Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως όπως και να  έχει εξαιρετικό τρέξιμο [θα κάνει και αναδιπλώσεις] Οπότε αν αύριο διατηρηθούν ανάλογες εικόνες θα έχουμε τάση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εμεις εχουμε μπακλαβα απο πετσες...😎

ξυπνιος ειμαι να ξερεις!!! εχω μπει σε ρυθμους κακοκαιριας! τερμα ο υπνος χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Μπορεί και καλύτερα... Λοιπόν.. Βαγγέλη να ξες απελευθέρωσου.... Μην καταπιεζεσαι.. Χαχαχαχα 

με το ζορι ομως...κρατιεμαι😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βασικά καλύτερο από 20 εκατοστά γιατί έχει μεγαλύτερη διάρκεια. και θα έχει και δεύτερο γύρο μετά λογικά. άντε καληνύχτα τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

ξυπνιος ειμαι να ξερεις!!! εχω μπει σε ρυθμους κακοκαιριας! τερμα ο υπνος χαχαχα

χαχαχαχα..αντε να ξυπναμε.παλια καλα χρονια😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν έλλειπαν οι χιονοθερμοκρασίες στην αρχή θα ήταν θάψιμο και για Λάρισα. αλλά λείπουν. Βέβαια αύριο το πρωί έτσι και αλλιώς θα βγάλει καύσωνα οπότε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...και χωρίς να ανησυχείς αν θα πάει λίγο δυτικά ή λίγο ανατ.  Α ρε τζιφέουλα.. τουλάχιστον εσύ μας φτιάχνεις λίγο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ενα καλό τρέξιμο...Καλή σας νύχτα

καλο τρεξιμα?..μπαμπηηη...αγορι μου ερχεται..θα ξεσπασω δεν μπορω αλλο αυτο το συντηρητικο γραψιμο😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καλο τρεξιμα?..μπαμπηηη...αγορι μου ερχεται..θα ξεσπασω δεν μπορω αλλο αυτο το συντηρητικο γραψιμο😋

Να ηρεμήσεις , να εξομολογηθείς και να νηστέψεις  μεχρι να εκπληρωθεί η απο Αυγούστου προφητεία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν κατάφερε να βγάλει την σφήνα. Λογικά θα φτιάξει χαμηλότώρα ανατολικά, ενώ λίγο πριν θα έχει χειμερινή αστάθεια με όμβρους χιονιού στα βουνά

 

εικόνα έπος. μετά ετοιμάζει αυλώνα συστημένο από Γροιλανδία. για χαμηλά 980mb-gfs-0-384.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...