Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τους ειδα.ές να μην τους ειδα?...😀

α κατάλαβα είσαι τόσο χαρούμενος που θα εκραγείς όπως το πάει, καθώς δεν φανέρωσες ακόμα την αναμενόμενη τρέλα στο γραπτό σου, οπότε μάλλον θα μπει στο πρώτο σοκ και δέος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

α κατάλαβα είσαι τόσο χαρούμενος που θα εκραγείς όπως το πάει, καθώς δεν φανέρωσες ακόμα την αναμενόμενη τρέλα στο γραπτό σου, οπότε μάλλον θα μπει στο πρώτο σοκ και δέος

ειναι νωρις ακομη..πολυ νωρις.το χρονικο σημειο της εκδηλωσεις της τρελλα ειναι το σαββατο το βραδυ 21 του μηνα οπου πλεον θα παιζουμε μεσα στο αγαπημενο μου χρονικο σημειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ειναι νωρις ακομη..πολυ νωρις.το χρονικο σημειο της εκδηλωσεις της τρελλα ειναι το σαββατο το βραδυ 21 του μηνα οπου πλεον θα παιζουμε μεσα στο αγαπημενο μου χρονικο σημειο

οκ λογικό αυτό θέλουμε μερούλες ακόμα. 

 

ο τζίφος προς το παρόν δεν τουμπιάζει ακόμα αρκετά.

 

ξεχάστε το αρκετή είναι η μετατόπιση στις 90 ώρες. άλλη ακόμα μια αύριο. θέλουμε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οσο πιο καλα βγει η κακοκαιρια πριν τα χριστουγεννα τοσο πιο καλη θα ειναι η συνεχεια.

το χθεσινό 18αρι σε διαψεύδει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ απ οσο μπορω να καταλαβω απο τον ευρωπαικο χαρτη πρεπει να εχουμε μεγαλη αλλαγη στην αμερικη

ναι. αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν υπάρχει η βελτίωση σε κάποια πράγματα. είναι πολύπλοκη κατάσταση και με δυσκολεύει και εμένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ο χαρτης που εχω στο μυαλο μου για την εξελιξη αυτο λεει...😀

και μάλλον θα είναι μυστικό κιόλας για να το περιγράφεις έτσι :Ρ.

 

ο τζίφος πήγε προς ευρωπαίο στην Αμερική. αλλά η αλληλεπίδραση χαμηλού και ψυχρής λίμνης δεν υπάρχει, οπότε το αποτέλεσμα θα είναι άλλο. ίσως να είναι καλύτερα έτσι γιατί ο παίος γιγαντώνει πολύ το χαμηλό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και μάλλον θα είναι μυστικό κιόλας για να το περιγράφεις έτσι :Ρ.

 

ο τζίφος πήγε προς ευρωπαίο στην Αμερική. αλλά η αλληλεπίδραση χαμηλού και ψυχρής λίμνης δεν υπάρχει, οπότε το αποτέλεσμα θα είναι άλλο. ίσως να είναι καλύτερα έτσι γιατί ο παίος γιγαντώνει πολύ το χαμηλό.

το περιεγραψα με λιγα λογια πιο πανω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οκ ο τζίφος πάει για το αναμενόμενο δυτίκισμα καθώς το ατλαντικό χαμηλό που έσπρωχνε τον αντικυκλώνα δεν υπάρχει, και μάλιστα λειτουργεί με αποκοπή, άρα θα σηκώσει πιο εύκολα τον αντικυκλώνα δυτικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

οκ ο τζίφος πάει για το αναμενόμενο δυτίκισμα καθώς το ατλαντικό χαμηλό που έσπρωχνε τον αντικυκλώνα δεν υπάρχει, και μάλιστα λειτουργεί με αποκοπή, άρα θα σηκώσει πιο εύκολα τον αντικυκλώνα δυτικά.

Αυτο περιμενα απο τρεξιμο σε τρεξιμο τις 2 τελευταιες ημερες, ή να πνιγεί, ή να εξαφανιστεί.....καπου το ειχα γραψει χθες....αν οντως πορευτει ετσι η φαση, θα πορευτουμε κι εμεις αλλιως....το τροπαρι αλλαζει ηχο....

Καλα Χριστουγεννα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Αυτο περιμενα απο τρεξιμο σε τρεξιμο τις 2 τελευταιες ημερες, ή να πνιγεί, ή να εξαφανιστεί.....καπου το ειχα γραψει χθες....αν οντως πορευτει ετσι η φαση, θα πορευτουμε κι εμεις αλλιως....το τροπαρι αλλαζει ηχο....

Καλα Χριστουγεννα!!

Αυτό είναι και το συστατικό που θα φέρει τον χειμώνα στην χώρα μας, την καλύτερη περίοδο μάλιστα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα απο δω και περα, θα προχωρησουν βημα βημα, αλλα πλεον στις διπλανες (εποχικες) ραγες....μακαρι η οδευση προς αλλαγη της γενικης κυκλοφοριας, να κρατησει κι οχι ναναι πρόσκαιρη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Εσεις το θέλετε, οχι έμεις....Εμεις θέλουμε Αιγαίο και χαμηλό νότια κάτω

εγώ για τη θεσσαλονίκη λέω. το έχω κάνει νομίζω ξεκάθαρο εδώ και καιρό ότι δεν με ενδιαφέρει τι κάνει οπουδήποτε αλλού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Πέτσα από δεινόσαυρο? 😄😄😄

ναι. Λογικά με αυτό έχουμε 5 πόντους. 😄

λόγω βορειοανατολικού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...