Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερες.Ειμαι μπουκωμενος γι αυτο ακουγομαι βαρύς..🤣@[weathermaniac] 

 

Ωραιος γιωργαρααα...καλα να περνας φιλε.....

Το βιντεο ειναι τωρα??η απ το καλοκαιρι????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.4 Παρανέστι ΕΑΑ μέγιστη Ελλάδας σήμερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερες.Ειμαι μπουκωμενος γι αυτο ακουγομαι βαρύς..🤣@[weathermaniac] 

 

Περαστικουλια! Μια από τα ίδια και εγώ πάλι άρρωστος τις τελευταίες 4 μέρες μόλις 1.5 μήνα μετά την γρίπη Α, κοινώς σκ@τούλες🤒 το μπούκωμα όμως σου κολακεύει την φωνή σου. Την κάνει πιο ερωτικη😂

 

Υπέροχα μέρη πραγματικά, και όντως ένας δυτικός χιονιάς θα ήταν ότι πρέπει.. βασικά ας έρθει ότι θέλει ώστε να χιονίσει εκεί αλλά μάλλον πολύ αργά πλέον! 

Συνέχισε να μας βγάζεις φώτο και βίντεο 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ζέστη κάνει ρε παίδες ; Φοβερή εμμονή με υψηλες θερμοκρασίες.

Δεν ειχα κάνει την διαδρομή Βόλος- Λάρισα απο τον Σεπτέμβριο. Την έκανα χθες και σήμερα. Απίστευτα τα σημάδια απο Daniel/Elias ακόμη κι αν απλως τα παρατηρείς απο την Εθνική οδό, όπως απίστευτη και η έκταση της Λίμνης Κάρλα.

Μέσες θερμοκρασίες Φεβρουαρίου του σταθμού στο χωριό. Ουσιαστικά δεν υπήρξε φέτος Φεβρουάριος, πήγαμε απευθείας στον Μάρτιο.

11.2- 2024    ,   7.7- 2023    ,8.9 - 2022    ,9.8 - 2021    ,8.7 - 2020    ,7.5 - 2019

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερες, ακομα κι εγω που ξερετε οτι ειμαι καιροβλαμμενος, καιρο-αχορταγος, και αρκετα γκρινιαρης, νομιζω οτι ο Φλεβαρης απο 10-12 και μετα και μεχρι το τελος του, παει να σωσει τη χαμενη παρτιδα και τα προσχηματα και ολα...

Και υετικα και θερμοκρασιακα....2,5 μηνες το περιμεναμε, ε, ηρθε με λιγη καθυστερηση το φθινοπωρο-χειμωνο και συνεχιζει απ` οτι φαινεται...

Ηρεμια μετα το 2ημερο βροχας, σημερα στην Αττικη, ωστοσο με αρκετη συννεφια, τσιμπημενες καπως τις θερμοκρασιες, αλλα αισθηση αρκουντως χειμωνιατικη θεωρω...

11,5 η ελαχιστη εδω και 17,0 νταν η μεγιστη σε ενα μικρο διαστημα με ηλιο το μεσημερι.....

Πυκνωσε αρκετα απο το απογευμα και νομιζω εριξε μια ψεκαδουλα νωριτερα, τωρα εκ νεου χαζοψεκαδιζει....

Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε Παρασκευη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλιζει κανονικα, οποτε αλλη μια ημερα υετου καταγεγραμμενου....0,4 mm o Παπαγος λιγο ψηλοτερα, κοιταξτε οσοι μπορειτε ομορφη βροχοκουρτινα που αγκαλιαζει τον Τρελο και κατεβαινει σιγα σιγα προς τα εμας....14,3 βαθμοι, φουλ υγρασια και τσιρ τσιρ, κοιτα ο Φλεβαρης βαλθηκε να μας συγκινησει ο χειμωνο-μαγκας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,3-0,5mm σε μας εδώ στα Μελίσσια.....υπέροχες Φλεβαρίσιες ημέρες....κι έρχονται και πολύ καλύτερες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά έξω κάνει πολύ ζέστη ή μόνο  εγώ νιώθω έτσι ??? Ειμαι Περιστέρι και περπάτησα χωρίς μπουφάν για 2-3χλμ και εσταξα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά έξω κάνει πολύ ζέστη ή μόνο  εγώ νιώθω έτσι ??? Ειμαι Περιστέρι και περπάτησα χωρίς μπουφάν για 2-3χλμ και εσταξα ....

Ναι έχει ζέστη και για εμένα με υψηλή υγρασία...

Στο 85% εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Ναι έχει ζέστη και για εμένα με υψηλή υγρασία...

Στο 85% εδώ

Και ο σταθμός μου τα ίδια λέει...ζέστη και υγρασία 

Screenshot_2024-02-28-00-14-14-284_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@brainstorm

Κατά μεγάλη πιθανότητα ο Davis του Λιμανιού της Ρόδου που ανήκει στο Λιμενικό θα σπάσει το εθνικό ρεκόρ υψηλότερης μέσης ελάχιστης Τ Φεβρουαρίου που έχει σημειωθεί ποτέ στην Ελλάδα από δημόσιους σταθμούς με 14.1C μέχρι και σήμερα. Ίσως αύριο στην εκπνοή τσιμπήσει και 14.2C. 

Τo προηγούμενο ρεκόρ ήταν 13.9C στη Δονούσα EAA το 2016 ενώ πολύ κοντά σε αυτό θα βρεθεί η Κάσος EAA και ο Λέντας EAA με 13.7C ή 13.8C. Θα ξέρουμε αύριο με σιγουριά.

Μια μικρή επιφύλαξη μήπως η Κάρπαθος ΕΜΥ ξεπεράσει το Λιμάνι της Ρόδου. Θα το ξέρουμε με την έκδοση του κλιματικού δελτίου Φεβρουαρίου. Το ίδιο ισχύει και για την Κάσο ΕΜΥ αλλά για την Κάσο θα πρέπει να παραγγείλουμε τα δεδομένα. 

 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Ψιλόβροχο από το ξημέρωμα εδώ στην περιοχή που άφησε ως τώρα 1,6 χιλιοστά στον σταθμό εδώ του Μακροχωρίου με τη θερμοκρασία σε φθινοπωρινά επίπεδα στους 11,7 βαθμούς....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...