Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

παντως αυτο το πραγμα με τον σταθμο της πετρουπολης σχεδον σε καθε κακοκαιρια να ειναι κολλημενο και να μην λειτουργει δεν ξερω πως γινεται..

Εχει κολλησει η θερμοκρασια η δεν λειτουργει καθολου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

εντυπωση μου προκαλει το γεγονος πως ο διονυσος παλεύει ακομα. . . .

βρε εδώ  βρέχει στην ζαγορά που έχει το υψόμετρο της, έχει όμως θεωρητικά και 3 βαθμούς κάτω στα 850. Οπότε λογικό, αν και καθόλου λογικό  να βρέχει ζαγορά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

0,9 εδώ, αρκετές νιφάδες μέσα στην βροχή πλέον . Λίγο πάνω  από 9mm ο υετος που έχει πέσει . Ο Σταθμός από το ανεμοβρόχι έχει γράψει μόλις 3 .

Ποια περιοχή Δημήτρη? Κρυονέρι ή Κοκκινο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

βρε εδώ  βρέχει στην ζαγορά που έχει το υψόμετρο της, έχει όμως θεωρητικά και 3 βαθμούς κάτω στα 850. Οπότε λογικό, αν και καθόλου λογικό  να βρέχει ζαγορά...

ε ναι, τι στο καλο?? χμμμμμ. .. . .μαλλον δεν εχουμε υπομονη. μαλλον, η γνωστη αλλαγη 5-6 το πρωι . . .οπως τα παλια τα χρονια χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πιει στο μπαλκόνι μισό μπουκάλι ρακί.... 

Ε ρε κάτι ξενύχτια που θα πέσουν.. 

5.0 

79% υγρασία 

-0.8 wind chill

Δεν εχει σταματήσει ούτε δευτερόλεπτο το ψεκασμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ποια περιοχή Δημήτρη? Κρυονέρι ή Κοκκινο?

Κόκκινο Βοιωτίας Κώστα. Το έχω γράψει αρκετές φορές νωρίτερα για αυτό δεν το αναφέρω . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμοκρασιακά το έχει πιάσει ακριβώς το GFS! και το μικρό τσίμπιμα προς τα πάνω που έγινε τώρα το οποίο θα αρχίσει να κυλάει πάλι προς τα κάτω μολις παει μεσάνυχτα! 4.1 απο 3.8 στο Μαρούσι εν αναμονή της νέας πτώσης σε λίγη ώρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πεσαμε κατω απο 5 εδω....4.9 με διαολεμενες ριπες....αλλα αργει πολυ πιστευω μετα τα κημερωματα τα καλα...η Δευτερα εγινε η ημερα του κυριως πιατου ακριβως 18 χρονια μετα το ΟΝΕΙΡΟ 

6-1-2002 .... 6-1-2020....πως περασαν τα χρονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά ποντάρω τα λεφτά μου all in για έναρξη σοβαρής υποτροπής με γενικευμένες χιονοπτώσεις περίπου στις 7 το πρωί. (Διαβάζοντας το Freie Του GFS)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Κεφαλαρι Κορινθίας θαβόμαστε και δεν με βλέπω να φεύγω αύριο!

Το Κεφαλαρι ειναι Βορειοδυτικα της Νεας Κιου η λες αλλο Κεφαλαρι? Πολυ χαμηλα ειναι το Κεφαλαρι που λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...