Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κανενας απο θηβα ...εχουμε εικονα;;

Χιονίζει .Είδα βίντεο με στρωμένο χιόνι πάνω από τα 200μ και έχει αρχίσει να το στρώνει και χαμηλότερα πλέον  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Galanto είπε:

Ποπο τι πεθερος ειναι αυτος χειροτερος και απο τα παιδακια...χαχα

Δε γουσταρουν το χιονι καθολου..Αστα να πανε...Μου φαινεται θα παρω ενα........ και θα τους καθαρισω...Θα πρεπει να επιβληθει στρατιωτικος νομος..Εν μεσω χιονοπτωσης απαγορευεται δια ροπαλου η κυκλοφορια πεζων και οδηγων...Οχι χεριες,οχι ροδιες..Απαγορευεται καθε επαφη με το χιονι που θα οδηγησει στην αλλοιωση του...Οποιος δε συμμορφωνεται θα οδηγειται στην Αιθιοπια σε συνθηκες 50 βαθμων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα,χιονοπτωση ειχαμε τα ξημερωνατα στη βορεια λαμια χωρις ομως να καταφερει να στρωσει,οι χιονοστρωσεις εχουν φτασει μεχρι τα 300-350μετρα στα γυρω βουνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Επεσε το ρευμα για 4 ωρες μεσα στη νυχτα,απο κεραυνο που επεσε σε κολωνα της γειτονιας γι αυτο εξαφανιστηκα.Επεφταν συνεχως κεραυνοι ως τις 2 περιπου παντου γυρω μας,δεν το.ςχω ξαναζησει αυτο.Δυστυχως τα φαινομενα δεν ακολουθησαν ποτε την ενταση της καταιγιδας και βαλαμε μονο 2,3.ποντους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτης εντασγς χιονοχαλαζο και αστραποβροντα

Ασπρισαν και τα χορτα!

Απο ευβοια η αναφορα

 

Επεξεργάστηκε από vasilis-evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, casperakos είπε:

Καλημέρα... Βιλια Αττικής 30 πόντους κ βάζει Τρέλα..αναφορά από φίλο που μένει εκεί..... Σε λίγο ξεκινάω με αλυσίδες 

Ερχομαι ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμος στο κοκκινο οπως μου λεει ο μητσος...Χιονοκαταιγιδες σε πληρη εξελιξη...Και γω στην αθηνα...Τον κοβεις η δεν τον κοβεις μετα????my fucking nerves...🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Ο σκιρων θάβει Φθιώτιδα και Βοιωτία αύριο ,θα έχει θέμα σίγουρα η εθνική οδος

μπορεις να βαλεις το χαρτη?>

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υμηττός μέχρι τα 650μ που κατάφερα να ανέβω... Από κει και πάνω ένα τσούρμο ηλιθιοι είχαν κολλήσει και 2-3 είχανε ρίξει τα αμάξια τους πάνω στις μπάρες... 

Στρωμένο χιόνι από τα 425μ σύμφωνα με το GPS μου.... Τη νύχτα σίγουρα το είχε κατεβάσει και πιο χαμηλά όταν εγώ είχα καταιγίδα με 2.8 βαθμους στα 190μ

IMG_20191229_091725.jpg

IMG_20191229_092714.jpg

IMG_20191229_092842.jpg

IMG_20191229_093158.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κόψει εδώ και 20 λεπτά ,βαρύς όμως καιρός με ομίχλη μέχρι χαμηλά . Ελπίζω να συνεχίσει .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερυθρές και Βίλια Αττικής.
Προσοχή στις μετακινησεις!!

Όλα λευκά από την Αγία Σωτήρα Μάνδρας και  πάνω από τα 250μ περιπου....

FB_IMG_1577606989762.jpg

FB_IMG_1577606985848.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...