Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημερα,προφανως και απομακρυνομαστε απο σεναρια τυπου ευρωπαικου. Πλεον το να βγει 2004 μοιαζει να παιρνει σχετικα υψηλες πιθανοτητες

Μιχαήλ με τέτοιες  υποστηρίξεις στα 500 δεν θα είναι καλές για χιονομπορες???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε λες?τι λέει το ukmo?τι μεταβλητή άλλαξε και τούμπανιασε ο Αυλώνας ?

Πρέπει να πάρουμε θετικές αλλαγές από τον Ευρωπαίο για να διατηρήσουμε τις ελπίδες ,

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

00 ensembles gfs    snow depth

ens_image (3).png

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λενε Ριζο κι οπως θελω το γυριζω!

υπο αυτη την εννοια, σημερα ψηφιζω GEM!😂

οτι καλυτερο εχω δει σε τρεξιμο τα τελευταια χρονια για τοσο κοντινες ωρες.

καλημερα!

τα οριακα σπρωξιματα του Ατλαντικου και οι λεπτομερειες στη μετατοπιση του εκει χαμηλου στο λιγο πιο Ανατολικα-λιγο πιο Δυτικα ή Βορεια κρίνουν τα παντα!

ιστορικός χιονιας ή ιστορικη φόλα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Α καλα...Με το gem τη βλεπω την δουλεια...Θα γινω αλκοολικος..Παρακαλω το φορουμ να μου καλυψει τα εξοδα απεξαρτησης...😋

Με το τζεμ βάζω άλλο πουλί στο φόρουμ και ας με διαγράψουν διαπαντός 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Με το τζεμ βάζω άλλο πουλί στο φόρουμ και ας με διαγράψουν διαπαντός 🤣🤣🤣🤣

Προσθεσε και το δικο μου....Θα φτιαξουμε νεο φορουμ..Μη μασας..Θα το ονομασουμε..Οι χιονισμενες μαλαπερδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Α καλα...Με το gem τη βλεπω την δουλεια...Θα γινω αλκοολικος..Παρακαλω το φορουμ να μου καλυψει τα εξοδα απεξαρτησης...😋

Μονο εσυ; Σαν ζομπι θα ειμαστε μετα απο κατι τετοιο...😂😂....αλλα μην ξεχναμε οτι το λενε "gem"....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!Θα βαλω κι εγω πουλι σημερα για το ευρωπαικο. Δικο μου πουλι που ζει και ευημερει στο σπιτι μου....καρδερινα Σιβηριας "λευκη" παρακαλω!....

Παμε γερα, αν και τον φοβηθηκα λιγο τον τζιφο σημερα....

20180914_235803.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Προσθεσε και το δικο μου....Θα φτιαξουμε νεο φορουμ..Μη μασας..Θα το ονομασουμε..Οι χιονισμενες μαλαπερδες..

Καλημερα σακη. Καλο μηνα σε ολα τα παιδια. Εχω μερες που φωναζω μηπως πιασουμε το 08. Φλεβαρης και τοτε. Ναι μπορει. Το καθε ραν, καλυτερο απο το αλλο. Το μονο, με παλατζαρισματα. Το 006 του τζιφου θα ειναι καλυτερο απο το 00. Θα το δειτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Μονο εσυ; Σαν ζομπι θα ειμαστε μετα απο κατι τετοιο...😂😂....αλλα μην ξεχναμε οτι το λενε "gem"....

Ολοι μαζι λοιπον στους ΑΑ!!Περα απο την πλακα...Εχουμε ενα ασυλληπτο gem,ενα καλο ουκμο και ενα μετριο gfs...Και τα τρια μοντελα μας χιονιζουν...Απλα με το gem θα ζησουμε ιστορικες καταστασεις..Για μενα η μερα ξεκινα πολυ καλα μοντελικα..Αφενος γιατι συγκεντρωνεται πιο πολυ ψυχος προς τα βαλκανια και αφετερου γιατι ο αυλωνας φαινεται πιο συμπαγης...Ειμαι πεπεισμενος οτι συντομα το gfs θα δωσει στο κυριο τρεξιμο του σεναριο καλυτερο απο το χθεσινο 06αρι..

Ειμαστε πολυ κοντα στο να βγει ιστορικος χιονιας...Αλλα ολα κρεμονται απο μια κλωστη...Κυριολεκτικα...Εχουμε μια μοναδικη ευκαιρια που ομοια της δεν ξαναειχαμε τα τελευταια χρονια..

Εν κατακλειδι,η πτωση της Τ θα ειναι εντυπωσιακη και σχεδον σπανια..Αναλογη πτωση θυμαμαι μονο το 2004...Ξυπνησαμε ανημερα τσικνοπεμπτης με 16 βαθμους και στις 18:00 το απογευμα χιονιζε με 1 βαθμο στο κεντρο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Με λενε Ριζο κι οπως θελω το γυριζω!

υπο αυτη την εννοια, σημερα ψηφιζω GEM!😂

οτι καλυτερο εχω δει σε τρεξιμο τα τελευταια χρονια για τοσο κοντινες ωρες.

καλημερα!

τα οριακα σπρωξιματα του Ατλαντικου και οι λεπτομερειες στη μετατοπιση του εκει χαμηλου στο λιγο πιο Ανατολικα-λιγο πιο Δυτικα ή Βορεια κρίνουν τα παντα!

ιστορικός χιονιας ή ιστορικη φόλα;

Ναι κατα το δοκουν, οπως για παραδειγμα το icon που καναμε πως δεν το ειδαμε σημερα.....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα αδέλφια!

Πάμε πολύ καλά! το gfs μπορει να είναι ψιλο μέτριο αλλά το ukmo είναι πολυ καλό και θελει έαν κλικ να γίνει έπος, καλά το gem μας τάζει ένα νέο 2004.

Βελτείνεται και το ευρωπαικό και πιστευω ότι η τασή είναι να βελτιωθεί και άλλο, το εγραφα εχθες βραδυ οτι με βαση τα ανσαμπλ του ηταν απο τα χειροτερα σεναρια στο 12αρι και περιμενα να βελτιωθεί.

ECE1-120.GIF?01-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλυτερος ο παιος στο κυριο του. Θα μπορουσε και καλυτερα βεβαια....Τα καλα τρεξιματα τα θελουμε απο αυριο βραδυ μεχρι την Τεταρτη στα 12αρια τους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα τρεξίματα είναι κρίσιμα μέχρι και της Δευτέρας ,ο παιος έκανε θετικό βήμα μέχρι τις 120 ,μας έχει μέσα στο παιχνίδι 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε καλα αδερφια...Παρακαλω απο αυριο πριν απο καθε τρεξιμο οι χιονισμενες μαλαπερδες να παιρνουν θεση επι της οθονης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως πολυ σωστα ανεφερε ο φιλος Δημητρης το ευρωπαικο ξεκαθαρα βελτιωθηκε...Ακρως αναμενομενο καθως οντως το χθεσινο του κυριο τρεξιμο ηταν ενα απο τα χειοροτερα σεναρια του..Παμε καλα..Αλλα οχι τυμπανοκρουσιες...Δυστυχως θα μας βγαλουν την πιστη...Μακαρι να εχουμε ανα μερα λιγα βηματακια μπροστα..Αυτα τα βηματακια εγιναν ηδη σημερα το πρωι..Παμε παρακατω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...