Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΣΤΑΘΕΙΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ 17-20/6....(και φωτο-βίντεο)!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Μπραβο ρε φιλε..Τετοια μπουκα εχει να μου κανει απο τον Απριλη που τις εκανε μαζεμενες..Αντε και αυριο σου ευχομαι..

Σε ευχαριστώ Σάκη! Αν και αύριο θα είμαι στο μουφό-Βόλο για να δώσω ακόμα ένα μάθημα (την Πέμπτη) ώστε να τελειώσω την εξεταστική περίοδο. Εύχομαι και σε σένα καταιγιδάρες με μπούκες και πλημμύρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαγκες μόλος ήρθαμε μαζεμένοι 5-6 παλιό φίλοι έσπασε η Γκινια του Ιουνίου κ ρίχνει τα κερατα του??? Αντε να το ξανακάνουμε το κόλπο πριν τα ... χιόνια !

2η ημέρα αστάθειας λοιπόν με ζωγράφου αρκετά ευνοημενο ... 33 μμ σύνολο 2ημερου κάνα 45αρι κ πάμε για τα βραδινά κ τα αυριανά. ..

Κλειστά τα αιρκοντισιον πάντως κ χιλτον δουλειά κ αρκετή δροσούλα που θα συνεχιστεί. ..πάντα τετοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να κ το θερμόμετρο σύμμαχος κ βοηθός ως 30.7 λοιπόν σήμερα ακριβώς πριν ξεσπάσει το τέρας. ...έπεσε γρήγορα στους 19.4 την ώρα του χαμού κ έκτοτε δεν ξαναπήρε πάνω από 25...δροσιά που μένει δηλαδή κ σκοτεινιασε από τις 12.30 σήμερα. ..κάπου δυτικά πρέπει να έχει έρθει το επόμενο κύμα από Κορινθία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, MeteoTirnavos είπε:

Σε ευχαριστώ Σάκη! Αν και αύριο θα είμαι στο μουφό-Βόλο για να δώσω ακόμα ένα μάθημα (την Πέμπτη) ώστε να τελειώσω την εξεταστική περίοδο. Εύχομαι και σε σένα καταιγιδάρες με μπούκες και πλημμύρες!

Να σαι καλα φιλε..Και συ καλη επιτυχια αυριο στην εξετεστικη σου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλαχιστον παρηγορουμαι μεσα στην αναβροχια,οταν βγαινω στη βεραντα με ενα ποτηρι κρασι και βλεπω αυτο,ακουγωντας ενα ελάφι να τρωει καπου εκει μεσα.Ονειρο!

 

20190618_210612.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τουλαχιστον παρηγορουμαι μεσα στην αναβροχια,οταν βγαινω στη βεραντα με ενα ποτηρι κρασι και βλεπω αυτο,ακουγωντας ενα ελάφι να τρωει καπου εκει μεσα.Ονειρο!

 

20190618_210612.jpg

Στο τριτο δεντρο δεξια ειναι τρεις ματακηδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μωρή κουφάλα Χελμέ, όταν το χειμώνα θα βλέπεις βροχόχιονα ή συννεφόαστρα κι εμείς πιο βόρεια θα μαζεύουμε τα χιόνια με φτυάρια, εκεί να σε δω ποιος θα είναι ο τρελός....χαχαχαχαχα....πες κι άλλα.....ξεσκίστηκες οκ....σιώπα.....αλλά έρχεται ο χειμώνας κοντά είναι....4,5 μήνες ακόμη....θα δείτε τι θα πάθετε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τουλαχιστον παρηγορουμαι μεσα στην αναβροχια,οταν βγαινω στη βεραντα με ενα ποτηρι κρασι και βλεπω αυτο,ακουγωντας ενα ελάφι να τρωει καπου εκει μεσα.Ονειρο!

 

20190618_210612.jpg

Επειδή προβλέπω πολύ αναβροχιά 😋, όπως το πας, εκτός από το να ακούς τα ελαφάκια, θα αρχίσεις να τα βλέπεις σε λίγο . Για αυτό σου συνιστώ αντί για κρασάκι, μπύρα χωρίς αλκοόλ. 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά την κλασσική καθημερινή βόλτα που κάνω, ανακάλυψα ότι στο αλκαζάρ στην βόρειο-βορειοανατολική πλευρά της πόλης είχε βρέξει αρκετά ΄ώστε να υπάρχουν λακούβες με νερό. Ακριβώς το αντίθετο από εχθές δηλαδή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Μωρή κουφάλα Χελμέ, όταν το χειμώνα θα βλέπεις βροχόχιονα ή συννεφόαστρα κι εμείς πιο βόρεια θα μαζεύουμε τα χιόνια με φτυάρια, εκεί να σε δω ποιος θα είναι ο τρελός....χαχαχαχαχα....πες κι άλλα.....ξεσκίστηκες οκ....σιώπα.....αλλά έρχεται ο χειμώνας κοντά είναι....4,5 μήνες ακόμη....θα δείτε τι θα πάθετε!!!

Ας μας ξερανει τοτε ρε παιδια να δουμε κανα θαψιματακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Melisourgos είπε:

Κάτι φλας φάνηκαν από το μπαλκόνι προς τα δυτικά. Επιβεβαιώνει κάνεις από Πέραμα μεριά; 

Με εκανες και βγηκα στο μπαλκονι.🙂Οντως ειδα και γω αλλα αρκετα δυτικοτερα μου.Ισως Μεγαρα -Αγ Θεοδωρους καπου εκει.Για να δουμε πως θα εξελιχθει το βραδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, gakhun είπε:

Επειδή προβλέπω πολύ αναβροχιά 😋, όπως το πας, εκτός από το να ακούς τα ελαφάκια, θα αρχίσεις να τα βλέπεις σε λίγο . Για αυτό σου συνιστώ αντί για κρασάκι, μπύρα χωρίς αλκοόλ. 😂😂😂😂

Μα τα βλεπω κιολας...τουλαχιστον δυο τρεις φορες τη βδομαδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μερικές φώτο από εχθές

 

εχθές λοιπόν παίδες έγινε πανικός εδώ που μένω. Και από τι έγινε πανικός?

 

όχι από αυτό

76ZEm4s.jpg

ούτε από αυτό

1t55fVz.jpg

 

 

 

ΑΛΛΑ ΑΠΌ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΝΑ ΣΚΑΤΟ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ

mXlhT2f.jpg

 

κοιτάξτε σταγόνες. έχω το χέρι μου από δίπλα για σύγκριση. Σημειώστε ότι η παλάμη μου είναι 19 πόντους από την μία άκρη στην άλλη, και δείτε σταγόνες!!

4WzsmSP.jpg

mxakIYw.jpg

ltHOOCd.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα!  Α ρε Μιχάλη! Μου άρεσε η κλιμάκωση! 

Ωραία cb και στο τέλος μας παρουσιάζεις το θαυματουργό...μικρό!!!

Ωραίες φωτογραφίες, κατατοπιστικές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Limnostorm είπε:

Χαχα!  Α ρε Μιχάλη! Μου άρεσε η κλιμάκωση! 

Ωραία cb και στο τέλος μας παρουσιάζεις το θαυματουργό...μικρό!!!

Ωραίες φωτογραφίες, κατατοπιστικές!

χαχα έτσι τρελή η αστάθεια. Και μάλιστα αυτό το πραγματάκι έριξε έναν κεραυνό που έκανε κυριολεκικα σεισμό, και κατατρόμαξα γιατί απλά δεν το περίμενα. !! ¨Οταν με το καλό λειτουργήσει το Imjur γιατί μου κάνει χαζομάρες ξανά τώρα, θα βάλω το τερατάκι που είχαμε σήμερα, και δεν μας έπιασε καθόλου. κλαψ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...