Jump to content
Κώστας.

Αναφορές εξωτερικού - Weather reports all over the world

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπο μεταδοση του abc εδω. https://abcnews.go.com/US/extremely-dangerous-hurricane-dorian-expected-hit-abaco-islands/story?id=65323753

Και απο το Freeport που θα χτυπηθει σε λιγο εδω. https://www.cruisin.me/cruise-port-webcams/caribbean/freeport-bahamas2/

Απενεργοποιησε το adblock αν εχεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 922mb πλεον.Εν τω μεταξυ στο youtube κανανε συγκριση gfs και ECMWF και ειπαν οτι δινουν λιγο διαφορετικη τροχια το ενα απο το αλλο μοντελο.Το δε ευρωπαικο το σχολιασανε πως εχθες εδινε το κεντρο του τυφωνα με 50μιλια διαφορα σε σχεση με τη θεση του σημερα. 

Κατηγοριας 5 πλεον με 290km/h οι ανεμοι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 minutes ago, Κώστας. είπε:

Δεν είναι ζωντανό όμως.  Επανάληψη δείχνει το ίδιο βιντεο

Έχεις δίκιο τελικά Κώστα... στην αρχή δε το πρόσεξα... λίγο είδα και να πω την αλήθεια, μου πέρασε αυτή η υποψία... χαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, Hlioupolitis98 είπε:

Σοβαρα ειναι πολυ εντυπωσιακο

ας ακουστεί όπως θέλει, αλλά δεν πειράζει θα το πω. Είναι η καλύτερη τρύπα που θα μπορούσα να μπω ποτέ στην ζωή μου. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

ας ακουστεί όπως θέλει, αλλά δεν πειράζει θα το πω. Είναι η καλύτερη τρύπα που θα μπορούσα να μπω ποτέ στην ζωή μου. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Χαχαχαχα μα μεσα δεν θα εχει φαινομενα ρε εσυ θες διπλα να εισαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Hlioupolitis98 είπε:

Χαχαχαχα μα μεσα δεν θα εχει φαινομενα ρε εσυ θες διπλα να εισαι

Ναι ρε προφανώς, αλλά για να βρεθείς στο  κέντρο, πρέπει να περάσεις από τον χαμό πρώτα! Οπότε  2 σε ένα! Το αν βρεθείς στο μάτι του τυφώνα είναι απλά απίστευτη εμπειρία είτε είσαι καιρόφιλος είτε όχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Ναι ρε προφανώς, αλλά για να βρεθείς στο  κέντρο, πρέπει να περάσεις από τον χαμό πρώτα! Οπότε  2 σε ένα! Το αν βρεθείς στο μάτι του τυφώνα είναι απλά απίστευτη εμπειρία είτε είσαι καιρόφιλος είτε όχι

Γιατι βλεπεις γυρω γυρω  χαμο μαυριλα και νιωθεις λες και εισαι στον παράδεισο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Hlioupolitis98 είπε:

Γιατι βλεπεις γυρω γυρω  χαμο μαυριλα και νιωθεις λες και εισαι στον παράδεισο χαχαχα

Είναι ο παράδεισος για εμένα, έναν τρελαμένο καιρόφιλο που βάζει τον καιρό πάνω απ΄κάποια πράγματα που δεν έπρεπε να είναι. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το Freeport επηρεαζεται πλεον.Οσο περναει η ωρα τοσο πιο ισχυρα θα ειναι τα φαινομενα εκει.Ελπιζω να αντεξει η cam.

https://www.cruisin.me/cruise-port-webcams/caribbean/freeport-bahamas2/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παρε εικονα Μιχαλη μεσα απο το ματι του Dorian

 

FB_IMG_1567374763232.jpg

μη μου βάζεις τέτοια, θα ασπρίσω όλο το φόρουμ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...