Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς ευρωπαίο τα 12aria  τζίφων δυστυχώς .. . για να δούμε συνέχεια..

 

nέο σενάριο από ούκμο, καλό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάκιστο το κύριο του τζίφου, κακό και το τζεμ.. πφφφφ

 

το έχω ξαναπεί φέτος, ο ευρωπαίος είναι αυτός που καταστρέφει όνειρα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις 96 ώρες ο ευρωοπαίος μοιάζει πολύ με το πρωινό.. Ωστόσο η αλλαγή στον Ατλαντικό από ένα μικρό χαμηάκι, πιστεύω ότι είναι αρκετή για να αλλάξει κάτι προς το καλύτερο...

 

και έτσι είναι χαχα.. ανταλλαγή σεναρίων παίου τζίφου!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε να δουμε ακομα πολλα σεναρια..Εγω κραταω προς το παρον το γεγονος οτι ανημερα του Πασχα η βορεια χωρα πολυ πιθανο να εχει φαινομενα..και μαλιστα κατα τοπους αξιολογα..Για τις πιο κεντρικες και νοτιες περιοχες εχουμε μελλον..Τιποτα μα τιποτα δεν ειναι σιγουρο..Θα μας ταλαιπωρησει η λιμνη...Και η πεμπτη ειναι πονηρη μερα...Καλο βραδυ απο μενα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα μοντέλα φέρνουν την λίμνη κοντά μας ανήμερα Πάσχα δεν ξέρω αν προλάβουμε μέχρι το μεσημέρι να χει καλό καιρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, sotos*snow είπε:

Όλα τα μοντέλα φέρνουν την λίμνη κοντά μας ανήμερα Πάσχα δεν ξέρω αν προλάβουμε μέχρι το μεσημέρι να χει καλό καιρο

σούβλες με αρνιά στον σαρωνικό ρεε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτιωμένα για τους σκληροπυρηνικούς καιρόφιλους τα 18αρια [σκληροπυρηνικοί επειδή βάζουν τον καιρό πάνω από τις σούβλες χαχα]

 

 

μια από τα ίδια και ο μέσος όρος, ελπίζω να μην ξυπνήσω με ψυχρολουσία αύριο, αν και λογικά είτε βγει η λίμνη είτε όχι, αρχικά κλειδώνουμε Πέμπτη για κάποιες τοπικές, αλλά δυνατές καταιγίδες, και ΣΚ αστάθεια περιορισμένη με ψύχρα  ή ψύχρα και.. χαμός.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρκετή ζέστη από αύριο και κυρίως μεθαύριο,με επίκεντρο κυρίως την κεντρική και δυτική ελλάδα όπου δεν αποκλείεται να δούμε και κοντά στους 30 βαθμούς πρόσκαιρα σε κάποιες περιοχές (φαβορί πύργος κλπ). εδώ πέρα 25αρια και πολύ καλό καιρός για όσο πάει το μάτι. ο πρωινός τζίφος μάλιστα είναι πολύ καλός αφού μετά από μια πρόσκαιρη μικρή πτώση της θερμοκρασία το πάσχα (κανά 2 βαθμούς) φέρνει ακόμα περισσότερη ζέστη προς την πρωτομαγιά από αυτή που θα έχουμε τις επόμενες μέρες. τα ίδια δείχνει και ο μέσος όρος του ευρωπαϊκού, ο οποίος είναι μόνος του σε ένα σενάριο με μια λίμνη της πλάκας που σε μία ώρα που θα ανανεώσει θα την έχει εξαφανίσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εξαφανίστηκε δια ριπης οφθαλμού η ψυχρή λίμνη η μου φαίνεται???? 

Game over αδερφε..Τουλαχιστον για θεσσαλια και κατω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψυχρολουσία...

στόχος  να μηνν βγει το ευρωπαικό και να βγει το ούκμο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Παπλαμουδας είπε:

ρε παλαβοι αφηστε να κανουμε Πασχα. δε χορτασατε;

Γιωργακηηηη🤪....Δε θα κανεις Πασχα ηλιολουστο ποτε γιωργαρε γιωργαρε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχα. μπαααα, παει πεταξε το πουλακι σημερα το πρωι Σακουλη μου! αστο καλα ειναι, εχουμε και καλλιεργειες. σε κανα 10ημερο εκει μεταξυ πρωτομαγιας και Θωμα αν βγαλει καμια βροχουλα θα υποστηριξω και γω! χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλύτερη η λογική των 6αριων, τουλάχιστον αν δεν βρέξει κυριακή να  βρέξει πιο μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Παπλαμουδας είπε:

χαχαχα. μπαααα, παει πεταξε το πουλακι σημερα το πρωι Σακουλη μου! αστο καλα ειναι, εχουμε και καλλιεργειες. σε κανα 10ημερο εκει μεταξυ πρωτομαγιας και Θωμα αν βγαλει καμια βροχουλα θα υποστηριξω και γω! χαχα

Nαι ρε φιλαρακι..Συμφωνω...Θα μιλησουμε συντομα..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστάθεια δίνουν τα μοντέλα για το Σαββάτο λίγες ώρες πριν την Ανάσταση σε εμάς εδώ....να δουμε αν προστεθούν και άλλα χιλιοστά στα ήδη αρκετά έως πολλά 78,6 του μήνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχώς οι σούβλες δεν θα βρεθούν στον σαρωνικό.. οπότε πάμε για στόχο βροχερού 15γούστου.. Πάντως η συνέχεια μόνο καλοκαιρινή δεν θα είναι.

Ας βγει αυτό τουλάχιστον και η βίαιη καταιγίδα είναι δεδομένη.

Modele GFS - Carte prévisions

 

και το παράλληλο

Modele GFS - Carte prévisions

 

 

ΑΝ βγούνε αυτά θα μιλάμε για πραγματικά ισχυρότατη καταιγίδα;, περιμένω με άγχος..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...