Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο πλατύ όπως το περίμενα ο παγετός έλιωσε και είμαστε στους 5 βαθμούς με ήλιο και κατά διαστήματα φυσάει εξασθενημενος ο βδ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 βαθμοί στην Λάρισα με ήλιο. Θα φτάσουμε κανένα 8αρι-9αρι, δεν λέωω 10αρι γιατί απλά δεν θέλω] Να δούμε τι θα βγει, λογικά μάλλον ότι βγει θα λιώσει μέχρι τα 80 μέτρα που είμαι εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω γύρω στις 5 το απόγευμα θα γίνει η μπούκα στην ΒΑ Αττική  και γύρω στις 8 στην Βοιωτία. Φυσικά από το μεσημέρι  η Εύβοια θα έχει πάρει μπρος .Η εικόνα από την σκόπελο δείχνει το καιρικό μαγείρεμα του Αιγαίου . 

SmartSelect_20191228-101220_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

6 βαθμοί στην Λάρισα με ήλιο. Θα φτάσουμε κανένα 8αρι-9αρι, δεν λέωω 10αρι γιατί απλά δεν θέλω] Να δούμε τι θα βγει, λογικά μάλλον ότι βγει θα λιώσει μέχρι τα 80 μέτρα που είμαι εγώ.

εννοείς χιονομπορα ??? με τόσο υψηλή Τ φίλε άμα φτάσεις 9 όντως μπόρα βροχής μπορεί να σου είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

εννοείς χιονομπορα ??? με τόσο υψηλή Τ φίλε άμα φτάσεις 9 όντως μπόρα βροχής μπορεί να σου είναι 

Και εμεις 9 θα φτασουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

εννοείς χιονομπορα ??? με τόσο υψηλή Τ φίλε άμα φτάσεις 9 όντως μπόρα βροχής μπορεί να σου είναι 

για αυτό γράφω λιώσει φίλε, θα έχει λιώσει στον αέρα πριν φτάσει τα 80 μέτρα που βρίσκομαι εγώ😁

 

ας είναι και βροχή τι να κάνουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

για αυτό γράφω λιώσει φίλε, θα έχει λιώσει στον αέρα πριν φτάσει τα 80 μέτρα που βρίσκομαι εγώ😁

 

ας είναι και βροχή τι να κάνουμε..

Σε ολη την Θεσσαλια θα βγαλει μπορες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Σε ολη την Θεσσαλια θα βγαλει μπορες?

είναι αδύνατον να το ξέρω αυτό φίλε, σίγουρα θα βγάλει πιο εύκολα στα βουνά, και απλά περιμένουμε να έρθει καμία από εκεί. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό να βγούνε και στην πεδιάδα όπως πριν 3 χρόνια ακριβώς γιατί είχαμε καλύτερη θερμοβαθμίδα τότε, αν και σήμερα σίγουρα είναι αρκετά καλή επίσης.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται το ρυζοχιονο, κ έχει βάλει κ γανουδα στις εύκολες επιφάνειες... Υποψιάζομαι ορογραφικο κ μόνο υετό !! Δε νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι κάτι άλλο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, valea mare είπε:

Νιφαδιζει κατά περιόδους στον Χορτιάτη.. - 1 η Τ και συννεφιά γενικά. Καλά χιόνια σε όσους τυχερούς τα δουν

 

χιονίζει και κοίτα στο ίντερνετ τι συνθήκες δείχνει.....ασχολιαστο    κυρίως η θεμρ

Screenshot_20191228-102944_Chrome.thumb.jpg.dbe5a6ee2da16d8a7ac7c29ec6255f71.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 βαθμούς τώρα και κάποια σύννεφα βόρεια και ελαφρώς βορειοανατολικά στα δυτικά γαλάζιος ουρανός 20191228_103659.thumb.jpg.b76d31802c9b5b498931b0c658a352af.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα .,. Ασθενή νιφαδοπτωση από τα ψηλά του Πανοράματος μέχρι την διασταύρωση του Χορτιάτη .... Εντάξει το είδα το χιόνι να πέφτει είμαι ευχαριστημένος ..χαχαχ.... Ο καιρός εν τω μεταξύ είναι ανοιχτός ... Κάνα σύννεφο θα περνάει...  Τα νερά είναι παγωμένα πάντως 0 C με 1C  εχει

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαν να πλησίασαν και πυκνώνουν βόρεια μας τα σύννεφα και τώρα και από δυτικά 7 βαθμοί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, valea mare είπε:

Ασχολίαστος είσαι εσύ μάστορα που μου βάζεις καιρό από το φρεεμετεο για να αποδείξεις δεν ξέρω και εγώ τι.  Βουτα τη γλώσσα λίγο στον εγκέφαλο πριν μιλήσεις. Φιλικά. Προς το παρόν. Μέχρι να αγριεψω και πίστεψε με δεν το θέλεις

Άντε μπραβο

Το κατεκρινε ο ανθρωπος μην τον παιρνεις απ τα μουτρα:). Καλημερες και Χρονια πολλα !

ΥΓ Δινει τιποτα το αεροδρομιο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ktas είπε:

Φίλε valea, νομίζω τον παρεξήγησες. Για να αποδείξει ότι τα sites είναι άχρηστα το έβαλε νομίζω, όχι για να πει ότι εσύ λες ψέματα. Λίγη ψυχραιμία παιδιά, δεν χρειάζεται να είμαστε στην τσίτα. 

OK το κατάλαβα και το έσβησα. Σορρυ στον φίλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, valea mare είπε:

OK το κατάλαβα και το έσβησα. Σορρυ στον φίλο. 

φίλε συγγνώμη αν δεν κατάλαβες τι εννοούσα εννοούσα ότι αυτό το συγκεκριμένο site κάνει λάθος προς θεού γιατί να πω πως λες ψέματα τέλος καμία παρεξηγήση παιδιά δνε πειραζει που δεν κατάλαβες

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...