Jump to content
sotos*snow

Αναφορές κακοκαιρίας "ΔΙΔΩ" 10-12 Δεκεμβρίου 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 έως 5cm μέχρι τώρα .Ακόμη και αυτη την ωρα δεν νομίζω ότι έχουμε  αρνητική Θ .

20191211_032225.jpg

20191211_032208.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τη νεα μερα..Καλλιθεα 7.2mm και γκαζι 3.8mm..Παυση αυτη την ωρα..Μεσα στην ημερα ιδως βγουν καποια φαινομενα αλλα επι της ουσιας η νεα επιδεινωση ξεκιναει το απογευμα..Τις καλημερες μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

3 έως 5cm μέχρι τώρα .Ακόμη και αυτη την ωρα δεν νομίζω ότι έχουμε  αρνητική Θ .

20191211_032225.jpg

20191211_032208.jpg

Μπραβο ρε φιλαρακι...Αξιζε εν τελει η αναμονη..Το ειδες για τα καλα το τιμημενο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! 18,2 χιλιοστά ως τώρα τα σημερινα από τη συνεχόμενη ποτιστική βροχή εδώ στην περιοχή 35,2 τα χιλιοστά σύνολο από χτες ... στους 9,5 η θερμοκρασία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.  Δυνατη βροχη στη Λαρισα όλη τη νύχτα, η οποια συνεχιζεται με την ίδια ενταση και τωρα, εχουμε φτασει ηδη τα 47,2   χιλιοστα,  ενώ η θερμοκρασια βρισκεται στους 9,6 βαθμους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Ξαστερια έχουμε ενώ δυτικα υπάρχουν αστραπόβροντα.Μεταξυ 5-6 έπεσαν 7.8mm στη πόλη.41mm χθες και σημερα μέχρι στιγμής.Δεν είδα το δικό μου λόγω βιασύνης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε τοπικο επιπεδο ακομα βγαζει καταιγιδες ο νομος...30.6mm storm total και 540.8mm το ετος(γκαζι)...Μεχρι τα ξημερωματα της Πεμπτης θα εχουμε βροχες και ισως και καταιγιδες κατα περιοδους..Πιο γενικευμενα φαινομενα απο το απογευμα..Νοεμβρης και δεκεμβρης θα δωσουν οπως φαινεται πανω 200mm!!!Αντε,τις καλημερες μου!!

Χαροκοπειο καλλιθεας storm total 35.4mm και ετησιος 515.4mm

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τον Ασπροπυργο τρομερο θεαμα προς σαρωνικο..Πρεπει στα δυτικα του νομου στα συνορα με κορινθια να ριχνει πολυ νερο...Τρομερες βροχοκουρτινες και σκοταδια..Εδω ανοιχτος καιρος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπουμπουνιζει Ασπροπυργο..Η καταιγιδα μαλλον δεν θα μας επηρεασει..Αλλα το θεαμα και σημερα εξαιρετικο..Απλα η Διδω εδωσε και δινει ρεστα..Δειτε το μανιταρακι απο την καμερα της Πεντελης...Υπερθεαμα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχομενη ποτιστικη(με καλο ρυθμο)απο χτες στις 5 το απογευμα.θερμοκρασια στους 7.5c.απο τις πρωινες ωρες κατεβηκαν και τα υψομετρα χιονιου.

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 hours ago, oldboy332 said:

Απέναντι ακριβώς από το Μέτσοβο Κώστα.Εχει ένα ξενοδοχείο ψηλά στην πλαγιά, περνάς το Ανήλιο και ανεβαίνεις ψηλά . Είναι σε πολύ καλό σημείο γενικά και ειδικότερα για την σημερινή κακοκαιρία αφού αν και στο όριο το Ανατολικό ρεύμα που επικρατεί μας ευνοεί υετικά και πιστεύω και θερμοκρασιακά . 

Metsovo resort?😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ... Πέρα από τα χθεσινά 8,5μμ , τα ξημερώματα έπεσε το απόλυτο 0 .... Το μόνο αξιοσημείωτο ήταν οι ριπές του Α ανέμου με μέγιστη να καταγράφει ο σταθμός μου τα 77,7 Κm/h .... Τώρα ξεκίνησε ένα ψιλόβροχο με θερμοκρασία 10  C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, μαντέψτε που δεν έβρεξε...στην Ιστιαία! 

2,4mm...τραγικό...

 Ευτυχώς δεν ήμουν εκεί θα χαν σπάσει τα νεύρα μου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μας έχει σπάσει τα νεύρα ο βορειοανατολικός, δεν μπορούμε να κοιμηθούμε με τις κ@λοτέντες που χτυπιούνται!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...