Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτοξευση στον 1,5 βαθμο  και χιονονερο που κακοποιει το χιονι.Μικρη σημασια εχει,σε μια κακοκαιρια που εκφυλιστηκε και δεν περιμεναμε πολλα,πηραμε το μεγιστο.

Τελευταια φωτο πριν νυχτωσει...

 

IMG_20191230_161731.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επική βροχοκακοκαιρία εδώ με 55μμ από τις 4 περίπου τα ξημερώματα... θερμοκρασία σε "μεγάλη" άνοδο στους 4,3 βαθμούς... ελάχιστη 1,7 το μεσημέρι... δύο βαθμοί μας στέρησαν ίσως την χιονοκακοκαιρία της δεκαετίας και βάλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμη βρέχει εδώ. 19mm storm total και Τ στους 5.8 τώρα, χαχαχαχαχα. Από τις χειρότερες ψυχρές εισβολές εδώ. Αν έχουμε -7 στα 850 τώρα εγώ είμαι ο Πάπας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω Και μια ώρα έχει ουσιαστικά σταματήσει να ρίχνει. 35cm σε 10 ώρες  ο απολογισμός έως τώρα . Σίγουρα έχει σημεία και με 40+ αλλά νομίζω το 35 είναι πιο ρεαλιστικό. Αρχισε να τσιμπαει και λιγο η θερμοκρασια .Από -0,9 το μεσημέρι σε- 0,4 τώρα . Μακάρι να ρίξει λίγο ακόμη έστω σε χαλαρούς ρυθμούς  μέχρι το πρωί .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η φιλη μας η Ζηνοβία μας έμαθε ότι δεν παιζει ρόλο το υψόμετρο άλλα η τοπικότητα της κάθε περιοχής. Το Χαλάνδρι και τα Βριλήσσια δεν είδαν χιόνι ούτε νιφάδες άλλα Αμπελόκηποι και Μεγαρο Μουσικής χαχαχαχαχα για γέλια εντελώς όλα τα μοντέλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ακόμη βρέχει εδώ. 19mm storm total και Τ στους 5.8 τώρα, χαχαχαχαχα. Από τις χειρότερες ψυχρές εισβολές εδώ. Αν έχουμε -7 στα 850 τώρα εγώ είμαι ο Πάπας..

6.3 τώρα, μέγιστη ημέρας χαχα

 

Πάντως αποκλείεται να έχει -7 τώρα, κανένα -3/-4 το πολύ θα έχει. Τα Χάνια έχουν μόνο -1.5!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, g_ar είπε:

6.3 τώρα, μέγιστη ημέρας χαχα

 

Πάντως αποκλείεται να έχει -7 τώρα, κανένα -3/-4 το πολύ θα έχει. Τα Χάνια έχουν μόνο -1.5!

Ξεφτίλα πραγματική. Ούτε πριν δεν πιστεύω να είχαμε -7. Και δεν είχαμε και καθόλου Α-ΒΑ, αλλιώς θα έφτανε 10 βαθμούς, χαχαχα

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος.... Ανέβηκε κι εδώ.... Από 1.6 έφτασα 2.3..... Γύρισε χιονόνερο παλι

Χόρτασα στουπαρα για καμιά ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γκαζι 2.9 βαθμους,θησειο 2.8 και χαροκοπειο 3.1

Στο γκαζι 7mm και χαροκοπειο 10mm..Ειλικρινα τοσο χαμηλες θερμοκρασιες δεν περιμενα καθολη την διαρκεια της ημερας..Υπεροχη μερα πραγματικα..Εκλπηξη ολο το 24ωρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζουν τα φαινομενα στη λαμια με 4c.!!Τελικα οι Τ ηταν το προβληματα και οχι ο υετος!Παντως γενικα δεν μπορω να πω χορτασω χιονακι σημερα αντε παμε για φωτα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλα λοιπον και στην Αττικη....τωρα κεντρο βροχη με την Τ στους 3 βαθμους..Π.Αρεως!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Το Μπαφι πρεπει να χει φτασει 80ποντο

στις 10.00 το πρωι φλαμπούρι είχε 53 ποντους οπότε βάλτα κατω... κοντά είσαι, μη σου πω ακριβώς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου πετάει με 3.1c και κάτι ξωφαλτσες λιωμένες πάνω στη ραγδαιοτητα μιας και είμαι σχεδόν πάνω στη γραμμή του αρνητικού d.p κοντά στον 1c. Δυτικοτερα μπορεί και να χιονιζει ακόμα στα χαμηλά σχετικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Στο κορυδαλλο στα πυροβολια στα 400 μέτρα με τον φίλος μας τον blacktan απο το Αιγάλεω.... 

IMG_20191230_194644.jpg

Κασπερακο εχεις μακιγιαριστει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...