Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΤΕ το παιγνιδι δεν τελειώνει πριν βγει να τραγουδήσει η χοντρή κυρία.

Ναι, χαλάσανε σήμερα. Ισως φτιάξουνε το βράδυ, ίσως αύριο. Ίσως και όχι.

Αλλά μέχρι τις 15 Μαρτίου ο Κόγκας μπορεί να κατεβεί. Λίγη τύχη θέλουμε που δεν είχαμε εως τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, agnostos said:

Στον Ιανουάριο είχαν βάλει ταφόπλακα ορισμένοι από κάποια τρεξίματα στα τέλη Δεκεμβρίου.

Από εξυπνάδες και τρολαρισμα εδώ μέσα άλλο τίποτα.

Μην το ψάχνεις.

το τρολ δεν με πειραζει, ας κανουν οσο θελους ( και εγω κανω ωρες ωρες ) απλα βλεπω πως καποιοι το λενε στα σοβαρα... δεν το λεω με τροπο που να τους μαλωνω απλα τους υπενθυμιζω καποια πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δυστυχως και εμεις εδω και η ευρωπαιοι φιλοι μας μετεωρολογοι αλλα και οι αμερικανοι μαλλον θα παμε κουβα για το φλεβαρη εν το μεταξυ ηταν η πρωτη φορα που ολοι συμφωνουσαν καθως και τα στοιχεια αυτα δειχνανε αλλα ο καιρος εχει παντα τα δικα του κολπα 

Βέβαια κουβά μόνο όταν είναι να μας ευνοήσει η κυκλοφορία... Έλεος δλδ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βέβαια κουβά μόνο όταν είναι να μας ευνοήσει η κυκλοφορία... Έλεος δλδ

Να τονισω μιλαω για το 6-11 βεβαια με τους δεικτες που εχουμε κραταω πισινη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Να τονισω μιλαω για το 6-11 βεβαια με τους δεικτες που εχουμε κραταω πισινη

Α οκ, 6-11 το έχω ξεγράψει προσωπικά.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Α οκ, 6-11 το έχω ξεγράψει προσωπικά.

 

Κι εγώ έτοιμος ήμουν αλλά το 06 συμβαδίζει με ελαφρά αρνητικό ΝΑΟ που είναι και η πρόβλεψη...τέλος πάντων θα δούμε σε κάνα δυωρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 6-11 το εχω βαλει μερες στο ματι, αλλα τα σημερινα δεν ηταν καλα. Θα περιμενω ωστόσο ακομα διοτι ποτέ δε ξερεις. Πόση πια ατυχία;; Κατι δε θα παει καλά καποια στιγμη;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Δυστυχως και εμεις εδω και η ευρωπαιοι φιλοι μας μετεωρολογοι αλλα και οι αμερικανοι μαλλον θα παμε κουβα για το φλεβαρη εν το μεταξυ ηταν η πρωτη φορα που ολοι συμφωνουσαν καθως και τα στοιχεια αυτα δειχνανε αλλα ο καιρος εχει παντα τα δικα του κολπα 

Άστα Κώστα πήγαν περιπατο και η ΑΣΘ και οι δείκτες και οι ζωνικοι.. Και όλα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, agnostos είπε:

Στον Ιανουάριο είχαν βάλει ταφόπλακα ορισμένοι από κάποια τρεξίματα στα τέλη Δεκεμβρίου.

Από εξυπνάδες και τρολαρισμα εδώ μέσα άλλο τίποτα.

Μην το ψάχνεις.

Γιατί έγινε τίποτα συγκλονιστικό το Γενάρη πέρα από τα χιόνιακια της πλάκας? Δίκιο είχαν όσοι βάλανε ταφόπλακα.. Μέχρι 15 Γενάρη με 20αρια ειμασταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ιανουάριος είχε τρεις ψυχρές εισβολές με σχετικά μεγάλη διάρκεια και μάλιστα η δεύτερη έδωσε 21% χιονοκαλυψη στη χώρα. Ορεινά και πολλά ημιορεινά δέχτηκαν αρκετό χιόνι.

Στην Αττική οι εισβολές αυτές φυσικά δεν έκαναν κάτι το συγκλονιστικό αλλά έφεραν τη θερμοκρασία στα φυσιολογικά της ή και λίγο πιο κάτω.

Ότι έκανε 5 μέρες πάνω από τα φυσιολογικά Αλκυονίδες, δεν μου λέει κάτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμφανώς καλύτερη Ισλανδία και από κοντρόλ και από μέσο όρο παιου στις 144 και με σφήνα και πιο δυτικά...νομίζω θα πάω στο 10 % και θα δώσω μια ευκαιρία στα 12αρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos είπε:

Ο Ιανουάριος είχε τρεις ψυχρές εισβολές με σχετικά μεγάλη διάρκεια και μάλιστα η δεύτερη έδωσε 21% χιονοκαλυψη στη χώρα. Ορεινά και πολλά ημιορεινά δέχτηκαν αρκετό χιόνι.

Στην Αττική οι εισβολές αυτές φυσικά δεν έκαναν κάτι το συγκλονιστικό αλλά έφεραν τη θερμοκρασία στα φυσιολογικά της ή και λίγο πιο κάτω.

Ότι έκανε 5 μέρες πάνω από τα φυσιολογικά Αλκυονίδες, δεν μου λέει κάτ

30 λεπτά πριν, agnostos είπε:

Στον Ιανουάριο είχαν βάλει ταφόπλακα ορισμένοι από κάποια τρεξίματα στα τέλη Δεκεμβρίου.

Από εξυπνάδες και τρολαρισμα εδώ μέσα άλλο τίποτα.

Μην το ψάχνεις.

Εξαρταται τι θελει καποιος.Εδω πχ πολλοι κοιταμε μπας και δουμε κανα χιονι στην πορτα μας. Ας κανει μετα και 30αρια οσα θελει.

Δεν πανε λεω στα τσακιδια και τα ορεινα και τα χιονοδρομικα. Αηδια εχει καταντησει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Άντε παιδάκι μου λέγε...δεν θέλω να τους δω γιατί θα νε ταφόπλακα εάν γύρισαν...

Εγώ μπερδεύτηκα 

nao.gefs.sprd2.png

ao.gefs.sprd2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν τους βλέπω...πέστο σιγά σιγά...😋...

Σε κρατάω σε αγωνία 

Χαχαχα τι να δεις μηπως να καταλάβεις; ;; χαχα

 

 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημαρτον!!?όχι μόνο δεν τουμπαρει αλλά έκανε μέσω του ΝΑΟ πιο εμφανή την σφήνα...Ε δεν πάμε καλά...εκτός κι αν το 06 και ο ναύτης είχαν δίκιο...15%😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Γιατί έγινε τίποτα συγκλονιστικό το Γενάρη πέρα από τα χιόνιακια της πλάκας? Δίκιο είχαν όσοι βάλανε ταφόπλακα.. Μέχρι 15 Γενάρη με 20αρια ειμασταν

Ναι αλλά δεν βάζανε ταφόπλακα με βάση στοιχεία αλλά για τρολάρισμα ή απλά από απαισιοδοξία. Δεν το στήριζαν σε κάτι επιστημονικό.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ναι αλλά δεν βάζανε ταφόπλακα με βάση στοιχεία αλλά για τρολάρισμα ή απλά από απαισιοδοξία. Δεν το στήρισαν σε κάτι επιστημονικό.

Μόλις είπες μια τεράστια αλήθεια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...