Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δεν ειναι τοσο αρνητικό γιατι στη προρτογαλλια ειναι εξίσου πολυ δύνατα και πιο δυνατά απο ρευγκιαβικ 

Θα ήθελα να σου κάνω δεύτερο ιδιαίτερο, αλλά δεν έχω χρόνο! Χαχαχα. Μακάρι να μου έβγαινε η προσπάθεια με τον υπολογισμό των δεικτών. Έτσι θα έβαζα ένα εξελακι που θα το κατεβάσατε όλοι, θα βάζατε τιμές z500 και θα έβγαινε ο ναο. Αχ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα ήθελα να σου κάνω δεύτερο ιδιαίτερο, αλλά δεν έχω χρόνο! Χαχαχα. Μακάρι να μου έβγαινε η προσπάθεια με τον υπολογισμό των δεικτών. Έτσι θα έβαζα ένα εξελακι που θα το κατεβάσατε όλοι, θα βάζατε τιμές z500 και θα έβγαινε ο ναο. Αχ!

Παίζει ρόλο και από τι γεωδυναμικα προέρχονται τα νούμερα...?δηλαδή έχει διαφορά ένα 1015 που προέρχεται ξεκάθαρα από θερμό εμποδισμο με ένα 1015 που προέρχεται είτε από ψυχρό εμποδισμο είτε είναι μια ισοβαρη ενός χαμηλού πχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Παίζει ρόλο και από τι γεωδυναμικα προέρχονται τα νούμερα...?δηλαδή έχει διαφορά ένα 1015 που προέρχεται ξεκάθαρα από θερμό εμποδισμο με ένα 1015 που προέρχεται είτε από ψυχρό εμποδισμο είτε είναι μια ισοβαρη ενός χαμηλού πχ 

Στο διάγραμμα που βάζουμε εμείς κάθε μέρα αν δεις λέει nao z500 .δηλαδή παίζουν ρόλο μόνο τα γεωδυναμικα!

Στον ναό που έβαλε όμως ο icelarissa με βάση τις διαφορές που έβλεπα, μάλλον αναφέρεται σε ναό επιφάνειας. Ναι υπάρχουν διαφορετικοί τρόποι υπολογισμού του ναό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε μπει στη φάση που ο Βαγγέλης θα το φέρει μόνος του στο πιάτο μας. Προσήνεμοι, υπομονή. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Έχουμε μπει στη φάση που ο Βαγγέλης θα το φέρει μόνος του στο πιάτο μας. Προσήνεμοι, υπομονή. 😎

Αν βγει μάλλον εγώ θα είμαι ο σερβιτόρος, με δεδομένο ότι από την κλήρωση με επέλεξα να ανοίξω το θέμα!!

 

 

 

 

Υ.Γ το μαγαζι έχει μόνο..... Self-service 🤯😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθαρά για οφθαλμόλουτρο, το απόλυτο σύστημα ψυχρού ΝΔ σαν διάταξη (θερμοκρασιακά στα 850 και 500 μπορούμε ακόμα καλύτερα) που κινείται ανατολικά και θάβει όλη τη δυτική Ελλάδα απο 800+ (αναλόγως το γεωγραφικό πλάτος). Πόσο μας έχουν λείψει...🥰

GFSOPEU12-288-1.png

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διατηρω ακομα ενα 15 % για το 8 με 9 για αυλωνα μηοως γινει τιποτα θα δειξει

...Μετά δεν υπάρχει κάτι να ασχοληθούμε ακομα παρα μονο ο μέσος όρος ο οποίος ειναξ παραπλαμπνητικος αφου δεν υπάρχει ψυχος εφόσον ερχεται απο δυτικα,, μόνο τα δυτικα έχουν πιο σοβαρές ελπίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Διατηρω ακομα ενα 15 % για το 8 με 9 για αυλωνα μηοως γινει τιποτα θα δειξει

...Μετά δεν υπάρχει κάτι να ασχοληθούμε ακομα παρα μονο ο μέσος όρος ο οποίος ειναξ παραπλαμπνητικος αφου δεν υπάρχει ψυχος εφόσον ερχεται απο δυτικα,, μόνο τα δυτικα έχουν πιο σοβαρές ελπίδες 

Βρε το χαμηλό έρχεται από δυτική και τραβάει το  ηπειρωτικό ψύχος από βόρεια β.ανστολικα...δινεις15???!!!😲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βρε το χαμηλό έρχεται από δυτική και τραβάει το  ηπειρωτικό ψύχος από βόρεια β.ανστολικα...δινεις15???!!!😲

Λίγο ηθελε ο ευρωαπαιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Ελα τι εχουμε?θα το φέρετε η τσάμπα παίζετε μπαλίτσα... μόνοι σας τόσες μέρες εδώ?😃

Τη μπαλίτσα ρε να παίξουμε; ;;; ;μπαντμιτον;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Λίγο ηθελε ο ευρωαπαιος

Αντώνη εναν σωστό εμποδισμό θέλουμε  εστω και τωρα ..και γιναμε...Είναι κρίμα να φυγει τόσο ψύχος ανεκμετάλλευτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...