Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

δεν νομίζω να προλαβαίνουμε να δούμε τη συνέχεια Μιχαήλ

οχι δεν προλαβαίνουμε δυστυχώς. τα καλύτερα σπάνια τα βγάζει ολοκληρωμένα μόνο και μόνο για να μείνουμε με την λιγούρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

οχι δεν προλαβαίνουμε δυστυχώς. τα καλύτερα σπάνια τα βγάζει ολοκληρωμένα μόνο και μόνο για να μείνουμε με την λιγούρα...

για να βγει μια ακρη πρέπει να πέσουμε στις 200 ώρες νομίζω.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλειται το επιτελείο του Σπουργίτι να επαναπαραμετροποιησει τις συντεταγμένες γιατί ο Αυλώνας άφησε διαβατήριο στη Γευγελη και έστριψε για Τουρκία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Παρακαλειται το επιτελείο του Σπουργίτι να επαναπαραμετροποιησει τις συντεταγμένες γιατί ο Αυλώνας άφησε διαβατήριο στη Γευγελη και έστριψε για Τουρκία 

χαχχααχχααχαχαχαχχααχχαααχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

για να βγει μια ακρη πρέπει να πέσουμε στις 200 ώρες νομίζω.. 

ναι. Μέχρι τότε θα ξέρουμε κάποια πολύ σημαντικά πράγματα για τον αυλώνα. Τώρα απλά βλέπουμε διάφορα τρεξίματα και τίποτε άλλο. Στις 100 ώρες θα βρίσκονται οι μεταβλητές που τότε παίζουν σημασία οπότε σίγουρα θα είμαστε σοφότεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, [weathermaniac] said:

Η αριάδνη δεν θεωρείται ιστορικός χιονιάς λόγω ποσοτήτων χιονιού, αλλά λόγω των πολλών και διάφορων περιοχών που χιόνισε σε έναν χιονιά, πράγμα που είναι σπανιο. Αλλά ειδικά για την βόρεια συγκεκριμένα χώρα [βορειότερα της Θεσσαλίας] η Αριάδνη δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο Νομίζω 10ποντο έκανε στην Θεσσαλονίκη τότε

Η Αριάδνη μπορεί να είναι και ο ιστορικοτερος χιονιάς ever: πόσες φορές αραγε το έχει στρώσει πρώτα στην Αθήνα και αμεσως μετά στη Θεσσαλονίκη στην ίδια κακοκαιρια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Η Αριάδνη μπορεί να είναι και ο ιστορικοτερος χιονιάς ever: πόσες φορές αραγε το έχει στρώσει πρώτα στην Αθήνα και αμεσως μετά στη Θεσσαλονίκη στην ίδια κακοκαιρια?

Ε ωραία γράφεις κάτι διαφορετικό από αυτό που γράφω εγώ Κώστα? δεν νομίζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ε ωραία γράφεις κάτι διαφορετικό από αυτό που γράφω εγώ Κώστα? δεν νομίζω...

Πώς είναι δυνατόν Μιχαλακο μου να γράψει κάποιος κάτι διαφορετικό από εσενα? Γίνονται τέτοια πράγματα αγόρι μου? 😂

ΥΓ Ιμ γκιριμ γκιλντιριμ αναντολου θαψαρ γιουρουμ

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Παρακαλειται το επιτελείο του Σπουργίτι να επαναπαραμετροποιησει τις συντεταγμένες γιατί ο Αυλώνας άφησε διαβατήριο στη Γευγελη και έστριψε για Τουρκία 

Βιαστικο αγορι.Εχουν ρεπο τα παιδια,μην λεμε τα ιδια...Ολα πανε μια χαρα,με ενημερωνει ο επιφυλακης μου.Θα υπαρξουν κατεβασιες,αναδιπλωσεις,ευκαιριες για ολους και πιθανων δικαπακα και τρικαπακα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαν μέσος όρος εξαιρετικός, καθώς έχει πολύ δυτικά και τα πρασινάκια, υποδηλώνοντας και ωραία σενάρια για εμάς. ψάξιμο σε λίγο

gens-21-1-300.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βιαστικο αγορι.Εχουν ρεπο τα παιδια,μην λεμε τα ιδια...Ολα πανε μια χαρα,με ενημερωνει ο επιφυλακης μου.Θα υπαρξουν κατεβασιες,αναδιπλωσεις,ευκαιριες για ολους και πιθανων δικαπακα και τρικαπακα..

gens-0-1-300.png

 

gens-0-1-288.png

gens-0-1-312.png

 

πότε π΄ρολαβες Γιώργο;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Παπλαμουδας said:

Παρακρουση η 2η καρτελα, ασχετα αν δε βγαζει το ιδανικο.

εχουμε πολλα να δουμε ακομα

κάνει ανατριπλωση αυλωνων αλλά γι αλλού 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

gens-11-1-276.png

Μιχαήλ δικό σου. 

Εμείς έχουμε αυτό:

gens-20-1-288.png

Τώρα μόλις θα το έβαζα !! παράκρουση!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τώρα μόλις θα το έβαζα !! παράκρουση!!!

Τα ανσάμπλς τώρα πήγαν τέρμα δυτικά. 200 ώρες τουλάχιστον μπας και βγει άκρη. Βλέπω παίζει και αποκοπή σε πολλά σενάρια. Όσο πλησιάζουμε μπορεί να βγάλει και σενάρια Αριάδνης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τα ανσάμπλς τώρα πήγαν τέρμα δυτικά. 200 ώρες τουλάχιστον μπας και βγει άκρη. Βλέπω παίζει και αποκοπή σε πολλά σενάρια. Όσο πλησιάζουμε μπορεί να βγάλει και σενάρια Αριάδνης

Και εγώ τα θεωρώ πιθανά προς το παρόν, μόνο όμως. όσο πλησιάζουμε τόσο θα αποκλείονται γκάμες σεναρίων. Το μόνο καλό είναι ότι ίσως και λέω ίσως να μην είναι μόνο ένας αυλώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Και εγώ τα θεωρώ πιθανά προς το παρόν, μόνο όμως. όσο πλησιάζουμε τόσο θα αποκλείονται γκάμες σεναρίων. Το μόνο καλό είναι ότι ίσως και λέω ίσως να μην είναι μόνο ένας αυλώνας.

γι αυτό και πιστεύω μπορεί όλοι να μη δουμε τίποτα, αλλά μπορεί και να χιονιστούμε όλοι σε διαφορετικές φάσεις. Εν το μεταξύ υπάρχουν πολύ καλά σενάρια για μας κάτω και για αρχές Φλεβάρη.. Αν δείξει και ο ευρωπαίος κάτι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...