Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣ στα 12αρια: ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΜΑ ΑΠΟ ΥΠΟΤΡΟΠΙΚΟ. Και να σωθει ένας αγαπημένος φίλος ☺️ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ρε συ Μισέλ τι τα κοιτάς αφού σε χαλανε? λογικό είναι δεν αναμένουμε και κανένα αρμαγεδωνα δλδ να αποφύγουμε τον υποτροπικο θέλουμε σε πρώτη φάση....

τι εννοείς, ίσα ίσα από την στιγμη που παίζουμε τόσο δυτικά τα Γιάννενα και η δυτική ημιορεινή χώρα θεωρητικά περιμένουν την καλύτερη κακοκαιρία, ακόμα και αν χρειαστεί να βγει υποτροπικός. μικρό το τίμημα για παπλαμούδα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣ στα 12αρια: ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΜΑ ΑΠΟ ΥΠΟΤΡΟΠΙΚΟ. Και να σωθει ένας αγαπημένος φίλος ☺️ 

χχααχαχαχ. πως απο τα χιονια παμε να αποφυγουμε υποτροπικο. αφου οι μεσοι οροι ειναι ζωγραφια χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

τι εννοείς, ίσα ίσα από την στιγμη που παίζουμε τόσο δυτικά τα Γιάννενα και η δυτική ημιορεινή χώρα θεωρητικά περιμένουν την καλύτερη κακοκαιρία, ακόμα και αν χρειαστεί να βγει υποτροπικός. μικρό το τίμημα για παπλαμούδα..

Καυτή παπλαμουδα θα ναι Μισέλ. Καταλαβαίνεις ότι θα βγει χιονιας Αζόρων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Καυτή παπλαμουδα θα ναι Μισέλ. Καταλαβαίνεις ότι θα βγει χιονιας Αζόρων

Αν βγει ο αυλώνας Από την δυτική μεσόγειο [δηλαδή ακριβώς ανατολικά της Ισπανίας] μέχρι την Αδριατική τότε έχουμε τις καλύτερες πιθανότητες για χιόνι και καλό χιόνι εδώ όμως

τι να πω, ελπίζω να μην χαλάσουν τα υπόλοιπα μοντέλα πολύ επειδή βγαίνει μια αμερικανική μύξα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

τι εννοείς, ίσα ίσα από την στιγμη που παίζουμε τόσο δυτικά τα Γιάννενα και η δυτική ημιορεινή χώρα θεωρητικά περιμένουν την καλύτερη κακοκαιρία, ακόμα και αν χρειαστεί να βγει υποτροπικός. μικρό το τίμημα για παπλαμούδα..

κάνεις λάθος και μετά στεναχωριέσαι τζάμπα. κατά την άποψή μου. φιλικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

ilios-ellada.jpg

για το γούρι. Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία να αποφύγουμε τν υποτροπικό

εύχεσαι να αποφύγουμε τον υποτροπικό, παρόλα αυτά βάζεις φωτογραφία με θάλασσα το καλοκαίρι. κλάμα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

κάνεις λάθος και μετά στεναχωριέσαι τζάμπα. κατά την άποψή μου. φιλικά.

νομίζω πως το πως χιονίζονται τα Γιάννενα Κώστα το έχω ψάξει πολύ λεπτομερώς, και επέτρεψε μου να ξέρω όσο αφορά αυτό λίγα περισσότερα πράγματα😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν εχει υποτροπικο πανω μας δε θα χιονιστει τιποτα στην ελλαδα..κι αυτο γιατι ο αυλωνας θα χει παει πολυ δυτικα θα αποκοπει θα γινει λιμνη και θα χαθει και το ψυχος και ολα..και διευκρινιζω μιλαω για πανω στην ελλαδα οχι μονο στο αιγαιο η στη κρητη

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα ξεκινάει έτσι πως να μιλήσουμε σοβαρά;;;😁 .Τα έπιασε όλα, έπιασε και την λεπτομέρεια . 

Screenshot_20200128-173443_Samsung Internet.png

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αν εχει υποτροπικο πανω μας δε θα χιονιστει τιποτα στην ελλαδα..κι αυτο γιατι ο αυλωνας θα χει παει πολυ δυτικα θα αποκοπει θα γινει λιμνη και θα χαθει και το ψυχος και ολα..και διευκρινιζω μιλαω για πανω στην ελλαδα οχι μονο στο αιγαιο η στη κρητη

gfs-0-252.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακόμα και η χαζομάρα του αικον πήγε να βγάλει κάτι, αλλά σίγουρα, πρέπει να το αποφύγουμε ΠΑΣΗ θυσία. 

καλό το γαλλικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φτανουμε στις κρισιμοτερες ωρες για μενα.εκει θα παιχτει ολη η ιστορια στον αζορικο2..τον αζορικο 1 νομιζω οτι τον θελουμε οσο το δυνατον πιο πιεσμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

σε πιο σημειο?

image.png.90ec5e76ca9d89a058743385ec6dba9a.png

 

αυτό το χαμηλάκι αν ξεφύγει από τα σκούρα χρώματα γεωδυναμικών, the end

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

image.png.90ec5e76ca9d89a058743385ec6dba9a.png

 

αυτό το χαμηλάκι αν ξεφύγει από τα σκούρα χρώματα γεωδυναμικών, the end

Μηπως βιαζεσαι λιγακι??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Μάλλον πιο ανατολικά θα βγουν όλα.. Ήδη στο αμερικα όλα είναι πιο ανατολικά.. 

Νομίζω πιο δυτικά ακομα θα πάει .

ΥΓ. Εχεις δίκιο. Πιο ανατολικά

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...