Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει φρεναρει η πτωση και η Τ ειναι σταθερη στους 2.6 . μαλλον δεν μπορει για πιο κατω. κριμα. για 2 βαθμους και θα ειχαμε εκπληξεις.

συνεχιζει με χιονονερο και νιφαδουλες ανα διαστηματα. ο υμηττος απο τα 400 μετρα βαζει χιονακι πιθανοτατα ειναι κλειστος συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,6 πλέον η Θήβα. Προφανώς και έχει φαινόμενα για αυτό πέφτει η Θερμοκρασία . 0,2 βαθμοί στην Μαλακάσα από όπου και το βιντεάκι παραπάνω με στρωμένη την εθνική. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεοκλειστος ο καιρος..Δυνατη βροχη και παλι..Ακομα και γω που ειμαι βροχακιας ακομα και τωρα που καταρριπτεται στην αθηνα το ενα υετικο ρεκορ μετα το αλλο...δε μπορω παρα να σκεφτω..Τι χανουμε σε εκατοστα χιονιου για τοσους λιγους βαθμους..Θα ηταν ιστορικος χιονιας ολου του νομου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκ νεου πτωση . 2.5 και μεγαλη ραγδαιοτητα. μεχψρι τα 350 χιονοκουρτινες. θα εχω το κινητ οετοιμο αμα το γυρισει που δεν θελει πολυ μου φαινεται. οι οι νιφαδες στο χιονονερο πληθαίνουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελα ρε γ***** γυρισε το σε χιονι εστω για ενα 5λεπτο να το δουμε.

ειναι πολυ κακο ολο αυτο να βλεπεις τα φωτα στα αστυνομικα θολα και να καταλαβαινεις οτι εκει ειναι χιονοκουρτινες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε ρε μάγκες, ζήστε το γιατί δεν το έχουμε κάθε μέρα. Και βγείτε έξω όσοι μπορείτε. Αφήστε τις οθόνες ... Εκεί έξω είναι το καλό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σπασαμε και δω το φραγμα των 5 βαθμων με 4.9 τωρα, 83 % υγρασια λιγο πιο γενικευμενο κλεισιμο με μετριας εντασης βροχη.

ωραια ατμοσφαιρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θεοκλειστος ο καιρος..Δυνατη βροχη και παλι..Ακομα και γω που ειμαι βροχακιας ακομα και τωρα που καταρριπτεται στην αθηνα το ενα υετικο ρεκορ μετα το αλλο...δε μπορω παρα να σκεφτω..Τι χανουμε σε εκατοστα χιονιου για τοσους λιγους βαθμους..Θα ηταν ιστορικος χιονιας ολου του νομου...

ελα Σακκαρε μου. τα εχουμε πει αυτα, το πεδινο χιονι, το πεδινο Αττικο χιονι προυποθετει ολες τις ποιοτικες παραμετρους για να πεσει.

κατα αυτο τον τροπο, εχουμε χασει το μετρημα απο το 2012 ποσες ευκαιριες για ιστορικο χασαμε.

ας όψεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2.8 κολλημένη η θερμοκρασια και αίσθηση - 1

5mm και δίνει πονο..... 

Αμαρτια για 2 βαθμους να χαθεί το πάρτυ.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πάει φέτος όχι για να το δούμε απλά με 2 βαθμούς κάτω αλλά για στρώσιμο τον Γενάρη(και φλεβάρη δεν έχω θέμα χαχα!!!
Πολύ νερό τώρα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτό απόψε....της χιονοκαταιγίδας το κάγκελο!!!1,4οC η ελάχιστη στα Μελίσσια εδώ και 0,9οC στα Ανω Μελίσσια.....και σήμερα είχα διαβάσει για ως 800-900μ. τα χιόνια.....αστράφτει και μπουμπουνάει συνέχεια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

ελα Σακκαρε μου. τα εχουμε πει αυτα, το πεδινο χιονι, το πεδινο Αττικο χιονι προυποθετει ολες τις ποιοτικες παραμετρους για να πεσει.

κατα αυτο τον τροπο, εχουμε χασει το μετρημα απο το 2012 ποσες ευκαιριες για ιστορικο χασαμε.

ας όψεται

Ετσι ειναι Παπλαμουδακο μου δυστυχως..Και σκεψου την δευτερα που θα εχουμε το πικ του υετου με παρα πολλα νερα,θα ανεβουν και τα υψομετρα χιονοπτωσης...Ειμαι περιεργος ομως να δω την τριτη το πρωι τι θα γινεται Παρνηθα και Κιθαιρωνα..Θα βαλουν μετρα...Πολυ νερο ασταματητο..Η Τ σταθερα στους 5.2...Το γκαζι βαζει πλωρη για τα 600mm..Αλλα χανονται εκατοστα χιονιου..Πολλα εκατοστα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρωμένα χιόνια στην Ευρυτανία....άσπρη όλη η πλατεία στο Καρπενήσι....ποντάκια καλά στον Αγιο Νικόλαο.....στρωμένα στη Χόχλια....στρωμένη η Αγ.Τριάδα.....εκπληκτικά πράγματα απόψε.....

AgTriada28Dek1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομα στον νομο δεν εχει μπει καν το -4 στα 850....αυριο λογικα θα δουμε καλυτερα πραγματα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...