Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ διπλής ψυχρής εισβολής 9-14/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@GEORGE SNOWMAN ....εχω ανεβει ακομα παραπανω βασικα δεν ξερω που ειμαι και ακομα δεν ΧΙΟΝΙΖΕΙ...

ΤΙ να κανω?????να μεινω???

δεν εχω και πολυ πετρελαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πολυγυρο Χαλκιδικης στα 580μ πρεπει να χιονιζει βαση σταθμου.. 2,0 βαθμους με 0,5 σδ

Μολις ανανεωσε και εκανε βουτια στους 1,3 και -0,2 αντιστοιχα! Πρεπει να στουπωνει

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 9/1/2024 at 2:14 ΜΜ, bardaris είπε:

Τελικά μας έκανε την χάρη και μετά από μία τρίωρη χιονόπτωση που συνεχίζεται εξασθενιμένη χιονόστρωση...2-3 εκ....θερμοκρασία  0 και κάτι.....,δεν ξέρω αν συνεχίσει τα μοντέλα..μου δίνουν καμμία ωρα ακόμα....ακολουθούν βίντεο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα τελευταία βιντεάκι αφου αρχίζει να στρώνει με -1. Ελπίζω να κατεβουν και χαμηλότερα όσο περνάει η ωρα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στουπαρα τα χανια... 

https://www.astratv.gr/xania-live/

ονειρο... μαθαιω απο σοι πως το γυρναει και ζαγορα με 3 βαθμους προς την περαχωρα!

τωρα αρχισαν να εισχωρουν τα φαινομενα και δυτικο πηλιο, αργα και σταθερα παει να καταπιει τη πορταρια το στουποσυννεφο..

εδω τιποτα αξιολογο λιγο λιωμενο χιονι αν πεσει και με τον αερα καμια μικροσκοπικη παγωμενη σταγονιτσα,στους 7,9 η Τ και 05 μεχρι 2 mm βροχη στους σταθμους

φωτο προς πηλιο

image.png.a2800b6f8b360f9be183db66d22e2d25.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Λέτε να το γυρίσει στα βιλια ; 3,3 βαθμους βλέπω 

Ναι αργοτερα υετου θελοντος.Και δε θα ειναι εκπληξη αν χιονισει σε παρομοια υψομετρα στον νομο.

Αν χιονισει στα 400μ ομως θα ειναι.

Μακαρι τα χιονια να φτασουν  οσο πιο κατω γινεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, θωμας είπε:

Πάλι άρχισε να ρίχνει χοντρές νιφάδες θερμοκρασία +1C

Κ ο παιος δίνει παράταση φαινομένων μέχρι το βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν 1 ωρα εφτασα κορυφη για να δω χιονι και τωρα χιονίζει ( λόγω ορογραφίας και ραγδαιότητας ) ακόμη και στα  ψηλά στους Θρακομακεδόνες,  περίπου στα 500μ υψόμετρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...