Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ έχω την εντύπωση ότι τα καλά όπως λέει και ο Σωτήρης θα έρθουν μετά τις 10 του μήνα.. όχι 5 με 10

ποιος ζει ποιος πεθαίνει μέχρι τότε

1 λεπτό πριν, akisioannina είπε:

Μιχάλη ας βρέξει με το καλό αύριο ( πάνε 40 μέρες και βάλε ) και μετά το ξανακοιταμε

Καλά και αυτά μας τα εξασθένησαν τα μοντέλα.. Τουλάχιστον θα έχουμε μερικά φαινόμενα Τετάρτη και Πέμπτη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλειται ο Γιωργος απο το Κρυονερι μσ το επιτελειο του να φτιαξει τα στοιχεια να δουμε εικονικα θαψιματάκια. Ευχαριστώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η επιτομή της καταστροφής το 12αρι αικον. Μούφα για αύριο Μούφα για 29-30, Μούφα για το επόμενο, Μούφα ΟΛΑ!! χαχαχα

ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Η επιτομή της καταστροφής το 12αρι αικον. Μούφα για αύριο Μούφα για 29-30, Μούφα για το επόμενο, Μούφα ΟΛΑ!! χαχαχα

ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πριν 5 λεπτα σκεπτομουν τι κανει αυτο το μοντελο για δεν το αναφερει κανεις τις τελευταιες 3 εβδομαδες😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Πριν 5 λεπτα σκεπτομουν τι κανει αυτο το μοντελο για δεν το αναφερει κανεις τις τελευταιες 3 εβδομαδες😂😂

Εγώ το αναφέρω πολλές φορές πάντως ακόμα και τώρα. Είναι καλό να περνάς την ώρα σου μέχρι να ξεκινήσει ο σκουπιδοφάγος των μοντέλων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο 3 mm μας πηγε 1 mm....  Τωρα και επισημως ο Ιανουαριος θα κλεισει στον Ευοσμο με 1.6 mm...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, nikolas 2365 said:

Με το μουφα μου ηρθε στο μυαλο η μορφη με το κασκολ σπο την Γλυφαδα. 😂😂😂

Εκείνο ήταν ΦΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Με το μουφα μου ηρθε στο μυαλο η μορφη με το κασκολ σπο την Γλυφαδα. 😂😂😂

ναι είναι καλά το παιδί, όσες φορές το έχει πει, όντως έχει ξεσκίσει μεγάλους και τρανούς

 

βελτίωσε όμως ο τζίφος το άλλο για τις 29-30, πάρα πολύ κοντά για άσπρισμα εδώ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το μετα φαινεται να πηγαινει πιο καλα ως προς το ψυχος.

Η μωβιά πιο εκτεταμμένη

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Απο 3 mm μας πηγε 1 mm....  Τωρα και επισημως ο Ιανουαριος θα κλεισει στον Ευοσμο με 1.6 mm...

Τι κακό μας βρήκε ρε παιδί μου. Περίμενα να ερθει το Σάββατο για να πω σε κάνα 2 φίλους οτι θα χουμε επιτέλους  βροχη την δευτερα και παλι εξω θα πεσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, xionia polla είπε:

Τι κακό μας βρήκε ρε παιδί μου. Περίμενα να ερθει το Σάββατο για να πω σε κάνα 2 φίλους οτι θα χουμε επιτέλους  βροχη την δευτερα και παλι εξω θα πεσω.

Πριν 2-3 ημερες μας εδινε 15-20 mm και τωρα μας δινει 1 mm που δεν θα πεσει καν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για 83935612312ή φορά ως προς το πεδίο των 120-140 ωρών ο τζίφος πήγε σημαντικά προς τα άλλα μοντέλα. Ας ελπίσουμε να μην πάει όμως και στην Αμερική, με ένα πολύ μικρό χαμηλό το οποίο δημιουργείται σε άλλα μοντέλα με αποτέλεσμα την διάλυση του Αζορικού...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλι θα βγαλει ψυχρη εισβολη ο τζιφος...μια θα νε δυο θα νε με μικρο αυλωνα με μεγαλυτερο.δεν εχει σημασια.το θεμα ειναι οτι βγαζει σταθερα ψυχρη εισβολη και δεν το παιρνει πισω ουτε το παει παραπισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παλι θα βγαλει ψυχρη εισβολη ο τζιφος...μια θα νε δυο θα νε με μικρο αυλωνα με μεγαλυτερο.δεν εχει σημασια.το θεμα ειναι οτι βγαζει σταθερα ψυχρη εισβολη και δεν το παιρνει πισω ουτε το παει παραπισω

Βαγγέλη δεν το βλεπω  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη δεν το βλεπω  

θα βγάλει Νικόλα, αν και κάτι πήγε να κάνει που δεν μου άρεσε ωστόσο το διόρθωσε. για να δούμε το εικονικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

θα βγάλει Νικόλα, αν και κάτι πήγε να κάνει που δεν μου άρεσε ωστόσο το διόρθωσε. για να δούμε το εικονικό.

6α παει ελαχιστα πθο ανατολικα αν βγαλει κατι. Οχι προσηνεμα. Πιο ανατολικα απο 6αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

6α παει ελαχιστα πθο ανατολικα αν βγαλει κατι. Οχι προσηνεμα. Πιο ανατολικα απο 6αρι

σαν αρχική εκκίνηση είναι πιο δυτικά, αλλά επειδή μου φαίνεται βαρύτερη ψυχρή εισβολή μπορεί το αποτέλεσμα να είναι ανατολικότερο.

 

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Οπου κι αν απει αχρηστο ειναι αν δε δειξει κατι το ευρωπαικο

σωστός. δυστυχώς καμία αξιοπιστία στο μοντέλο αυτό πλην καλοκαιριού..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

σαν αρχική εκκίνηση είναι πιο δυτικά, αλλά επειδή μου φαίνεται βαρύτερη ψυχρή εισβολή μπορεί το αποτέλεσμα να είναι ανατολικότερο.

 

σωστός. δυστυχώς καμία αξιοπιστία στο μοντέλο αυτό πλην καλοκαιριού..

Σεναριακι Αριαδνης ισως. Οχι αποκοπη. Περιπου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως αν μη τι αλλο εντυπωσιακος ο αζορικος στις 210...φετος ουτε για πλακα δεν τον εχουμε δει ετσι στα ντουζενια του

Χαχαχ θα σηκωθει φετος τοσο καλος αζορικος και δε θα κατεβει αυλωνας ...πολυ γελιο ο τζιφος

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...