Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 βαθμοί μέγιστη στην Λάρισα σήμερα, βασικά λίγο πάνω από 33 βαθμούς. Το λες σα φυσιολογική μέρα Ιουλίου Έφερα τον ήλιο της Ουάσιγκτον εδώ. ¨οπου πάω αντικυκλώνας ακολουθεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28,6 στο χωριό η μέγιστη αλλά δεν λέει τίποτα πλέον αυτό από μόνο του αφού η υγρασία ακόμη και αυτή την ώρα  είναι μολις στο 55% .

Αντιθέτως στο Κρυονέρι αυτή την  ώρα έχουμε 19 βαθμούς και 91% υγρασία... Σάουνα σήμερα. 

Αύριο από το ύψος της Βαρυμποπης και Νοτιότερα μάλλον θα βγάλει καταιγίδα.Για εμάς είναι πολυ οριακο καθώς το steam φαίνεται να είναι ελαφρώς  ΒΔ ενώ και ο επιφανειακός δεν θα βοηθάει . Υμηττός και κέντρο έχουν τις καλύτερα πιθανότητες. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το σκηνικό που έχει (σχεδόν) καθημερινά ήλιο και δεν βλέπεις ούτε συννεφάκι ίσα να τον κρύψει λίγο, έχει κουράσει αφάνταστα.  Η ΝΑΣΑ πρέπει να βρει τρόπο να απομακρύνει λίγο τον ήλιο από τη γη. Θέλω χειμώνα 12 μήνες.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, oldboy332 είπε:

Αύριο από το ύψος της Βαρυμποπης και Νοτιότερα μάλλον θα βγάλει καταιγίδα.Για εμάς είναι πολυ οριακο καθώς το steam φαίνεται να είναι ελαφρώς  ΒΔ ενώ και ο επιφανειακός δεν θα βοηθάει . Υμηττός και κέντρο έχουν τις καλύτερα πιθανότητες

Χαχαχα...ακομα ονειρευεσαι καταιγιδες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

33 βαθμοί μέγιστη στην Λάρισα σήμερα, βασικά λίγο πάνω από 33 βαθμούς. Το λες σα φυσιολογική μέρα Ιουλίου Έφερα τον ήλιο της Ουάσιγκτον εδώ. ¨οπου πάω αντικυκλώνας ακολουθεί.

Eλα Μαικ για 3 μηνες Δεκ-Γεν-Φεβ ανοιχτες ημερομηνιες,αλλα δινουν δωρα για οσους κλεισουν τις 3 πρωτες μερες καθε μηνα.Μη το χασεις😎

image.png.511be87829d3372b299d4d227d2bf00f.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντος αν και βραδυ και ας μπαινουμε σιγα σιγα στον οκτωβρη εβαλα ανεμιστηρα εχει ζεστη και αρκετη υγρασια εδω Αττικη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα το πω πάντως αν και άσχετο... τις προηγούμενες ημέρες δε κρατήθηκα και φορούσα μακρυμάνικη να νιώσω λίγο πιο φθινοπωρινός... μέγα λάθος τελικά, και πάλι με το φανελάκι.. θα περιμένω λιγάκι ακόμη.. ελπίζω😜..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα...ακομα ονειρευεσαι καταιγιδες?

Καλοκαιράκι έχουμε, υγρασία στο φουλ οπότε έχουμε μια ευκαιρία και σήμερα 😁😁😁. Πάμε βόλτα Υμηττό κατά τις 12 ⚡⚡⚡ή καλύτερα να βλέπουμε από εδώ με ήλιο τις αναπτύξεις ; 😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο εγώ βλέπω φυσιολογικό τα το καλοκαίρι και φυσιολογικό έως τώρα φθινόπωρο?????? 

Έχω να βάλω κλιματισμό από 20 Αυγούστου και η εσωτερική έχει πέσει κάτω από τους 25... Ύπνος με ελαφριά κουβέρτα από πολύ νωρίς φετος.... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μόνο εγώ βλέπω φυσιολογικό τα το καλοκαίρι και φυσιολογικό έως τώρα φθινόπωρο?????? 

Έχω να βάλω κλιματισμό από 20 Αυγούστου και η εσωτερική έχει πέσει κάτω από τους 25... Ύπνος με ελαφριά κουβέρτα από πολύ νωρίς φετος.... 

 

Ακόμη και αν είναι φυσιολογικό, ακόμη και εαν η θερμοκρασία είναι μια χαρά εγώ με 26/27 μέρες ηλιοφάνεια Σεπτέμβρη μήνα δεν την παλευω .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, teo_73 είπε:

Καλημερούδια.Τα πρώτα θερμικά ανοδικά ρεύματα δημιούργησαν τον πρώτο σωρειτακο πάνω από την Πάρνηθα.

IMG_20190927_083158.thumb.jpg.d9a112aaf93f6bef27a79917567cc85e.jpg

Πες τα στον @GEORGE SNOWMAN...

Καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, sakis13 είπε:

Οι πρωτες αναπτυξεις και στον ασπροπυργο...Παμε στο 93 για το γκολ...

Έχει βγάλει και προς Εύβοια φίλε. Θα παίξετε μπάλα σήμερα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαινόμενα αυτή την στιγμή στα ορεινά της κεντρικής Εύβοιας! Καταιγιδοφορα σύννεφα αναπτύσονται κατά μήκος της ορεινής ζώνης που αφήνουν υετό κατά τόπους!

 

E441C7D5-41E2-4A54-AC3C-B0663B9E14AD.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 minutes ago, oldboy332 είπε:

Πες τα στον @GEORGE SNOWMAN...

Καλημέρα!

Εσύ εκεί στα αψηλά βρες καμία σπηλιά να κρυφτουμε έτσι και δε βρέξει.Ειδικα εσύ που έδωσες και συντεταγμένες χθες.😂 Καλημερούδια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, oldboy332 είπε:

Έχει βγάλει και προς Εύβοια φίλε. Θα παίξετε μπάλα σήμερα! 

Ευγε αγορι μου..Και αυριο σε κερναω οτι θες!!!😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρρωστη υγρασία κ αίσθηση ζέστης. ..με μόλις 25 αλλά 70% υγρασία αισθάνεσαι ιδιαίτερα άσχημα αν περπατήσεις γρήγορα. ..βλέπω κι εγώ τις αναπτύξεις μωρέ λες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, teo_73 είπε:

Εσύ εκεί στα αψηλά βρες καμία σπηλιά να κρυφτουμε έτσι και δε βρέξει.Ειδικα εσύ που έδωσες και συντεταγμένες χθες.😂 Καλημερούδια.

Κατά τις 12 πρέπει να είμαι στον Ασπρόπυργο.Φοβαμαι οτι θα δεχθώ λιθοβολισμό στην γέφυρα εαν δεν έχει βγάλει ο Υμηττός τίποτα μέχρι εκείνη την ώρα  😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Ipokratios politia snow είπε:

Καλώς σας βρήκα!

Καλωσόρισες ! Καλές και δυνατές αναφορές από τα ορεινά! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα...ακομα ονειρευεσαι καταιγιδες?

Μετακόμισες Δροσοπηγή?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...