Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, HuxFlux said:

Αυτη ειναι μια ερωτηση και προς εσενα που ακριβως 2-3 ποστ παραπανω ελεγες οτι οι πιθανοτητες να μας κατσει ειναι 1/100. Αρα την ιδια ερωτηση θα σου εκανα κι εγω. Αφου λοιπον δεν ειναι προκαθορισμενη η εκταση και η θεση γιατι ειπες για 1/100?

γιατί αυτό δείχνουν ΤΩΡΑ τα ανσάμπλς.αυτο δεν σημαίνει ότι ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ να αλλάξουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, [weathermaniac] said:

χοντρικά ναι.

να.σου θυμίσω Μισελ πόσο προκαθορισμένη ήταν εκείνη η λίμνη που έδινε 40μμ βροχής πριν λίγες μέρες στην Αθήνα. Και τι έγινε τελικά......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, HuxFlux said:

Απαντησες λοιπον μονος σου στην ερωτηση που μου εκανες 🙂

ΥΓ. 1/100 σημαινει αδυνατο, αλλα τελος παντων.

1/100 σημαίνει 1/100. Αδύνατον είναι το 0/100. 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Απαντησες λοιπον μονος σου στην ερωτηση που μου εκανες 🙂

ΥΓ. 1/100 σημαινει αδυνατο, αλλα τελος παντων.

Αυτο θα ελεγε και το 1%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο ευρωπαίος μοιάζει πολύ με το πρωινό του προς το παρόν. δηλαδή σε αποτέλέσμα δυτικά ή αντολικά, ανάμεσα από τζίφο ούκμο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 1/100 για ποιο πράγμα ακριβώς? για 24/1 πχ τι θέλετε να πείτε με το 1/100? Να χιονίσει κέντρο ας πούμε?😉

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Για να αρχισει τα ωχ και τα αμαν κατι βλεπει....κατι βλεπει🤣

Οχι ρε συ, αραβικες λιτανειες ειναι, για τον επερχομενο χιονια σε εκεινες τις περιοχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Για να αρχισει τα ωχ και τα αμαν κατι βλεπει....κατι βλεπει🤣

Μου τελειωσε η ρακη ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Για να αρχισει τα ωχ και τα αμαν κατι βλεπει....κατι βλεπει🤣

Εβλεπε Γιαννη μου μεχρι τις 96 ωρες και ελεγε μπας και, γιατι δυνητικα μπορουσε να το στριψει καταπανω μας.

στις 120 ομως το αμαν εγινε μας *#%αμαν!!!

και ετσι πηγε για τσίπουρα. Ο Γιωργος.

ο αυλωνας για βρουβες.

μεσανατολιτικες βρουβεσ

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

καλυτερο το gfs 24 του μηνα απο τον ευρωπαιο τελικα.. α ρε ευρωπαιε κοτουλα μια φορα να κανεις κατι καλο..

Δίχως τον Αθηναίο η καιρική μισοκατάθλιψη που έχω τώρα θα ήταν ολοκληρωτική. Μην σταματάς να γράφεις, μου έχεις αλλάξει την ζωή προς το καλύτερο!! Κοτούλα το ευρωπαικό?? με σκότωσες ρε μπαγάσα!!🤣

 

Η κοτούλα λοιπόν παίζει να έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια, απομόνωσε λίγο καλύτερα το ατλαντικό χαμηλό της ΑΜερικής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δίχως τον Αθηναίο η καιρική μισοκατάθλιψη που έχω τώρα θα ήταν ολοκληρωτική. Μην σταματάς να γράφεις, μου έχεις αλλάξει την ζωή προς το καλύτερο!! Κοτούλα το ευρωπαικό?? με σκότωσες ρε μπαγάσα!!🤣

 

Η κοτούλα λοιπόν παίζει να έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια, απομόνωσε λίγο καλύτερα το ατλαντικό χαμηλό της ΑΜερικής.

Βορειας ή Νοτιας Μιχαηλ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Βορειας ή Νοτιας Μιχαηλ;

Αν μιλάμε για Usa τότε κεντροανατολικής, μέσα όμως στον ωκεανό στις 144 ώρες.  Αν μιλάμε γενικευμένα περί Αμερικής και κάνουμε μια πλακίτσα, δεν γίνεται να υπάρξει επηρεασμός άμεσος συστημάτων που τους διαχωρίζει ο ισημερινός🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, [weathermaniac] said:

το 1/100 για ποιο πράγμα ακριβώς? για 24/1 πχ τι θέλετε να πείτε με το 1/100? Να χιονίσει κέντρο ας πούμε?😉

σε όλη την αττικη π.χ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρέπει να κάνω και εγώ ένα αστείο παιδιά μια φορά, χωρίς καμία διάθεση για να χαλάσω το κλίμα. Αλλά θα το πω ευγενικά, και χωρίς να θέλω να ρίξω το άτομο εκείνο.

Ωστόσο. Κλέαρχος -12, Ευρωπαίος +10 για Αττική [24-27 ήταν το διάστημα υποτίθεται εξάλλου]🤣

ECG0-192.GIF?18-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...