Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Δεν ξέρω Θοδωρή μου....εγώ αυτά είδα, αυτά άκουσα.....κάτω από 500μ. δεν είδα να λένε πουθενά για χιόνι....άσε τις ανοιχτές ομορφιές που συνέβησαν απόψε....δεν είναι κακό φυσικά....άλλωστε όπως είπες εμείς αναμέναμε τα πράγματα που εξελίσσονται!!!

Ξανά στο 2οC η θερμοκρασία....1,7οC στα Ανω.....

Παμε για νανι.Αυριο παλι.💤

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To παιγνίδι της λάμπας καλά κρατεί....1,9οC εδώ και 1,5οc στα Ανω....χιονόνερο με νιφάδες////

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, εδώ ξεπερναμε τους 25 πόντους χιόνι, αποκλεισμένοι πλέον, κ συνεχίζεται η χιονόπτωση με αέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδιά...... χθες δεν ξέρω αν αργά το βράδυ η γενικά το βράδυ χιόνισε τελικά αλλά ότι ήταν εγώ τα παράτησα και κοιμήθηκα έξω στο 0 και διάσπαρτα νέφη κάποια μοντέλα ή μάλλον οι πιο έμπιστες εφαρμογές καιρος που προέβλεψαν τις χθεσινές χιονομπορες δίνουν για αύριο εδώ λίγες χιονοπτώσεις το πρώι Screenshot_20191229-062053_Weather.thumb.jpg.77d68037cf88a1194c449b1266e5a15c.jpgαυτό το πρώτο πίστευα ότι είναι όντως ότι ναναι αλλά χθες όλα έγιναν έτσι όπως τα είπε για την Βέροια που κατά τις 4 είχε χιονομπορα αυτό την έδειχνε και βγήκε  και για εδώ Μόνο συννεφιά και αυτό βγρηκε πιστεύω στο θαύμα για αύριο  και το δεύτερο μοντέλο που είναι έτσι κ ετσι

Screenshot_20191229-061856_Weather&Radar.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα απο Κηφισια οπου εργαζομαι...παγοσφαιριδια με βροχη εριξε για λιγο,τωρα σπρειμε ανεμο!

Ελπιζω την Πεμπτη για καλυτερες συνθηκες ωστε να δουμε το τιμημενο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το Σκάι για αύριο δίνει σχεδόν 1 χιλιοστό για να δούμε θα έχετε αναφορά χιονιού από μένα αύριο 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Ζαρουχλα συνεχίζεται η χιονόπτωση  αμείωτα ....  Πρέπει να εχει στρώσει τουλάχιστον 30 εκ. . Το χωριό προς το παρόν αποκλεισμένο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ξύπνησε ένα μπουμπουνητο .Ήμουν έτοιμος να γράψω για την μεγαλύτερη μούφα των τελευταίων ετών αφού υετικα πατώσαμε . Αλλά...στρωμένο χιονακι επιτέλους ! -0,4 βαθμοί , ρίχνει πολύ, και μπουμπουνίζει συνέχεια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Βρεχει ξανά ποτιστικα.Η t στους 4.8c.6-7mm όπως είδα από μακρυά έχουν πέσει στο βουνό έως τώρα.

Ξύπνησε και ο σταθμός στο Πέραμα που γράφει μόλις 0.6mm.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...