Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Γκαζι 10.4mm και καλλιθεα 15.2mm.Θερμοκρασια σταθερα απο 2.7 εως 3.1...

Και βεβαια τα βιλια ειναι η χιονομανα και ο χιονοπατερας της Αττικης....

Σε λιγα χρόνια πρώτα ο Θεός θα μένω μονημα εκεί... Υπομονή σακαρε έναν όροφο για πάρτη σου θα έχεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια στην ελευσινα χιονιζε ολη την ημερα. Στα γλυκα νερα που δουλευω, το μεσημερι μονο προσπαθουσε, το γυριζε σε χιονι, και παλι βροχη. Πραγματικα για 1 με 2 βαθμους, χασαμε το ιστορικο. Τωρα βρεχει στην ελευσινα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

ΛΟΙΠΌΝ..... ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΑ

Κάθομαι πόση ώρα στο μπαλκόνι και αγναντεύω στη λάμπα με 2 βαθμους το χλαπατσοχιονο και τα 3 χελμακια είναι πάνω από το σταθμό και πανηγυρίζουν κάθε φορά που πέφτει 0.1 βαθμους η θερμοκρασία με την προσμονή να γυρίσει σε χιόνι ενώ ήδη τα έχω πάει και έχουν χορτάσει χιόνι στον Υμηττο

Τελικά είναι παιδιά μου... Δεν έχω αμφιβολια😂😂😂

Η γυναίκα μου απλά κουνάει το κεφάλι της.. 

Υ. Γ. Πριν λίγο συνηδητοποιησα ότι από χθες δεν έχω βάλει μπουκιά στο στόμα μου.... Τα μάτια μου έχουν μαύρες σακούλες από την αϋπνία και την αγωνία 

Δεν είμαι καλά στα μυαλά μου κάθε φορά που περιμένω χιόνι.... 😁😁😁😁

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3.5t αιγαλεω και 86%

Non stop βροχοχιονονερο..

Κριμα και παλι κριμα.. 12ωρες ασταματητα.

Μωρη τουτανα Τζενη μας εβγαλες το χτικιο.. 🙂

Επεξεργάστηκε από Blacktan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

ΛΟΙΠΌΝ..... ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΑ

Κάθομαι πόση ώρα στο μπαλκόνι και αγναντεύω στη λάμπα με 2 βαθμους το χλαπατσοχιονο και τα 3 χελμακια είναι πάνω από το σταθμό και πανηγυρίζουν κάθε φορά που πέφτει 0.1 βαθμους η θερμοκρασία με την προσμονή να γυρίσει σε χιόνι ενώ ήδη τα έχω πάει και έχουν χορτάσει χιόνι στον Υμηττο

Τελικά είναι παιδιά μου... Δεν έχω αμφιβολια😂😂😂

Η γυναίκα μου απλά κουνάει το κεφάλι της.. 

Υ. Γ. Πριν λίγο συνηδητοποιησα ότι από χθες δεν έχω βάλει μπουκιά στο στόμα μου.... Τα μάτια μου έχουν μαύρες σακούλες από την αϋπνία και την αγωνία 

Δεν είμαι καλά στα μυαλά μου κάθε φορά που περιμένω χιόνι.... 😁😁😁😁

👏👍✌️💪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αρχίζει και το κουράζει η Ζηνοβία.....

Αυτό το διαρκές  χιονόνερο και η πρόσμονή μπάς και το γυρίσει σε χιόνι,  αλλά και η χλαπάτσα γενικότερα εκεί που έχει χιονίσει, είναι εκνευριστικό 

Αν συνεχισει ετσι η τζενη την επομενη θα την βγαλουν ΗΛΕΚΤΡΑ απο την αρχαια τραγωδια .... 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αρχίζει και το κουράζει η Ζηνοβία.....

Αυτό το διαρκές  χιονόνερο και η πρόσμονή μπάς και το γυρίσει σε χιόνι,  αλλά και η χλαπάτσα γενικότερα εκεί που έχει χιονίσει, είναι εκνευριστικό 

Αν και δεν το εζησα σημερα καθως μενω Θεσσαλονικη , σε καταλαβαινω απολυτα γιατι εχω ζησει αρκετες παρομοιες καταστασεις...Απο το τιποτα ομως κατι ειναι και αυτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Blacktan είπε:

Αν συνεχισει ετσι η τζενη την επομενη θα την βγαλουν ΗΛΕΚΤΡΑ απο την αρχαια τραγωδια .... 🙂

Αντρικο ονομα θα ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

Αρχίζει και το κουράζει η Ζηνοβία.....

Αυτό το διαρκές  χιονόνερο και η πρόσμονή μπάς και το γυρίσει σε χιόνι,  αλλά και η χλαπάτσα γενικότερα εκεί που έχει χιονίσει, είναι εκνευριστικό 

Το χιόνι για εμάς πέταξε... όσοι το είδαν το χάρηκαν εμείς πάμε για άλλα... σαπίσαμε στη βροχή...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

7.3 τώρα, μέγιστη ημέρας στις 10 το βράδυ. Στον αγύριστο να πάνε τέτοιες κακοκαιρίες για εδώ..

Φυσικό είναι να ανεβαίνει Γιάννη η θερμοκρασία, μαλακώνει ο καιρός παντού δες στα ορεινά και δες τα μοντέλα. Συνεχώς θα ανεβαίνει, έχει τελειώσει η ψυχρή μεταφορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Πορταριά στους 2 βαθμούς, 10 η ώρα το βράδυ εν μέσω ψυχρής εισβολής τέλη Δεκέμβρη. Ουδέν σχόλιο...

Τελικά και ο καθαρά Β άνεμος σάπιος είναι αλλά τουλάχιστον δεν κόβει τον υετό. Το μόνο καλό αυτής της κακοκαιρίας είναι ο υετός που όταν πέφτει απαλά και επί ώρες είναι χρήσιμος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Αντρικο ονομα θα ειναι

Για Ηρων παει , αλλα ΗΛΕΚΤΡΑ ή ΗΛΕΚΤΡΟ θα την πουνε αν η τζενη συνεχισει την κοροιδια 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα, οκ, μολις χαζεψα λιγο στο Ευρωπαικο το οποιο βγαζει Ζηνοβια 2 για τα φωτα σε εκδοση 1 βαθμου ψυχροτερη!

ημιορεινοι των... 150 μ. βγαλτε φτυαρια! Χαχαχα

λεμε τωρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ποιοι ημιορεινοι; Χαχαχα. Σήμερα ο Διόνυσος είχε βροχή και η Ελευσίνα χιόνι (σε αυτό το φόρουμ μπορουμε να το πούμε ελεύθερα). 

χαχαχαχαχ.........ωραιος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ χιονι ο Υμηττός απο 450 μετρα+ .χαμηλοτερα το κακοποιεί το χιονονερο 😞 μακαρι να κρατησει μεχρι αυριο τα χιονια ψηλα να εχουμε ωραια θεα με την αλλαγη του ετους

IMG_20191230_223624.jpg

IMG_20191230_223654.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 3 βαθμούς η θερμοκρασία πλέον.... 19mm...λιγα σε σχέση με την υπόλοιπη αττικη αλλά ρίχνει ασταματητα από το ξημέρωμα.... 

Είμαι σε φάση που δεν ξέρω να κλαψω(χάσαμε επικό στρωσιμο για 1-2 βαθμους) η να γελάσω (από τα 300μ ο Υμηττός κουραμπιές και η Πάρνηθα με ένα μέτρο χιόνι τουλάχιστον).... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...