Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές κακοκαιρίας ''Βικτώρια'' 12-14/11/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ριχνει αρκετα τωρα δυτικα προαστια προς το μεσημερι θα ριξει πιο πολυ μαλλον.. 18,4 χιλιοστα στην πετρουπολη εως τωρα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποταμια οι δρομοι....μεγάλες οι σταγονες της βροχης....σκοτεινια...καταπληκτικη μερα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό και Κρύονερι ,ήδη πιάσαμε 25 mm .Έβγαλε και ομίχλη τώρα,μου έρχεται να τα γειώσω όλα.

Στο χωριό έχει βγάλει καλή μπορούλα με 25mm/h ραγδαιοτητα και έφτασε τα 15mm ο σταθμός . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανε ένα γερό ξέσπασμα πριν λίγο, τώρα συνεχίζει ποτιστική. Κλασσικά οι σταθμοί εκτός, οπότε από χιλιοστά δεν έχω ιδέα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειλικρινά φοβήθηκα το βράδυ στις 2.30 απίστευτη ραγδαιότητα συνοδεία χαλαζιού και πολύ ισχυροί ανέμοι που νόμιζες ότι θα ρίξουν το σπίτι, η νύχτα γινόταν μέρα από τα συνεχή φωτορυθμικά και η ορατότητα μετά βίας έφθανε τα 10-15 μέτρα λόγω της ραγδαιότητας.....ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί θα είχαμε θέματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Βρέχει για τα καλα πάλι ... Καιρό είχαμε να δούμε τέτοιο σύστημα Αττική ... Αρκετά καλή ραγδαιοτητα ...απόκοσμη ατμόσφαιρα ... όλα super...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημεραααα.Βρεχει ξανά δυνατά μετά από ωρες.Η σκοτεινιά που εχει έξω είναι όλα τα λευτα.Εννοειτε σπιτάκι σήμερα😉 Το επόμενο 8ωρο μπορεί να αποδειχθεί το καλύτερο του ετους έως τωρα.Ιδωμεν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βάση των νεφών αυτή τη στιγμή σε ποικίλο και Αιγάλεω όρος είναι περίπου στα 250 μέτρα .... Πολυ λίγο πιο πάνω απο εμένα εχει ομίχλη ....

Εχει δυναμώσει και άλλο η βροχή .....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34mm....39mm storm total.... Δεν ξημέρωσε ποτέ σήμερα.... 

Ο σταθμος του ΕΜΠ γράφει λάθος και θερμοκρασία και υετο αφού έχει κολλήσει από τη νύχτα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ξημερωματα παροδικα έπεσε χιόνι στην κορφή του Χελμου αφού μηδενίσει η θερμοκρασία.... 

Στα Καλάβρυτα 22mm σήμερα...... 45mmstorm total και 10.8 βαθμους αυτήν την ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antipathitikos είπε:

Καταρρακτώδης βροχή κέντρο Αμπελόκηποι...Ααααχ. Φθινόπωροοοοοο..

Ηδη στους 36 mm ημερήσιο οι ampelojardins!😋 Και σχεδόν 222 ραγδαιότητα τα ξημερώματα.  Έχω την αίσθηση πως θα καταγραφεί ο μεγαλύτερος ημερήσιος για το 2019 στην περιοχή (μέχρι στιγμής το ρεκόρ της χρονιάς το έχει η 25η Ιανουαρίου 2019 με περίπου 45 χιλιοστά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίνει πόνο ! Έχει σταθερά ραγδαιοτητες από τις 7:30 απο 10 έως 25mm /h   ( εκτίμηση είναι) αλλά όσο πάει σταθεροποιείται προς τα πάνω . Αρχιζει να ξεχρεώνει πραγματικά σήμερα για το 6μηνο που πέρασε . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...