Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάπα τα 12αρια. ακόμα μια αιωνιότητα μακριά ο χάρτης του τζίφου στην Αμερική σε σχέση με τον ευρωπαίο. Είμαι σίγουρος ότι ο παίος θα υποχωρήσει. Και ακόμα και λίγο να το κάνει, καήκαμε. Ούκμο χάλια. Μόνο το γαλλικό μου αρέσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατι προσπαθει να μας πει ο τζιφος αλλα σε ωρες απαγορευτικες...Τι να σχολιασουμε..Τραγωδια...Σιγα σιγα αρχιζει αυτη η κατασταση να μου γ..ει την ψυχολογια..Οχι αλλο ηλιο..Ελεος..!!Βροχες,χαμηλα καταιγιδες,βαρυ ουρανο,wall cloud και χιονια στα ορεινα..Δε ζηταω το τζοκερ..Τα αυτονοητα θελω..🤬

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μουαγενης του τζιφου ελπιδοφόρος για αρχές Νοεμβρίου, τουλάχιστον για πτώση της Τ σε πρώτη φάση.... Για βροχές θα αρχίσουμε τις λειτανειες και βλέπουμε.... 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

πολυ καλο το κοντρολ του μοντελου gfs κατεβαζει πολυ κρυο δειτε χαρτη!

gens-0-0-312.png

Με ελαχιστα φαινομενα ομως..Θελεις τον αυλωνα να σκασει Ιονιο για να βγει μπομπατο...Αλλιως θα αρκεστουμε σε ψιχαλιδια...Τζαμπα κρυο ειναι αυτο φιλε μου..εαν δε συνοδευεται απο σωστη διαταξη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Ο μουαγενης του τζιφου ελπιδοφόρος για αρχές Νοεμβρίου, τουλάχιστον για πτώση της Τ σε πρώτη φάση.... Για βροχές θα αρχίσουμε τις λειτανειες και βλέπουμε.... 😃

Ποιες λιτανειες ουτε αυτες δε φτανουν..εχεις δει τον νταφι ντακ οταν ηταν στην ερημο και δεν ειχε νερο αλλα ενα κομματι χρυσου...και εκανε διαφορα για να βρεξει και τελικα μολις ανταλλαξε το χρυσο για ενα ποτηρι νερο αρχισε να βρεχει...ετσι κι εμεις ψαχνουμε απεγνωσμενα τις βροχες και μολις ξεκινησει η χρυση εποχη μας σ ενα μηνα ολο θα βρεχει...ουτε χιονι δε θα ρίχνει😭😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με ελαχιστα φαινομενα ομως..Θελεις τον αυλωνα να σκασει Ιονιο για να βγει μπομπατο...Αλλιως θα αρκεστουμε σε ψιχαλιδια...Τζαμπα κρυο ειναι αυτο φιλε μου..εαν δε συνοδευεται απο σωστη διαταξη..

Τουλάχιστον ας κάνει και αυτό ρε Σάκη... Ας ξεκινήσουμε από κάπου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έλεγξα τα ensembles και ΒΕΛΤΙΏΘΗΚΑΝ ακόμη περισσότερο και επιμένουν για αρκετά για την επόχημα χιονια μόνο το 18z ήταν μέτριο τα άλλα RUN μια χαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τα σεναρια με τις αρνητικες θερμοκρασιες ανεβηκαν λιγο αλλα τα πολυ ζεστα σεναρια μειωθηκαν ...

ens_image (8).png

σε μένα όλα βελτιώθηκαν έτσι πως τα είδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Τουλάχιστον ας κάνει και αυτό ρε Σάκη... Ας ξεκινήσουμε από κάπου 

Δε διαφωνω Γιανναρε..Αλλα με ξερεις...Σε λιγο με βλεπω να παιρνω μια κινητη ντουζιερα και να την εφαρμοζω πανω μου...Δε μπορω αλλο γαλαζιο ουρανο...😪

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δε διαφωνω Γιανναρε..Αλλα με ξερεις...Σε λιγο με βλεπω να παιρνω μια κινητη ντουζιερα και να την εφαρμοζω πανω μου...Δε μπορω αλλο γαλαζιο ουρανο...😪

Εκλαψα..μονο προσεχε μην εχει γυαλι γυρω γυρω και περναει ο ηλιος😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα 12 13 σεναρια κατεβαζουν αυλωνα αρχες νοεμβρη τα περισαοτερα τα πανε τουρκια απω ανατολη...1,2 τα πανε προς ιονιο ιταλια και καποια τον ενωνουν με καποιον τροπο με τον ατλαντικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

96 ώρες ο παίος συνεχίζει να ειναι καλός στην Αμερική

Ο ευρωπαιος καθε ποτε τρεχει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 20/10/2019 at 9:17 ΜΜ, Χρηστος είπε:

Ο ευρωπαιος καθε ποτε τρεχει?

9 με 10 το πρωι.. και το βραδυ ιδιες ωρες...αλλα μολις αλλαξει η ωρα την αλλη κυριακη ολα μια ωρα νωριτερα ....θα ξεκιναει 8 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ο ευρωπαιος καθε ποτε τρεχει?

9-10 πρωί και βράδυ,  με ανανέωση 24ωρου ανά 7 λεπτά από τις 72 ώρες και μετά.Αναλυτικά για το πότε τρέχουν τα μοντέλα εδώ αλλά για την χειμερινή ώρα[δηλαδή πρόσθεσε μια ώρα στις ανανεώσεις που γράφω]

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Εγω βλέπω 3 μέρες σερί 2 χαζολίμνες μια δεξιά μας και μια αριστερά μας να σβουρίζουνε και στη μέση ο Μανώλης (εμείς) με ένα αντικυκλώνα πάνω από το κεφάλι μας μόνιμα εδω και μέρες..........Δε το κουνάει ρούπι μιλάμε, ούτε uhu να του χαν βάλει.Μέχρι και η Κύπρος θα μας περάσει σε mm βροχής gfs-0-132.png?12

εξ ου και το μπαστακας!!!!...αλλα ολα εχουν ενα τελος καποια στιγμη,ετσι και αυτος αργα η γρηγορα θα φυγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εξ ου και το μπαστακας!!!!...αλλα ολα εχουν ενα τελος καποια στιγμη,ετσι και αυτος αργα η γρηγορα θα φυγει.

Τα Χριστούγεννα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη σε εσενα δωρο

gens-9-1-336.png

"χιονωδη" αντωνη και το ευρωπαικο καλο ειναι😃...ειπα το απογευμα οτι θα σηκωσω το βαρος της αλλαγης και το ξεκινησα το απογευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ρε το ουκμο θα μας τρελάνει φέτος τούμπα παιου προς ουκμο αργεί κσι άλλο την οποια κατεβασιά και αλλαγή 

όχι ρε το μόνο που άλλαξε ο παίος είναι να χώσει το χαμηλό το αντλαντικό μέσα στην Ευρώπη, αντί για να περάσει πάνω από τον αντικυκλώνα. Μας γλιτώνει χρόνο από τζάμπα κρύο αρχικά μιας και το χαμηλό και στο 00αρι θα κατέβαινε αλλά πιο μετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...