Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, Άγγελος είπε:

Κοιτά να δεις που η βόρεια και δυτική Ελλάδα, θα έχουν και βροχές μέσα στην Μ Εβδομάδα!

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Άγγελος είπε:

Αρχίζει η εποχή βροχών για βόρεια Ελλάδα! 

είδες πως χάθηκε το προηγούμενο οπότε θα δούμε.. Πάντως θα είναι καθαρά ποτιστικές οι βροχές χωρίς ίχνος ηλεκτρικού.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χάλασαν τα 6αρια για το Πάσχα το ίδιο και ο μέσος όρος.. θέλω να πιστεύω ότι είναι νωρίς και ότι δεν θα βγει ο ευρωπαίος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μακαρι να βγει κακοκαιρια γενικως ολο τον απριλη !! βαρεθηκα τοσες μερες το ιδιο μοτιβο καιρου...και ο μαης να συνεχισει με καταιγιδες !!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 minutes ago, maria είπε:

μακαρι να βγει κακοκαιρια γενικως ολο τον απριλη !! βαρεθηκα τοσες μερες το ιδιο μοτιβο καιρου...και ο μαης να συνεχισει με καταιγιδες !!!!!!!!!!

Ευγε κοριτσι μου..Εισαι στον σωστο δρομο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, sakis13 είπε:

Ευγε κοριτσι μου..Εισαι στον σωστο δρομο!!

Αναρωτιέμαι σε τι ποσοστό να υπάρχει τέτοιο γούστο στον καιρό σε κοπέλες χαχα. Μάλλον μια στο εκατομμύριο μπορεί να λέω και πολύ🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Αύξηση φαινομένων στο πέρασμα της Δευτέρας.!

Μιχαηλ ερχεται η βδομαδα των Παθων για τους κοντομανικακηδες..Αλλα περιμενανε αλλα θα τους ερθουν..🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 είπε:

Μιχαηλ ερχεται η βδομαδα των Παθων για τους κοντομανικακηδες..Αλλα περιμενανε αλλα θα τους ερθουν..🤪

χαχα Σάκη κοίτα τι ετοιμάζει ο τζίφουλας και το τζεμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

χαχα Σάκη κοίτα τι ετοιμάζει ο τζίφουλας και το τζεμ!

Ετσι για να μπαινουμε στο κλιμα..Ανεβαινουν μεγαλο γολγοθα οι κοντομανικακηδες..Εγω στη θεση τους..Θα αυτοσουβλιζομουν..🙊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάτι πήγε να κάνει ο ευρωπαίος, αλλά συνεχίζει αυτός με το παράλληλο να είναι τα χειρότερα μοντέλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.. δυστυχώς χάλασαν πολύ τα πράγματα για την ημέρα του Πάσχα, μόνο το κύριο του τζίφου είναι καλό δυστχυώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, maria είπε:

mi les tetoia ! elpizo to vrady ola ta modela na deixnoyn kakokairies kai aprili kai mai :pp

μακαρί μωρέ, αλλά ήδη στο 6αρι το μόνο μοντέλο που είχε το ενδιαφέρον σενάριο χάλασε και αυτό... Μέχρι αύριο στα 12αρια μαξ μπορεί να αλλάξει κάτι, πιο πέρα, απλά θα πορευτούμε με την καλοκαιρία και με κίνδυνο ζέστης μέχρι τα τέλη ΑΠρίλη [που βγάζεει το τζεμ..]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς ολομόναχο είναι το τζεμ στην κακοκαιρία που δίνει για ανήμερα Πάσχα ειπαμε να κάτσουμε δυο μέρες να το ευχαριστηθούμε να κάνει ένα διάλειμμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικα ανημερα του Πασχα θα εχει καλο καιρο...Και μεταξυ μας αυτο πρεπει να γινει..Ομως μεσα στην Μεγαλη βδομαδα θα εχουμε βροχες κυριως στα δυτικα και τα βορεια χωρις να αποκλειονται καποια περασματα και νοτιοτερα..Το βαθυ φθινοπωρο στην καρδια της ανοιξης ελαβε τελος...Ομως προσωπικα θεωρω οτι μετα το Πασχα μας περιμενει μια ακρως ενδιαφερουσα περιοδο με την ελευση του μαη...Εγω το μονο που εχω να πω..Ενα μεγαλο ευχαριστω στο νοεμβριατικο Απριλη!!!Και ας υποδεχτουμε τον μαη..οχι με λουλουδια αλλα με ασταθειες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάλι θέλω να βλέπω σούβλες και αρνιά να μπαίνουν στον Σαρωνικό και ας μην μένω Αθήνα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...