Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλειδωσε για Αττικη 8 του μηνα παλι θα ριξει νερο αντε να δουμε που και ποσο..

 

75-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλα ε χαμος θα γινει 11 αργα βραδυ και μετα στην Αττικη-Ευβοια το gfs εκτος απο τρομερες ριπες δινει και πολυ νερο εκεινες τις ωρες ..(χαρτης βροχης)

162-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλα ε χαμος θα γινει 11 αργα βραδυ και μετα στην Αττικη-Ευβοια το gfs εκτος απο τρομερες ριπες το δινει και πολυ νερο εκεινες τις ωρες ..(χαρτης βροχης)

162-779GR.gif

Θα πνιγούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Θα πνιγούμε 

εγώ να ελπίζω τίποτα ή ως γνωστόν εδώ στην Μακεδονία μούφα? ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μάλλον μετά τις 20 Νοέμβρη φαίνεται να υποχορει η ζωνίκη κυκλοφορία με τα προστοπαρόν και κατά τη γνώμη μου τόσο που θα αργήσει να φύγει η ζωνίκη μάλλον θα αργήσει θεωρητικά να ξαναερθει 

Screenshot_2019-11-05-14-27-20.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι να εχουμε κάθε 2 με 3 ημερες διαφορα(βροχοφορα χαμηλα)Πραγματικα χεστηκα στο ποσο πανω από τα κλιματικα ειμαστε.Μια χαρα μεχρι στιγμης ο νοεμβριος.Για χιονια εχουμε πολύ καιρο ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχικα δεν μπορω να βλεπω υποθεσεις για 5μερες+ .

Δεν υπαρχει καμια περίπτωση να βγει κατι που ειναι 120+ ωρες μπροστα με την φετινη κατάντια των μοντέλων. 

Ας ερθει  η βροχα 8 του μηνος και βλεπουμε μετα για 12 . Βημα βημα θα πηγαινει . Οσο για ψυχος, αγνοειται και θα αγνοειται για καιρο οσο εχουμε τετοιες διαταξεις σε ατλαντικο-αγγλια-Ιβηρικη. Μονο βροχες να εχουμε εστω ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

Αρχικα δεν μπορω να βλεπω υποθεσεις για 5μερες+ .

Δεν υπαρχει καμια περίπτωση να βγει κατι που ειναι 120+ ωρες μπροστα με την φετινη κατάντια των μοντέλων. 

Ας ερθει  η βροχα 8 του μηνος και βλεπουμε μετα για 12 . Βημα βημα θα πηγαινει . Οσο για ψυχος, αγνοειται και θα αγνοειται για καιρο οσο εχουμε τετοιες διαταξεις σε ατλαντικο-αγγλια-Ιβηρικη. Μονο βροχες να εχουμε εστω ..

Νομιζω  ότι να ψάχνουμε περιτα και αχρηστα κρυα από τοσο νωρις,,μονο κακο θα εκανε.Χιλιες φορες μουλιασμα(μπας και δουμε και λιγο φθινοπωρο)επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

εγώ να ελπίζω τίποτα ή ως γνωστόν εδώ στην Μακεδονία μούφα? ?

Δεν βλέπω να βρέχει φέτος στην Μακεδονία. Από Γενάρη και βλέπουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Νομιζω  ότι να ψάχνουμε περιτα και αχρηστα κρυα από τοσο νωρις,,μονο κακο θα εκανε.Χιλιες φορες μουλιασμα(μπας και δουμε και λιγο φθινοπωρο)επιτελους

Και οποιο ψυχος να ερχοταν οσο και ακραιο δεν θα εκανε κατι τρομερο αρχες Νοεμβρίου. Μεσα δεκεμβρη και μετα ισως και τελη θελουμε να εχουμε εμποδισμους στις σωστες θεσεις( αζορικο, σκανδιναβικο κυριως) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι τις 10 του μηνα μια χαρα νερα θα πεσουν..Τα καλυτερα βεβαια ειναι γυρω στις 12 αλλα καπως μακρυα..Οπως ειπε και ο Σπυρος(spartan)μπορει θερμοκρασιακα να υστερουμε αλλα επιτελους εχουμε χαμηλα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο βγάζει τα άντερα του ο Ατλαντικός ξεχάστε τις κρύες εισβολές σε μας!Τις τραβάνε τα χαμηλά της δυτικής Ευρώπης...Έχουμε μέλλον ακόμα γι αυτές.Το σπαστικό είναι μεν ότι μέρα παρά μερά θα φοράμε μια κοντομάνικο, μια φουτεράκι ή ζακετάκι, αφού στα διαλείμματα των βροχών θ ανεβαίνει αισθητά η Τ λόγω ήλιου...Κράταμε τις επόμενες 7 μέρες που θα χουμε κανονικό φθινόπωρο τουλάχιστον σε πολλές περιοχές (με μικρές δόσεις άνοιξης βέβαια, ενδιάμεσα) και αρκετές καταιγίδες

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανώς και το κρύο αγνοείται και σε επίπεδο συζήτησης καφενείου θα έλεγα ότι πρέπει να το ξεχάσουμε για πάνω από ένα μήνα.Τόσο χάλια οι διατάξεις όσο αφορά το κρύο.

Για τα κοντινά εγώ κάνω τον σταυρό μου να πέσουν αυτές οι βροχούλες που φαίνονται.Μια χαρά θεωρώ ότι είναι.Πατήστε λίγο Ανατολικότερα στον Χάρτη των ensembles προς Τουρκία μεριά και εκεί θα δείτε κλάμα . Στο όριο παίζουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Προφανώς και το κρύο αγνοείται και σε επίπεδο συζήτησης καφενείου θα έλεγα ότι πρέπει να το ξεχάσουμε για πάνω από ένα μήνα.Τόσο χάλια οι διατάξεις όσο αφορά το κρύο.

Για τα κοντινά εγώ κάνω τον σταυρό μου να πέσουν αυτές οι βροχούλες που φαίνονται.Μια χαρά θεωρώ ότι είναι.Πατήστε λίγο Ανατολικότερα στον Χάρτη των ensembles προς Τουρκία μεριά και εκεί θα δείτε κλάμα . Στο όριο παίζουμε...

Καλα τι να που και οι τουρκαλαδες ε?Πολυ σωστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thanasismtrk είπε:

μάλλον μετά τις 20 Νοέμβρη φαίνεται να υποχορει η ζωνίκη κυκλοφορία με τα προστοπαρόν και κατά τη γνώμη μου τόσο που θα αργήσει να φύγει η ζωνίκη μάλλον θα αργήσει θεωρητικά να ξαναερθει 

Screenshot_2019-11-05-14-27-20.png

Δεν ειναι ζωνικη αυτη η κυκλοφορια που εχουμε τωρα...Ακομα και ζεστη να κανει απο τον υποτροπικο θα ναι δεν θα ναι λογω ζωνικης

Το πρωινο του ευρωπαιου θα ταν ωραιο για μακρινα...αλλα εγω βλεπω οτι του τζιφου τα σεναρια αρχισαν να ζεσταινουν για 14 με 17 αρκετα...χθες ηταν πιο χαμηλα...τεσπα θα δουμε

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τωρα τρεχει το gfs Αττικη κλειδωσε 8 του μηνα βροχη.. δινει 10 του μηνα νεες βροχες - και συνεχιζει με πολυ νερο απο 11 το απογευμα και μετα χαμος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλα νερα,παρα πολλα νερα απο τζιφο...Ελπιζω να τα βλεπουν ολοι...Για να μη νομιζω οτι βλεπω αλλους χαρτες...😂Η παρασκευη και η κυριακη εχουν ηδη κλειδωσει..Αμα κλειδωσουμε και την χαμηλαρα 11-12 του μηνα ολα κομπλε...Σπυρακο προχωρα στο παρασυνθημα και γω θα δωσω το συνθημα..Απο παρασκευη παμε για ωραια περασματα...

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...