Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζιφος βασικό κ ενσεμπλς κάνουν αυλωνα Στρινγκ κ έτσι το πράγμα ξεφτιζει! Μέρες που είναι ελπίζω να ξαναπαχυνει ο αυλωνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dpard είπε:

Και το gem κινείται ανατολικότερα σε σχέση με το 12αρι. Στον χάρτη του jetstream φαίνεται καθαρότερα.

Ευτυχως...καποιος να κραταει ισσορροπιες...μη φοβασαι το gfs  δε χανει φετος μαζι με ολα τα ανσαμπλ..και να χασει θα παει 70 τοοις εκατο προς ουκμο και το ουκμο προς τζιφο 30 αρα ...νομιζω θα το δειξει και ο ευρωπαιος πιο μετα,,,!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. 

Τζίφος

gfs-0-144.png

Ουκμο

UW144-21.GIF?31-06

Αηκον

icon-0-144.png?31-00

Τζεμ

gem-0-144.png?00

Τζεμ-τζίφος VS ουκμο-αηκον. Πραγματικά τρομερό μοντελικο ενδιαφέρον χωρίς κανείς να ξέρει που θα κάτσει τελικά! Πάμε και για παιο.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Εγώ ψηφίζω Τζεμ χαχαχα

Ε ναι λογικό είναι! Έχει το πλησιέστερο σενάριο για κάτι τουλάχιστον αξιόλογο για τα κεντροβόρεια.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To Τζεμ αν και έχει υετό..δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη στα 850..κλασσικό Τζεμ θα έλεγα.. τα 12αρια του τζίφου και ο Ευρωπαίος σε λίγο θα κρίνουν πολλά..

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Ε ναι λογικό είναι! Έχει το πλησιέστερο σενάριο για κάτι τουλάχιστον αξιόλογο για τα κεντροβόρεια.. 

Αν και αυτο μου φαίνεται κακό στισ θερμοκρασίες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

To Τζεμ αν και έχει υετό..δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη στα 850..κλασσικό Τζεμ θα έλεγα.. τα 12αρια του τζίρου και ο Ευρωπαίος σε λίγο θα κρίνουν πολλά..

Αχαριστε χαχχαχα 10 με 15 χιλιοστα σου δινει στις 156...αυτο γινεται γιατι κολλαει το χαμηλο λιγο δυτικα...το θελατε ολο εσεις 100 χιλιομετρα πιο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

To Τζεμ αν και έχει υετό..δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη στα 850..κλασσικό Τζεμ θα έλεγα.. τα 12αρια του τζίρου και ο Ευρωπαίος σε λίγο θα κρίνουν πολλά..

φίλε εγώ παρατήρησα ότι ο τζίφος έχει πολύ ωραίο υετο για εδώ τουλάχιστον αλλά δεν έχει θερμ ενώ ο ευρωπαίος το αντίθετο Τώρα για το τζεμ το βλέπω καλουτσικο και τέλος αυτό που ήθελα να ρωτήσω έχεις κλειδώσει τίποτα???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ομως το ουκμο μοιαζει πολυ με τον παιο το βραδινο.Παει για προσηνεμο μαλλον.Για να βγει κεντροβορειος.πρεπει να σηκωθει αρκετα ψηλα ο Α.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι ομως το ουκμο μοιαζει πολυ με τον παιο το βραδινο.Παει για προσηνεμο μαλλον.Για να βγει κεντροβορειος.πρεπει να σηκωθει αρκετα ψηλα ο Α.

Δηλαδή πάλι το χάνουμε το παιχνίδι οι βόρειοι??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας περιμενουμε τοτε ευρωπαιο...που μαλλον θα αγγιξει το ιονιο

Το τζεμ εφτιαξε ενα 995 εκει δυτικα της πελοποννησου και δεν ανανεωνει γιατι δε ξερει τι να το κανει χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Αν και αυτο μου φαίνεται κακό στισ θερμοκρασίες

 

Δεν με προβληματίζει τόσο το τζεμ στις Τ. Πιο πολυ μου κάνουν εντύπωση τα θερμά ανσαμπλς του τζιφου (τουλάχιστον για κεντρικά) που δείχνουν τόσο σίγουρα ότι θα κατευθυνθουμε σε ένα τόσο υπερδυτικο σενάριο. Στην ουσία δεν μπαίνει ποτέ ο ψυχρός τομεας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στος 72 διαχωριζεται καλυτερα απο το ουκμο αυλωνας και χαμηλο στον ατλαντικο στον ευρωπαιο...αρα δε θα καβαλησει τοσο γρηγορα τον αζορ το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...