Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, xionia polla είπε:

Να το πω να μου φυγει απο μεσα μου.Ειμαι 44 και φετος βιώνω τον χειρότερο χειμώνα της ζωης μου(μεχρι στιγμης) Και φανταζομαι αρκετοι αλλοι συνφορουμιτες. Απο την άλλη χαίρομαι που κρατάμε τετοιο επίπεδο μεσα στην πίκρα μας,Πολλοί θυμούνται τι γινοταν παλαιότερα σε δυσκολες αχιονες περιοδους.Μπράβο, μπράβο, ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.

Μην μας ματιαζεις χαχα . Θεωρω οτι ειναι στα ορια πολλοι εδω μεσα, κι αν συνεχισει να υπαρχει στους χαρτες αυτη η κ@λολιμνη που εχει σακατεψει ολη την κυκλοφορια, θα χειροτερεψει η κατασταση....Η ουσια ειναι οτι η βορεια χωρα διανυει εναν απο τους πιο ξηρους χειμωνες εβερ και το αδιανοητο ειναι τα αχιονα βουνα της! Με τετοιες θερμοκρασιες που εχουμε, ακομη και 10 εκ χιονι να ειχαν τα βουνα, θα κρατουσε εκει αγεροχο. Οι χειμωνες τεινουν να γινονται ολο και πιο συντομοι....αυτο ειναι πολυ ανησυχιτικο!....

*Τραβηξτε ολοι μαζι να φερουμε το τερας δυτικα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αυτο σου εξηγω μιχαηλ..αδειασα και δενε χω ορεξη απο την στγιμη που χαλασε αυτη η καθοδος απ αυτη την αιτια να ψαξω τον τροπο πως να διορθωθει.

οκ φίλε. θα σου "σταθώ" εγώ

 

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ισως πιο δυτικα βγει

αμφιβάλλω για αυτό η αλήθεια είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν και έκανε βήμα προς ευρωπαικό, [στο σχήμα αυλώνα που κατεβαίνει, αζορικού και επόμενου αυλώνα] παραμένει το καλύτερο για προσήνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Από τι μέση και κάτω του post περιγράφεις απλά το στόχο που έχουμε θέσει από την πρώτη ώρα για το forum αυτό! 

Κατα τα υπόλοιπα το χειμώνα θα τον κρίνουμε 31 Μάρτη όπου θα γίνει και ο τελικός απολογισμος

Για αυτο εβαλα σε παρένθεση το μεχρι στιγμής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

οκ φίλε. θα σου "σταθώ" εγώ

 

αμφιβάλλω για αυτό η αλήθεια είναι

τραβα κουπι μιχαηλ βγαλε σεναρια ευνοικα μπας και συνελθω...γιατι ειναι αυτο που με πιανει μια φορα τα δυο χρονια αντε μια φορα τον χρονο..θα περασει😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τραβα κουπι μιχαηλ βγαλε σεναρια ευνοικα μπας και συνελθω...γιατι ειναι αυτο που με πιανει μια φορα τα δυο χρονια αντε μια φορα τον χρονο..θα περασει😀

" βγαλε σεναρια ευνοικα "

Τους λαδωνει?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τραβα κουπι μιχαηλ βγαλε σεναρια ευνοικα μπας και συνελθω...γιατι ειναι αυτο που με πιανει μια φορα τα δυο χρονια αντε μια φορα τον χρονο..θα περασει😀

Ελα ρε ασε τις χαζομάρες..τα ίδια έπαθα και εγώ οπως και πολλοί εδώ μέσα αλλα οκ..δεν θα πεθάνουμε κιόλας..Σήκω μωρη κοπρογατα να σχολιάσουμε😀 χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τραβα κουπι μιχαηλ βγαλε σεναρια ευνοικα μπας και συνελθω...γιατι ειναι αυτο που με πιανει μια φορα τα δυο χρονια αντε μια φορα τον χρονο..θα περασει😀

εννοείται φίλε μου. Τα απογευματινά ούκμου και παίου είναι καλά. Ξέρω πάλι μακριά είναι, αλλά έχουν κλειδώσει μερικά πράγματα. να δούμε όμως τι θα γίνει με το χαμηλό που σου ανέφερα όμως.  Το βελτίωσαν, αλλά είναι μακριά. Μάντεψε ποιος το βελτιώνει αργά. Ο συνήθης ύποπτος. Ας ελπίσουμε να αλλάξει, και να μείνουν σταθεροί οι υπόλοιποι

 

πάντως η βρωμιά για μοντέλο, πάλι δεν μου αρέσει σαν λογική. ΜΠΟΧΑ ΚΑΙ ΔΥΣΟΔΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ανατολικα το 18αρι....

*Μια κουτσουλια (τεραστια η αληθεια ειναι) μπαστακωθηκε στην Ισπανια κι ενας αντικυκλωνας να την αγκαλιαζει καλυπτοντας ολοκληρη την ευρωπη....παμε για αλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαζοχισμος παιδες να κοιταζουμε αυτους τους χαρτες που ειναι καταδικασμενη η εξελιξη...Οσο υπαρχει αυτη η λιμνη , καταπιωνας....το μετα ειναι αιωνιοτητα.

Καλο βραδυ σε ολους! *Δειτε καμια ταινια!

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Στην Τουρκια να υπαρχουν αραγε χιονοφιλοι?η το εχουν βαρεθει πλεον???

Αυτοι γενικως εχουν βαρεθει τα παντα..Το χιονι,την ειρηνη,την ιστορια τους..Την υπαρξη τους την ιδια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι και να δείξει ο τζίφος δεν με νοιάζει. απομακρύνθηκε από την λογική που ήθελα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο θα ανάβουμε τσιγάρο με αυτά που θα εμφανίσουν τα μοντέλα 😁 Αισιοδοξία ρε παιδιά τα μοντέλα την μια βγάζουν το απόλυτο τίποτα και την άλλη μας θάβουν. Λίγη υπομονή μέχρι το 18αρι αύριο και για τους βόρειους και για εμάς κάτω.

 

ΥΓ: Έχουμε 5 ημέρες ακόμα και έχουν να δουν πολλά τα μάτια μας αστιγματισμό θα βγάλουμε στο τέλος. 

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, snowmix99b said:

Αύριο θα ανάβουμε τσιγάρο με αυτά που θα εμφανίσουν τα μοντέλα 😁 Αισιοδοξία ρε παιδιά τα μοντέλα την μια βγάζουν το απόλυτο τίποτα και την άλλη μας θάβουν. Λίγη υπομονή μέχρι το 18αρι αύριο και για τους βόρειους και για εμάς κάτω.

 

ΥΓ: Έχουμε 5 ημέρες ακόμα και έχουν να δουν πολλά τα μάτια μας αστιγματισμό θα βγάλουμε στο τέλος. 

Σωστό, αλλά...... 🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκανδιναβικής προελεύσεως καταπιονας 😋

ΥΓ. Ο αλήτης ο admin του τζιφου μας δουλευει καταφανώς: στις...270 ωρες πετάει μια ψυχρή πορδή σα να μας λέει "σας γλεντάω βρε χιονολιγούρια" 😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη χαλιεστε έτσι κι αλλιώς για 5-6 μέρες ξέρουμε τι θα γίνει, για το μετά θα δούμε, απλά θέλουμε όλοι να το βλέπουμε 15 μέρες νωρίτερα, αυτή είναι και η γκ.βλα του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ουτε το κρυο δεν μας θελει ρε σεις τι να πει κανεις ενα κλικ διπλα απο την χωρα μας θα περασει προς τουρκια μερια τι καταρα ειναι αυτη πια..

ECM0-120.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...