Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναδιπλώνεται το θέμα είναι τι ψύχος θα υπάρχει....Γιατί μας τα χαλάει το ανατολικό ριτζάρισμα το οποίο δεν αφήνει και πολλά περιθώρεια στα ΒΑ μας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

η συνέχεια του παίου νομίζω θα βγάλει ωραία πράγματα για κεντροβόρεια χώρα, όταν φτάσει η ανανέωση

ε δεν το κάνω ποτέ αλλά αφού το κάνουν και άλλοι θα το κάνω μια φορά. Τα έλεγα δεν τα έλεγα?😎😎

 

Ωστόσο λογικά μετά την πρόσκαιρη αναδίπλωση θα είχαμε κατάρρευση του Αζορικού πάνω μας.Αν δεν κατέρεε θα ήταν εξαιτίας μιας δευτερεύουσας διαταραχής που εμφανίστηκε στο νότιο τμήμα του τέρατος των  ΗΠΑ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε δεν το κάνω ποτέ αλλά αφού το κάνουν και άλλοι θα το κάνω μια φορά. Τα έλεγα δεν τα έλεγα?😎😎

 

Ωστόσο λογικά μετά την πρόσκαιρη αναδίπλωση θα είχαμε κατάρρευση του Αζορικού πάνω μας.Αν δεν κατέρεε θα ήταν εξαιτίας μιας δευτερεύουσας διαταραχής που εμφανίστηκε στο νότιο τμήμα του τέρατος των  ΗΠΑ

Δεν θα κατερεε απλα θα βοηθουσε να ερθει καρφι ο αυλωνας για εμας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΟΛΎ ΚΑΛΌ επιτέλους η Ισπανία και ο άτλαντικος θα φάνε ζέστη  γνώμη μου είναι πως αυτή θα ναι η αλλαγή της κυκλοφορίας και μέτα μέχρι αν δημιουργηθει η να έρθει κάποιο χαμηλό θα πάμε γαι Πρωτοχρονιά η πιο μετά λίγο 

ECM1-240.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν θα κατερεε απλα θα βοηθουσε να ερθει καρφι ο αυλωνας για εμας

ο αυλώνας θα ερχόταν αλλά θα κατέρρεε μετά λέω Κώστα, οπότε δεν θα υπήρχε περισσότερη τροφοδότηση ψύχους πέρα από αυτόν τον αυλώνα, ο οποίος θα άφηνε μάλλον το χαμηλό  σε πορεία.. Γιαννιώτικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

ο αυλώνας θα ερχόταν αλλά θα κατέρρεε μετά λέω Κώστα, οπότε δεν θα υπήρχε περισσότερη τροφοδότηση ψύχους πέρα από αυτόν τον αυλώνα, ο οποίος θα άφηνε μάλλον το χαμηλό  σε πορεία.. Γιαννιώτικη

Δεν θα ερχόταν κάτι το ιδιαίτερο έτσι όπως ριτζάρει στ ανατολικά ο Η νωρίτερα, έχει ''κάψει'' πολύτιμο έδαφος αλλά τεσπά......Μόνο αν δε ριτζάριζε  όπως στο τζίφο θα ερχόταν ψύχος κατάλληλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Δεν θα ερχόταν κάτι το ιδιαίτερο έτσι όπως ριτζάρει στ ανατολικά ο Η νωρίτερα, έχει ''κάψει'' πολύτιμο έδαφος αλλά τεσπά......Μόνο αν δε ριτζάριζε  όπως στο τζίφο θα ερχόταν ψύχος κατάλληλο.

με μπέρδεψε η δεύτερη πρόταση😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το λάθος που κάνετε ορισμένοι, είναι να λογίζεται τους παρόντες χάρτες ωσάν να είναι οι τελικοί....μας ενδιαφέρει να ανοίξει το παιγνίδια....τα υπόλοιπα πολύ παρακάτω....ό.τι και να ριτζάρει τώρα, ό,τι και να χαμηλώσει τώρα, είναι έτσι σαν τα μπαχαρικά στην αρχή της συνταγής....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βελτιωσεις συνεχιζονται..Καλος ο μεσος ορος του παιου...Το κυριο του τζιφου δεν ηταν καλο αλλα εκανε βημα προς τα υπολοιπα μοντελα..Λογικα μεχρι αυριο το πρωι θα εχει βελτιωθει...

Αρχικα τα Πασχουγεννα δεν υφιστανται πλεον..Παλευουμε για να παρουμε οτι καλυτερο μπορουμε τοσο θερμοκρασιακα οσο και υετικα..Εχουμε ελπιδες..

Για την Κυριακη στα κοντινα η διαταραχη εχει ηδη κλειδωσει..Τα δυτικα και τα νησια του ανατολικου Αιγαιου θα δουν καλα νερα..Για την Αττικη ισως εχουμε καποιο περασμα αλλα ακομα υπαρχουν αποκλισεις..Ο παιος δινει καλο περασμα απο τον νομο..Ο τζιφος δινει σαφως λιγοτερα..

Τελος το μεγαλο στοιχημα οπως ολα δειχνουν ειναι λιγο πριν η λιγο μετα την πρωτοχρονια..Εκει θα παιχτουν τα παντα..Οι βελτιωσεις ηρθαν λοιπον..Και ισως εχουμε κι αλλες...Καλο βραδυ με ενα ευχομαι ονειρεμενο 18αρι απο τον τζιφο..Ετσι για να κοιμηθουμε αναλαφρα..Καλη συνεχεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Οι βελτιωσεις συνεχιζονται..Καλος ο μεσος ορος του παιου...Το κυριο του τζιφου δεν ηταν καλο αλλα εκανε βημα προς τα υπολοιπα μοντελα..Λογικα μεχρι αυριο το πρωι θα εχει βελτιωθει...

Αρχικα τα Πασχουγεννα δεν υφιστανται πλεον..Παλευουμε για να παρουμε οτι καλυτερο μπορουμε τοσο θερμοκρασιακα οσο και υετικα..Εχουμε ελπιδες..

Για την Κυριακη στα κοντινα η διαταραχη εχει ηδη κλειδωσει..Τα δυτικα και τα νησια του ανατολικου Αιγαιου θα δουν καλα νερα..Για την Αττικη ισως εχουμε καποιο περασμα αλλα ακομα υπαρχουν αποκλισεις..Ο παιος δινει καλο περασμα απο τον νομο..Ο τζιφος δινει σαφως λιγοτερα..

Τελος το μεγαλο στοιχημα οπως ολα δειχνουν ειναι λιγο πριν η λιγο μετα την πρωτοχρονια..Εκει θα παιχτουν τα παντα..Οι βελτιωσεις ηρθαν λοιπον..Και ισως εχουμε κι αλλες...Καλο βραδυ με ενα ευχομαι ονειρεμενο 18αρι απο τον τζιφο..Ετσι για να κοιμηθουμε αναλαφρα..Καλη συνεχεια..

μεγάλο λαικ από εμένα στο παππού Σάκη η σοφία του ξεπερνάει το άπειρο!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μεγάλο λαικ από εμένα στο παππού Σάκη η σοφία του ξεπερνάει το άπειρο!

Και σοφια εχω και Γεωργια και Μαρια...🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάβετε θέσεις έτοιμοι όλοι πάμε για το 18αρι του polar express........ Το τραίνο ξεκινάει παρακαλούνται όλοι οι χιονοπληκτοι να επιβιβαστουν 

Screenshot_20191217_232639_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρων!!!!..απο το σαββατο και μετα η γραμματοσειρα συνεχως θα μεγαλωνει μερα με την μερα μεχρι να φτασω στο μπολτ με γραμματοσειρα 500😎😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

καλύτερος ο μέσος όρος για 22-24, θέλει δουλειά για την συνέχεια.

πολυ καλυτερος του τζιφου ομως στις αναλογες ωρες.Για συγκρινε.Ειναι θεσπεσιος ο μεσος ορος του παιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πολυ καλυτερος του τζιφου ομως στις αναλογες ωρες.Για συγκρινε.Ειναι θεσπεσιος ο μεσος ορος του παιου

προσωπικά προτιμώ του τζίφου. ο ευρωπαίος δεν θα μπορούσε να βγάλει καλή συνέχεια πιστεύω. Χωρίς να είμαι σίγουρος 100%, αλλά επειδή το ατλαντικό χαμηλό βρίσκεται βόρεια θέλει να καπελώσει τον αρχικά ισχυρότερο Αζορικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπετε ακομα τζιφο; Αν ναι να ζωγραφίσω εναν χαρτη με χρώματα εγω να τον ποσταρω. Πιο αξιόπιστος είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

προσωπικά προτιμώ του τζίφου. ο ευρωπαίος δεν θα μπορούσε να βγάλει καλή συνέχεια πιστεύω. Χωρίς να είμαι σίγουρος 100%, αλλά επειδή το ατλαντικό χαμηλό βρίσκεται βόρεια θέλει να καπελώσει τον αρχικά ισχυρότερο Αζορικό.

εγω εχω ενα σεναριο στο μυαλο μου σε κοντινες ωρες που θεωρω οτι εαν βγει θα εχουμε καλη συνεχεια μετα τα χριστουγεννα.ο αζορικος οσο βρισκεται στα δυτικα μας θα πρεπει απο την αρχη να βγει οσο το δυνατον πιο πολυ δυτικα και βορεια νορμα οχι πολυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Βαγγελη το ΕΠΟΣ περιμενω αχχαχχ

χαχαχα...θα βγαζει ματι απο χιλιομετρα οταν ερθει με το καλο.κοτνοζυγωνει😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω εχω ενα σεναριο στο μυαλο μου σε κοντινες ωρες που θεωρω οτι εαν βγει θα εχουμε καλη συνεχεια μετα τα χριστουγεννα.ο αζορικος οσο βρισκεται στα δυτικα μας θα πρεπει απο την αρχη να βγει οσο το δυνατον πιο πολυ δυτικα και βορεια νορμα οχι πολυ.

Πάντως κοίτα λίγο τους δείκτες.. είναι ταμάμ νομίζω για κεντροβόρεια χώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως κοίτα λίγο τους δείκτες.. είναι ταμάμ νομίζω για κεντροβόρεια χώρα.

τους ειδα.ές να μην τους ειδα?...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...