Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Καλημερα και καλη συνεχεια σε ολους....τα κβ του χρονου με υγεια....

Δεν ειναι τπτ συνηθεια ειναι ολα....

Καλημέρα Σάκη ... Απλά θα πάμε λίγο πίσω (για νιοστή φορά) . Τα μάκρο του παιου αν και δεν ξέρω τι νόημα έχουν να τα κοιτάμε από τις 12 και μετά η αλήθεια είναι ότι έχουν βελτιωθεί κάπως και για όλο το διάστημα μέχρι και τέλος του μηνα ... Και ακόμη δεν έχουμε μπει στους χειμερινούς μήνες των τελευταίων ετών Μάρτιο και Αρχές Απριλίου ... Εεεεε 1-2 ευκαιρίες θα τις βγάλουμε ... Το θέμα είναι αν θα βάλουμε γκολ... 1 του μήνα ξεκινάμε το κυνήγι ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ απο τωρινο τρεξιμο τπυ τζιφου αυτο το συμπερασμα βγαζεις?

Λαρισα καλημερα εσυ με τα πρωινα τι συμπερασμα βγαζεις 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα προσηνεμα η μεγάλη ευκαιρία χάθηκε στα μέσα Γενάρη που δεν έκατσε εκείνος ο Αυλώνας όταν υπήρχε ψύχος ΒΑ. Πλέον χρειαζόμαστε ένα μικρό θαύμα από το 2ο δεκαήμερο και μετά 

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλημέρα Σάκη ... Απλά θα πάμε λίγο πίσω (για νιοστή φορά) . Τα μάκρο του παιου αν και δεν ξέρω τι νόημα έχουν να τα κοιτάμε από τις 12 και μετά η αλήθεια είναι ότι έχουν βελτιωθεί κάπως και για όλο το διάστημα μέχρι και τέλος του μηνα ... Και ακόμη δεν έχουμε μπει στους χειμερινούς μήνες των τελευταίων ετών Μάρτιο και Αρχές Απριλίου ... Εεεεε 1-2 ευκαιρίες θα τις βγάλουμε ... Το θέμα είναι αν θα βάλουμε γκολ... 1 του μήνα ξεκινάμε το κυνήγι ...

Μακαρι στεφανακο μου ..πολυ σωστα τα λες αλλα βλεπω να μην θελει να κανει κατι παλι φετος....

Στον μαρτη του 87 εγω δεν πονταρω παντως..

1987+37=2024🤣🤣 ειναι πολλα τα χρονια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως προς το παρόν ο μεγάλος κεντροβορειος με χιόνια ως και την θάλασσα και ίσως και πάνω στην θαλασσα είναι στο VAR...🤣🤣🤣😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

Λαρισα καλημερα εσυ με τα πρωινα τι συμπερασμα βγαζεις 🙂

Εγώ πάντως λέω... Άντε γειά... Πάμε για του χρόνου!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Καλή μέρα..Δεν υπάρχει τιοοτα ως τα μέσα του μηνα και η κυκλοφορία ουτε για μετα κάνει...Εγώ αποχωρώ οσον αφορα σχολιασμο για χιονια και περιμενω βριχες ετσι κι αλλιως μεγαλώνει η μέρα οποτε δε νομίζω να σπάσει η αχιονια των κβ..απο δεκεμβρη παλι , καλ η συνέχεια 

Καλά μην ορκίζεσαι.... 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μιχαηλ @[weathermaniac] σεναριο 38 ευρωαπιου ...καλη απολαυση

Πολύ αντεξες😄10λεπτα😂

 

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγικά τα πρωινά. Ο Ευρωπαίος μου άρεσε εχθές, αλλά το σημερινό 00αρι του είναι μάπα.

Ο τζίφος μας λέει καλό φθινόπωρο από τα δυτικα😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, thesprotos said:

Πολύ αντεξες😄10λεπτα😂

Το ρεκόρ του είναι 2 λεπτά αν θυμάμαι καλά. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν δεν θέλει και πολύ σκέψη...εφ όσον το 8-10 χάνεται με τον τρόπο που χάνεται βάζουμε και 3-4 μέρες για εκτόνωση και μάλλον πάμε για all in 15 με 22 όπου εκεί παίζει μπλοκ Σκανδιναβία γιατί δείχνουν να χαλαρώνουν πολύ τα γεωδυναμικα και ευτυχώς στα β.ανστολικα φαίνεται ότι δεν εκτονώθηκε η δεν πολύ εκτοπίστηκε το ψύχος...πολύ μακριά οπότε χαλαρώνουμε λίγο και λογικά μέσα στο σκ ελπίζω να ξαναπάρουμε φωτιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έρχεται ο μεγάλος ΚΒ με χιόνια ως τη θάλασσα. 

 

 

 

 

ΚΒ Σουηδίας και θάλασσα ο Βοθνιακός κόλπος 😛

ens_image.php?geoid=113280&var=201&run=0

Y.Γ. Σοβαρά πάντως, ξεφτιλίκια, έχω απίστευτα νεύρα.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Έρχεται ο μεγάλος ΚΒ με χιόνια ως τη θάλασσα. 

 

 

 

 

ΚΒ Σουηδίας και θάλασσα ο Βοθνιακός κόλπος 😛

ens_image.php?geoid=113280&var=201&run=0

Y.Γ. Σοβαρά πάντως, ξεφτιλίκια, έχω απίστευτα νεύρα.

Τα 3 πρώτα χρόνια είναι δύσκολα..🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικα τραγικη η κατασταση..δεν ειναι οτι δεν το εχουμε δει 3 χρονια..ειναι οτι δεν εχουμε φτασει καν κοντα στο να το δουμε..ουτε η αναμονη ενα βραδυ να ειμαστε στο τσακ και να κανουμε λαμπινγκ και ας φαμε και φολα στην τελικη..ουτε καν αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, athper είπε:

πραγματικα τραγικη η κατασταση..δεν ειναι οτι δεν το εχουμε δει 3 χρονια..ειναι οτι δεν εχουμε φτασει καν κοντα στο να το δουμε..ουτε η αναμονη ενα βραδυ να ειμαστε στο τσακ και να κανουμε λαμπινγκ και ας φαμε και φολα στην τελικη..ουτε καν αυτο

καλύτερο είναι αυτό.

Τουλάχιστον δεν ελπίζεις σε κάτι

Και τώρα που λέω ΕΛπιζω θυμήθηκα την Ελπίδα και τη φόλα στο νοουκαστ της 24/1/22 στον Πειραιά που περιμέναμε συγκλιση και πηγε προς ...Κορινθο που δε το περιμεναν .

Απλά το κακό ειναι οτι πλέον τα μοντέλα ειναι στο max 1 εβδομάδα, στις 4 ημέρες τα τελικά νούμερα με απόκλιση κανενα βαθμο προς τα κάτω.

Επίσης και η συγκλιση καλύτερα πχ να πιάνει τη μισή Στερέα πχ παρα την Αττικη μονο γιατι τελικα πάει Άνδρο (το 15 αν θυμαμαι ειχε συμβει κάτι τετοιο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PetranPireotis είπε:

καλύτερο είναι αυτό.

Τουλάχιστον δεν ελπίζεις σε κάτι

Και τώρα που λέω ΕΛπιζω θυμήθηκα την Ελπίδα και τη φόλα στο νοουκαστ της 24/1/22 στον Πειραιά που περιμέναμε συγκλιση και πηγε προς ...Κορινθο που δε το περιμεναν .

Απλά το κακό ειναι οτι πλέον τα μοντέλα ειναι στο max 1 εβδομάδα, στις 4 ημέρες τα τελικά νούμερα με απόκλιση κανενα βαθμο προς τα κάτω.

Επίσης και η συγκλιση καλύτερα πχ να πιάνει τη μισή Στερέα πχ παρα την Αττικη μονο γιατι τελικα πάει Άνδρο (το 15 αν θυμαμαι ειχε συμβει κάτι τετοιο)

εξαρταται πως το βλεπεις..προσωπικα θα ηθελα λιγο να νιωσω την προσμονη και ας μην κατσει,γιατι μου εχει λειψει ακομα και αυτο..αλλα κυριως το λεω για να δειξω ποσο βαρετοι και αδιαφοροι ειναι οι τελευταιοι 3 χειμωνες για εμας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο βασιλιάς σε καλύτερη λογική στο 6αρι .. και υπάρχει και αυθονο ψύχος ανατολικά. Για να δούμε μήπως δούμε ψήγματα φωτός για κάποιο διάστημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, athper said:

πραγματικα τραγικη η κατασταση..δεν ειναι οτι δεν το εχουμε δει 3 χρονια..ειναι οτι δεν εχουμε φτασει καν κοντα στο να το δουμε..ουτε η αναμονη ενα βραδυ να ειμαστε στο τσακ και να κανουμε λαμπινγκ και ας φαμε και φολα στην τελικη..ουτε καν αυτο

πιστεψε με, μετα απο 3 χρονια αχιονιας, δεν το θες καθολου αυτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...