Jump to content
billipiros12

Αναφορές κακοκαιριών 7-11 Νοεμβρίου.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει να μην μου γεμίζει το μάτι. 

Βασικά τώρα που ξανακοιτάξα. Καλή είναι 😂

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτα πόσα υετου στην Κέρκυρα... 

Το βροχομετρο μου στον Ποταμό γράφει τώρα 39mm και 267mm  storm total ενώ ρίχνει καρεκλες

Παντοκρατορας 396mm storm total 

Βαλανειο 311mm storm total

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έχω συγκρίσεις με το προηγούμενο μέτωπο και όντως εδώ έχει λιγότερεα ηλεκτρικά σε σύγκριση με το προγούμενο, και σε μεγαλύτερη χωρική έκταση.΄Όμως επειδή όπως είπα προσωπικά η διάταξη αυτή μου αρέσει περισσότερο από την προηούμενη θα περιμένω ώρες για να δούμε που το πάει και μόνο όταν τελειώσει θα κάνουμε ταμείο. Έχουμε κάπου κάπου κάποιες βροχές ΄τωρα στην πόλη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

"Σπάσιμο" στο ύψος δυτ.Στερεας....;;;;

40-42mm  Παργα και Ηγουμενιτσα....κοντευει 50mm η Κέρκυρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

"Σπάσιμο" στο ύψος δυτ.Στερεας....;;;;

40-42mm  Παργα και Ηγουμενιτσα....κοντευει 50mm η Κέρκυρα!!

Το κατω μέρος έρχετε Αττική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το κατω μέρος έρχετε Αττική. 

Bιάζεσαι.....ζγουλια, ζγουλια, όπως λένε και στο χωριό μου....χεχεχε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να δουμε φοβερο παντως οτι εχουμε ηδη χαμηλη νεφωση στην Αττικη κ αναφορες για ψιχαλες στα βορεια...καιρος βροχης παντως θερμοκρασια κ υγρασια στα υψη 19.5 ολολλληρους βαθμους και 88% υγρασια εδω σε γειτονιες του κεντρου 20 και 21 βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φαινεται πως νωρις το ξημερωμα το μετωπο θα πιασει και την Αττικη....και μαλιστα χωρις να εχει χασει την δυναμικη του.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το λες και μούφα. θα μου πεις μούφα με 20 και 30 χιλιοστά? Ναι. καμιά 10αρια΄ηλεκτρικά έπεσαν συνολικά στα Γιάννενα μόλις. και δυστυχώς δεν μπορώ να βρω τον λόγο που σαν πέρασμα ήταν κατώτερο όχι μόνο για τα Γιάννενα, αλλά γενικά για την δυτική χώρα. τέλος πάντων. Πάμε για αυτό της Τρίτης που θα είναι το σημαντικότερο και πιο γενικευμένο. Στόχος τα 70 χιλοστά, που κανονικά περισσότερα πρέπει να θέσω με βάση την 100αρα της περασμένης Πέμπτης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!Ενώ το τελευταίο 3ωρο θα περίμενε κανείς η Πελοπόννησος να έχει δεχθεί αρκετό νερό τελικά τώρα μπαίνουν οι καταιγίδες.Μαλλον σε κανένα 3ωρο θα απασχολήσουν και εμάς .

Το Κλασικό υπερθέαμα αυτη την ώρα στην καμερα στην Πύλο ,ενώ βορειότερα που έχει μπει το μέτωπο τα Φιλιατρά έφτασαν τα 70mm .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Καλημέρα!Ενώ το τελευταίο 3ωρο θα περίμενε κανείς η Πελοπόννησος να έχει δεχθεί αρκετό νερό τελικά τώρα μπαίνουν οι καταιγίδες.Μαλλον σε κανένα 3ωρο θα απασχολήσουν και εμάς .

Το Κλασικό υπερθέαμα αυτη την ώρα στην καμερα στην Πύλο ,ενώ βορειότερα που έχει μπει το μέτωπο τα Φιλιατρά έφτασαν τα 70mm .

Ισως και σε λιγοτερο μητσακο..Η καμερα στα γερανεια ολα τα λεφτα..Αυτη την ωρα διακρινονται στο βαθος βροχοκουρτινες και ηλεκτρικα..Σε λιγο θα γινει μπουκα καλη εκει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...