Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gens-21-1-150.png

 

το καλύτερο δυνατό για εδώ νομίζω. Δυστυχώς πολύ μακριά και έβγαλε το τέλειο σενάριο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα είναι πολύ καλά τα ανσαμπλς προφανώς. Λίγο πιο νωρίς από όσο θα ήθελα αλλά θα το παλέψουμε. Δύσκολο να κρατηθείς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

anim_hkd5.gif

 

Αυτό μου άρεσε λόγω ανάποδης κίνησης χαμηλού

 

Σαν την σύσφιξη της Αττικής σήμερα απλά βορειοδυτικότερα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μας το κανει ρε μαγκες και να σας πω γιατι? Γιατι απλα μπορει. Το εκανε το γεναρη ιδιες μερες, το εκανε και το 17. Αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μεσοσ όρος σε θερμοκρασίες σε σχέση με το 12?βελτιώθηκε καθόλου?γιατί δεν τα βλέπω και πολύ καλά από θερμοκρασίες τα ενσεμπλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

gens-21-1-150.png

 

το καλύτερο δυνατό για εδώ νομίζω. Δυστυχώς πολύ μακριά και έβγαλε το τέλειο σενάριο..

Δυστυχώς το λέω και το ξαναλέω....να μην δείχνει τέτοιες ώρες τέλειες ή πολύ καλές διατάξεις...ποτέ δεν βγαίνουν από τόσο μακριά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα πολύ δυτικά σενάρια εξαφανιστηκαν .. για να δούμε στα αυριανά. Λίγο πιο ανατολικά μπορεί. καμία 200αρια χμ.. για κεντροβορεια ειναι τυλιγμα το 18αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πα και το μεσημερι και θα το ξαναπω ...το πιο θετικο στα ανσαμπλ του τζιφου ειναι οτι ακομα και τα σεναρια στο μειον 10 που ειναι....εχουν υετοοοοοοο.....σπανια κατω απο το μειον 6 εχουν υετο τα σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

κάποια υποσενάρια όπως το 5,το 6(!!!!),το 11(!!!!!!!) και το 20 είναι επικά έπη

Το 11 νομίζω είναι το δυνατότερο από όλα. Συμφωνείς.? Ειδικά για Θεσσαλονίκη νομίζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο πρωι πρεπει οπωσδηποτε να κανει ακομα ενα βημα παιος και ουκμο ..και το βραδυ να βγουν τουλαχιστον στο ιονιο αλλιως τη κατσαμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Το 11 νομίζω είναι το δυνατότερο από όλα. Συμφωνείς.? Ειδικά για Θεσσαλονίκη νομίζω

ναι γι αυτό έβαλα θαυμαστικά. σε πολλά σενάρια (ακόμα και αυτά με το χιόνι) βγάζει τη θεσσαλονίκη στη σύγκλιση. ευκαιρία για μεγάλα πράγματα αν πάρουμε σοβαρά το 18αρι. και όταν λέω μεγάλα δεν μιλάω για σοφίες κλπ χιονοπτώσεις της μιας βραδιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα συμφωνησω με τον σωτηρη οτι κ πολυ νωρις ειναι αλλα κ αυριο ειναι η πιο κρισιμη μερα.πεφτουν οι ωρες κ μπαινουμε σε λεπτομεριες. τα μοντελα συνηθως στις 120 ωρες διαφερουν σε λεπτομεριες.ας ελπισουμε να ειμαστε τυχεροι κ να ερθουν στο καταλληλο σημειο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

ναι γι αυτό έβαλα θαυμαστικά. σε πολλά σενάρια (ακόμα και αυτά με το χιόνι) βγάζει τη θεσσαλονίκη στη σύγκλιση. ευκαιρία για μεγάλα πράγματα αν πάρουμε σοβαρά το 18αρι. και όταν λέω μεγάλα δεν μιλάω για σοφίες κλπ χιονοπτώσεις της μιας βραδιάς

Και εδώ νομίζω θα μας έφτανε η σύσφιξη, πραγματικά επικό!! και με τέλειες θερμοκρασίες κιόλας.. Αδιανόητο. Μισάμετρα γενικευμένα, και στην σύγκλιση μέτρο όχι αστεία.. πφφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

πιο ΣΟΚ και ΔΕΟΣ πεθαίνεις τα ανσάμπλ

εβγαλα τον σκυλο βολτα ξυλιασα απο το κρυο τα εβλεπα και αρχισα να τρεχω τριγυρω τριγυρω στο παρκο σαν τον τρελλο και ο σκυλος απο διπλα χοροπηδουσε..ταινια αλμοδοβαρ φαση...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...