θάβονται μέχρι και τα κατάρτια των ψαραδικων...

Κάνεις????τσουκ...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...