Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε ας βγάλει την δυτική κακοκαιρία για τον Μιχαήλ, μετά μπάστακας και τον αγαπημένο μου μήνα, κατά τις 10-15/1 να ρίξει 30 ποντάκια εδώ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε 

10 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Οπότε ας βγάλει την δυτική κακοκαιρία για τον Μιχαήλ, μετά μπάστακας και τον αγαπημένο μου μήνα, κατά τις 10-15/1 να ρίξει 30 ποντάκια εδώ 😛

ε ναι, εξάλλου επειδή η κυκλοφορία φαίνεται να αλλάζει μετά τις 20 δεν έχω πολύ χρόνο, εκτός αν η αλλΑγή είναι σύντομη και συνεχίσει χειμώνας τυπου 17-18 όπου χιονίστηκα με medicane!!!

 

εδώ το medicane

590953290_26-2-20188medicane!!!.thumb.jpg.230c94131e617dbfffa665de715e3bd7.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην ίδια λογική το τζεμ με το πρωί, δεν είναι χιονοκαιρία, αλλά τουλάχιστον είναι βίαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλο καλοκαιρι για τα μακρινα το πρωι κατεβαζε πολικο κρυο εντωμεταξυ..αλλα οκ και παλι θα αλλαξει..

gfs-0-312.png

Κοιτας πολυ μακρυα φιλε μου χωρις λογο..Εδω αλλαζουν συνεχως τα δεδομενα για τις 10-11...Μην κουραζεις αδικα το μυαλο και τα ματακια σου...Ακου τον παππου...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεπω κατι ομορφα βροχοχαμηλα να μας κλεινουν το ματι μεσα στην νεα εβδομαδα...κλασσικος Δεκεμβρης με μετρια κρυα και αρκετες βροχες οπως πρεπει να ειναι...για την Αττικη ουσιαστικα μηδενικες οι πιθανοτητες για πεδινο χιονι τουλαχιστον μεχρι το τελος του χρονου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε 

ε ναι, εξάλλου επειδή η κυκλοφορία φαίνεται να αλλάζει μετά τις 20 δεν έχω πολύ χρόνο, εκτός αν η αλλΑγή είναι σύντομη και συνεχίσει χειμώνας τυπου 17-18 όπου χιονίστηκα με medicane!!!

 

εδώ το medicane

590953290_26-2-20188medicane!!!.thumb.jpg.230c94131e617dbfffa665de715e3bd7.jpg

Ποτε είναι αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Ποτε είναι αυτό?

26/2/2018 

 

μόνο αικον και γαλλικό το προέβλεψαν , λιγότερο ο παίος καθόλου ο τζίφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

26/2/2018 

 

μόνο αικον και γαλλικό το προέβλεψαν , λιγότερο ο παίος καθόλου ο τζίφος

Εδω ολο το βραδυ ψιχαλιζε και τα ξημερωματα δυναμωσε , επεσε και η θερμοκρασια με αποτελεσμα να εχουμε χιονονερο κατα τις 7:00 με 8:30 ...Μετα το γυρισε σε χιονι μεχρι τις 12:30 και τα εστρωσε 1 εκ. στις ευκολες επιφανειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Εδω ολο το βραδυ ψιχαλιζε και τα ξημερωματα δυναμωσε , επεσε και η θερμοκρασια με αποτελεσμα να εχουμε χιονονερο κατα τις 7:00 με 8:30 ...Μετα το γυρισε σε χιονι μεχρι τις 12:30 και τα εστρωσε 1 εκ. στις ευκολες επιφανειες

ναι ξέρω , μούφα τότε στην θεσσαλονίκη γενικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ενσεμπλς τα λενε ολα...αυτο που πρεπει γινεται οσο και αν καποιοι δε το θελετε....χιονια στα ορεινα ...απο 10 εως 15....αφου δεν ηρθαν το νοεμβριο καποια στιγμη επρεπε να ερθουν ...πρωτα θα ανοιξουν τα χιονοδρομικα και μετα θα χιονισει σοβαρα εδω ....υπομονη ολα θα γινουν

graphe3_1000___21.320754717_39.8785425101_ (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι ξέρω , μούφα τότε στην θεσσαλονίκη γενικά.

Θεωρω το καλυτερο διαστημα για να χιονισει εδω Θεσσαλονικη ειναι απο τα Χριστουγεννα μεχρι και 15 Ιανουαριου... Πιο πριν η πιο μετα ειναι οριακα η αν το στρωσει λιωνει κατευθειαν (πχ περσυ 23 Φεβ.)... Υπαρχουν και εξαιρεσεις βεβεαια...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Θεωρω το καλυτερο διαστημα για να χιονισει εδω Θεσσαλονικη ειναι απο τα Χριστουγεννα μεχρι και 15 Ιανουαριου... Πιο πριν η πιο μετα ειναι οριακα η αν το στρωσει λιωνει κατευθειαν (πχ περσυ 23 Φεβ.)... 

γενικά πιστεύω ότι και αρχές δεκεμβρίου να είναι λόγω ημέρας είναι μια χαρά, απλά δεν ξέρω πόσο πίσω πρέπει να πάμε για να δούμε χιόνι στρωμένο στην Θεσσαλονική και όχι πέτσα αρχές Δεκεμβρίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

26/2/2018 

 

μόνο αικον και γαλλικό το προέβλεψαν , λιγότερο ο παίος καθόλου ο τζίφος

Τι εκανε γιαννενα τοτε ? Χιονισε ? Εγω ημουν βολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

Τι εκανε γιαννενα τοτε ? Χιονισε ? Εγω ημουν βολο

μην φαντασετίς πέτσα έκανε ίσα ίσα που μπορούσες να κάνεις μια χιονόμπαλα. Απλά ήταν εντυπωσιακό που χιόνιζε από το medicane, που όμως μετά έγινε χιονόνερο και μετά βροχούλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μην φαντασετίς πέτσα έκανε ίσα ίσα που μπορούσες να κάνεις μια χιονόμπαλα. Απλά ήταν εντυπωσιακό που χιόνιζε από το medicane, που όμως μετά έγινε χιονόνερο και μετά βροχούλα...

Εχεις φωτο απο τοτε ? Και συγνώμη για το οφφ τοπικ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εχεις φωτο απο τοτε ? Και συγνώμη για το οφφ τοπικ

όχι.. δεν έχω φωτογραφίες από σχεδόν τίποτα. Ούτε καν από την Αριάδνη. κάποτε θα αρχίζω να παίρνω, απλά πρέπει να έχω την κάμερα μαζί που γενικά το προγραμματίζω. Το κινητό μου δεν έχει κάμερα οπότε δεν έχω τίποτα. 

 

Ας δούμε ευρωπαίο, λογικά θα έχει πιο υψηλές Τ την Τρίτη περιμένουμε να βγει.

 

αποτυχημένο σε σχέση με τους άλλους το χαμηλό, ασθενικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και λίγο άσχετο, πολλές βροχές φαίνονται επιτέλους για εδώ κάτω από την Δευτέρα και μετά. Εχει να έρθει σοβαρή κακοκαιρία απο τον Οκτώβρη!

graphe3_1000___33.0333_34.675_Limassol.png.3db74f08d015ed96f8d139d8feae5893.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρκετά διαφορετικός ο παίος στην Αμερική μοιάζει πολύ με ούκμο, άρα περιμένω ένα καλύτερο αποτέλεσμα και από τζίφο και από το πρωινό του ευρωπαίουλ.

μικρές διαφορές, αλά δυστυχώς κομβικές τελικά σε καμία περίπτωση δεν θα έβγαζε το σενάριο του ούκμο. και δυστυχώς υπάρχει ο ακόμα χειρότερος, τζίφος, αλλά περιμένω να βελτιωθεί γιατί είναι μόνος του στην Αμερική.

 

και το κακό είναι ότι ενδιάμεσο σενάριο στην Αμερική σημαίνει δυστυχώς όχι ενδιάμεσο σενάριο σε εμάς, αλλά χειρότερο.. πφφφ. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

αρκετά διαφορετικός ο παίος στην Αμερική μοιάζει πολύ με ούκμο, άρα περιμένω ένα καλύτερο αποτέλεσμα και από τζίφο και από το πρωινό του ευρωπαίουλ.

μικρές διαφορές, αλά δυστυχώς κομβικές τελικά σε καμία περίπτωση δεν θα έβγαζε το σενάριο του ούκμο. και δυστυχώς υπάρχει ο ακόμα χειρότερος, τζίφος, αλλά περιμένω να βελτιωθεί γιατί είναι μόνος του στην Αμερική.

 

και το κακό είναι ότι ενδιάμεσο σενάριο στην Αμερική σημαίνει δυστυχώς όχι ενδιάμεσο σενάριο σε εμάς, αλλά χειρότερο.. πφφφ. 

Για εσας Δυτικη Ελλαδα η γενικα για Ελλαδα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Για εσας Δυτικη Ελλαδα η γενικα για Ελλαδα?

δυτική Ελλάδα πάντα. όλη η υπόλοιπη χώρα τουλάχιστον μέχρι 20 σε οποιοδήποτε σενάριο δεν παίζει πουθενά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αποκαρδιωτικα τα ενσάμπλ του τζίφου μέχρι και το 2ο 10ήμερο του δεκεμβρίου .....

ενα σενάριο μόλις τρέχει κάτω από το 0 στα 850 !!!!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...