Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Τι είναι αυτό με τα 00αρια ρε γμτ. Μας πικραινουν τον καφέ  κάθε πρωί... Ας ελπίσουμε να διορθώσουν κάπως το απόγευμα. 😎

Εγώ έκοψα τον πρωινό καφέ και ησύχασα φιλαράκι!! Επινα μια γουλιά...τσουπ το 00ζ κατέστρεφε τα πάντα. Αι στο δι@@ολο

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 72 όλα λίγο πολύ μοιάζουν και το ευρωπαϊκό είναι μόνο του!!!απίστευτο ...ρε μήπως ο παιος έχει γίνει τζιφος και δεν το πήραμε χαμπάρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Σημαντική τούμπα Πάιου. Πήγε προς τα άλλα κατά 80% συνολικά σαν εικόνα.

Όχι κατά 80 κατά 60 ...και είτε 40 άφησε είτε 20 νομίζω ότι αρκεί...το θέμα είναι ότι είναι μόνος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα, μικρο τουμπιασε και ο παιος αλλα θα βγει ακομα καλος... να πουμε την αληθεια δεν περιμενε κανενας μας να βγαλει καλυτερο σεναριο απο το χθεσινο, αφου ειναι σχετικα καλος σε σχεση με τα αλλα τοτε ενταξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, μην ασχολείστε δεν υπάρχει τίποτα και ο παιος είναι για τον παιο...(άλλο ένα ξεβράκωμα από τα πολλά φέτος, μην κοιτάτε πως είναι τώρα αλλά πως θα είναι το βράδυ και αύριο το πρωι).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήρθε η ώρα να αποδείξει ο παιος για ακόμη μια φορά ότι διανύει την χειρότερη χρόνια του... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγινε απλα το αυτονοητο..Εδω και δυο μερες παρα την αισιοδοξη φυση μου ως ανθρωπος προσπαθουσα να εξηγησω τα αυτονοητα..Οχι γιατι ειμαι προγνωστης οχι γιατι ειμαι μεντορας και οχι γιατι ειμαι καλυτερος απο αλλους...Απλα εβλεπα τα αυτονοητα...Εδω και δυο μερες απο τα συνολικα 80 υποσεναρια τζιφου και ευρωπαικου,δυο σεναρια ετρεχαν κατω απο το -10..Οταν οι μεσοι οροι επαιζαν σταθερα απο  -1 εως -5,ηταν αφελες να μιλαμε για προσηνεμο...

Επισης τα μισα και πλεον σεναρια των μοντελων δεν εδιναν καν διαταραχη ποσο μαλλον ψυχρη εισβολη...Ξαναγραφω..Ουτε εξυπνος το παιζω ουτε μεντορας..Απλα με ευχολογια και αν και φανφαρες δεν ερχονται χιονια..Ο Γεναρης μαλλον τελειωνει χωρις πεδινο χιονι...Το τραγικο δεν ειναι οτι χανεται το ρεταλι του σκ αλλα ο υποτροπικος που θα ξανακανει παρτυ μετα τις 20...Κανεις τοσες μερες δεν το εγραψε η εστω δεν το πηρε στα σοβαρα..Ασχολουμαστε με μια μαλ@κια και ουσιαστικα χανουμε την ουσια...

Καταλαβαινω την χαρμανα των φιλων αλλα δε μπορω να διανοηθω φιλους με τρομερες γνωσεις πως πεφτουν στην παγιδα να ψαρωνουν...Στη προκειμενη περιπτωση τα μοντελα ποτε δεν εταξαν..Εμεις ψαρωσαμε...Και επαναλαμβανω..Ο τζιφος ολες αυτες τις μερες εβγαλε δυο σεναρια κατω απο -10και ποτε ο μεσος ορος δεν εφτασε καν στο -5..Ποιος προσηνεμος ρε λεβεντες??

Στην καλυτερη θα ερχοταν κεντροβορειος της μισης μερας...Και μαλλον δεν θα βγει ουτε αυτο...Που επισης ηταν και το πιθανοτερο...Εαν διαβαζουμε σωστα τα μοντελα,μπορουμε να βγαλουμε πορισμα..Αρκει να μην ταυτιζουμε τους χαρτες με τα "θελω"μας...Δε φταινε μονο τα μοντελα..Φταιει και η κουλτουρα μας..Εχουμε ταξει στους εαυτους μας τα τελευταια 5 χρονια 20 χιονιαδες..Αληθεια ποσοι ηρθαν..??Ειναι στραβος ο γυαλος αλλα και μεις στραβα αρμενιζουμε...!!!

Καλημερα σας..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι που δεν θα τούμπαρε ο Παιος. Deja vu της προηγούμενης εβδομάδας με τη διαφορά ότι τοτε έταζε το Ukmo και μέχρι χθες ο Παιος.

Θα πω μια καλημέρα στην παρέα αλλά καληνύχτα όσον αφορά τα καιρικά τουλάχιστον μέχρι τέλη του μήνα έτσι όπως δείχνει  η κυκλοφορία  για μας εδώ 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, DIMITRIS said:

Απλά γελοίος ο παιος...πάμε για άλλα...δεν υπάρχει καμία κακοκαιρία το σ/κ.

θα διαφωνήσω...  μια χαρα τα χιονιζει τα κεντροβορεια και εχει βροχες και αργοτερα χιονι ημιορεινων απο λαμια και κατω

image.png.6d053d5cb2d097a8b4e8efe854076357.png

image.png.8e037b333f94c647a965574ffc96d2c7.png

image.png.d6f5ed62d4030f68b728ca5bc33b0ba0.png

image.png.9de64b01128bb06189f77d6d31f93878.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Michael είπε:

Καλημέρα. Ο Αρνιακος επιμένει για 18αρια και 20αρια το άλλο ΣΚ

Νομιζω ειναι το μονο που μας κραταει στο παιχνιδι🤣

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...