Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

25.4 η μέγιστη, με πολύ λιγότεερη σκόνη σε σχέση με εχθές που με δυσκολία διακρινόταν ο ήλιος. Στην σκιά η θερμοκρασία είναι τέλεια, ο ορισμός της δροσιάς, στον ήλιο για πρώτη φορά αισθάνεσαι έστω και οριακά ζεστούλα, ας το πούμε χλιαρό αέρα χεχεχε.

Όλα ανοιχτά για να μην ξαναχρειαστεί να ανάψει θέρμανση μέχρι τον Οκτώβριο! Υπενθυμίζω πέρσι κλέισαμε οριστικά το καλοριφέρ στις 12 Μαίου

 

26 τελικά η μέγιστη!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκόνη και σήμερα, όχι σαν εχθές και άρχισα φυσικά να στάζω ολόκληρος γυρνώντας από το σχολείο..

Χθες βράδυ είχαμε εν τω μεταξύ μεγαλύτερη εσωτερική από ότι εξωτερική θερμοκρασία Πιο πιθανό δηλαδή να αρχίσει να χιονιζει μέσα στο σπίτι παρά έξω 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλησπερα φιλαρακια..Αρκετη ζεστη εξω...Εγκαινιασα τον Ιαπωνα στο αυτοκινητο στην επιστροφη απο τον γιατρο μας...

Ειχαμε και μια ευχαριστη εκπληξη στο Μαρουσι στην αυλη ενος σπιτιου..Μαλιστα με πλησιασε και με ρωτησε...-Ρε φιλε εχεις καμια μπιρα παγωμενη γιατι μεχρι να παω να την παρω εγω,θα χει ξαναρθει χειμωνας....🤣

20240328_135248.jpg

20240328_135302.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

 Μέγιστες Ελλάδας σήμερα

30.0 Σίσι και Χανιά Νότια ΕΑΑ....τα ξημερώματα σημειώθηκαν αυτές οι Τ

 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουρλίδα Μεσολογγίου....Τριχωνίδα από Πετρoχώρι και στη δύση του ηλίου....Πρωινό φτερούγισμα στο Μεσολόγγι (24-27/3)!!

FB_IMG_1711632374848.jpg

IMG_20240328_152521.jpg

FB_IMG_1711634096028.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εκτεταμένα 24-25αρια στο νομό Θεσ/νίκης. Δυτικά σίγουρα θα πιάσανε 25αρι ίσως και 26αρι. 23-24 η Μίκρα, 24-25 η Πολίχνη. Πολύ πρόωρο κύμα ζέστης ας ελπίσουμε με το νέο μήνα να πάμε και πάλι στις συννεφιές, τις βροχές και με μέγιστες 15-20 (όχι παραπάνω). Αυτό το να έχουμε 23-24 από τώρα είναι ανωμαλία.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πέμπτη σήμερα...να πάμε κανένα θερινό να δούμε ταινιούλα,με παγωμένη μπύρα. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως σήμερα απελευθερώθηκα από τα δεσμά του κασκόλ μέσα στο σπίτι.😅 Χεχεχε.τωρα αν ξαναχρειαστει να το βάλω.. βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15,9 με 23,3 τελικα εδω στα 180 μ του Ζωγραφου.....

ΣΑΠΙΛΑ με τη σκονη και τη θολουρα, αθλια αισθηση και ατμοσφαιρα...

Μακαρι απο αυριο να φυγει σταδιακα, η ζεστη ηρθε για να μεινει, δυστυχως

20,8 τετοια ωρα και εχει κρυφτει σε ενα θολο σκονονεφος ο ηλιος πριν τη Δυση, ακριβως οπως χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ πάντως σήμερα απελευθερώθηκα από τα δεσμά του κασκόλ μέσα στο σπίτι.😅 Χεχεχε.τωρα αν ξαναχρειαστει να το βάλω.. βλεπουμε

Ελιωσαν οι χιονουρες στο δωματιο σου??Ανοιξε ο δρομος για την κουζινα???🤣Ο ορειβατικος συλλογος Λαρισας,ετοιμαζει εξορμηση στην ταρατσα σου...Ειναι μια τρελα τετοια εποχη..Μεγαλο ρισκο.Ελπιζω να τα καταφερουν.

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 minutes ago, [weathermaniac] said:

Εγώ πάντως σήμερα απελευθερώθηκα από τα δεσμά του κασκόλ μέσα στο σπίτι.😅 Χεχεχε.τωρα αν ξαναχρειαστει να το βάλω.. βλεπουμε

κασκολ;;; εγω στο τσακ ημουν να βγαλω το σορτσακι γυρνωντας απο το σχολειο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

κασκολ;;; εγω στο τσακ ημουν να βγαλω το σορτσακι γυρνωντας απο το σχολειο😂

Γέρασα φίλε μου😄

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω την αισθηση οτι καπως καθαρισε λιγακι η ατμοσφαιρα και επιτρεπει και αναστροφικες συνθηκες (η μηπως νυχτωσε και δεν φαινεται καλα η μπιχλα ???)

8,7 η Ιπποκρατειος σε ελευθερη πτωση....φανταστειτε τις τελευταιες 2 ημερες ειχε διψηφια ελαχιστη !!!!!

12,5 το Μαρουσι στις Ουρσουλινες και 13,1 ο Παπαγαρος, τα περιξ των 250-300 μ, καπως ανασαινουν....

17,0 νταν εδω στο μπαλκονι, αντε πεσε μωρεεεεεεεεεεε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

χαλια... χαλια μαυρα.. Απο χθες εχω βρει στον βολο που κατεβηκα 4 κατσαριδες, 5 ακριδες ( μες τη μεση του δρομου οι δυο !!),και καμια δεκαρια τεραστια κουνουπια...

Αυτη τη στιγμη μεσα στο σπιτι εχω εντοπισει 5-6 σκνιπες ετοιμες να με καταπιουν το βραδυ αφου εκανα το λαθος και ανοιξα μπαλκονοπορτα.. Σχεδον 26 η μεγιστη σημερα με ζεστο δυτικο ανεμο το μεσημερι...

Τελευταια φορα που ειχαμε τετοιο συνδυασμο φαινομενων ηταν τη μερα με τις φωτιες... Σημερα ξυπνησε αυτη η αναμνηση μεσα μου... που βγηκα απο τη μπαλκονοπορτα, ειχε 45 ακριβως βαθμους με 6 μποφορ δυτικο αερα και καπνα... ευχομαι να μην το ζησει κανεις αυτο...

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Αττική σήμερα

26.8 Αυλώνας Davis Meteoclub

25.8 Ελευσίνα ΕΑΑ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...