Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Το icon βάζει τον κάμπο σε 400 με 500 μέτρα παγοποιησης 3 ώρα το ξημέρωμα της πεμπτης

Screenshot_20200331-235931_Chrome.jpg

... ο ευρωπαίος στις 02.00 σας δίνει γύρω στα 600 m ....(... η καλύτερη ώρα για εσάς βάση αυτού ....)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Το icon βάζει τον κάμπο σε 400 με 500 μέτρα παγοποιησης 3 ώρα το ξημέρωμα της πεμπτης

Screenshot_20200331-235931_Chrome.jpg

Λογικο βγηκε ψυχροτερο απ ολα τα σημερινα του ραν...αντε να κανουμε αλλο ενα βημα και στον τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, kilkisaios είπε:

 την Δ.Μακεδόνια την θάβει ανελέητα ο παίος

Οχι ολη ευτυχως ....εμεις θα τη γλιτωσουμε σιγουρα και μαλλον και η καστορια ...το μονο θετικο για φετος...οσοι σας αρεσουν τα χιονια τον απριλιο να σας τα ριξει σας το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Μαλιστα...Ουτε εγω δεν ειμαι τοσο αισιοδοξος!!!

.... κι'αν σου κάτσει .... ????? ...... σου αλλάζει τη ζωή .....(.... από διαφήμιση ΟΠΑΠ ....) .....🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελάχιστα βορειότερα η λίμνη του τζίφου, αλλά αναμενόμενο, είχε πιο νότιο σενάριο από τα υπόλοιπα μοντέλα, και είμαστε στο νάουκαστ.. ελπίζω να μην εξαφανίσει τον υετό

 

ελάχιστη η μείωση για εδώ. Παραμένουν υψηλές οι θερμοκρασίες για τα βόρεια, οπότε αύριο ότι πει ο ουρανός και το θερμόμετρο.

 

 

Σε κάθε περίπτωση για κάποια περιοχή της χώρας η λίμνη κάθεται σε ΤΕΛΕΙΟ σημείο, πράγμα εξαιρετικά δύσκολο, και σίγουρα μοντελικά για την συγκεκριμένη κακοκαιρία είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μας ανεβασε μισο βαθμο τις επιφανειακες θερμοκρασιες για μεθαυριο...Μας πετσοκοψε τον υετο και μας πηγε στα 25 mm!!!Οτι ναναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

 Μας ανεβασε μισο βαθμο τις επιφανειακες θερμοκρασιες για μεθαυριο...Μας πετσοκοψε τον υετο και μας πηγε στα 25 mm!!!Οτι ναναι

.... f@ck it ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα ο τζιφος οτι ναναι κανει...τεραστιες διαφορες τζιφου και ευρωπαιου... 2 ολοκληρους βαθμους ισως και παραπανω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Πραγματικα ο τζιφος οτι ναναι κανει...τεραστιες διαφορες τζιφου και ευρωπαιου... 2 ολοκληρους βαθμους ισως και παραπανω!

Καντους 3...(επιφανειακα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνολικός υετός μέχρι Πέμπτη απόγευμα 00ζ και 18ζ. απλά αφαιρέστε 10 χιλιοστά χοντρικά στην δυτική περιοχή της κεντρικής μακεδονίας λόγω των φαινομένων που έδινε για σήμερα, και κοιτάξτε διαφορές

63-777GR.GIF?45-777GR.GIF?31-18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Καντους 3...(επιφανειακα)

... μην του δίνεται σημασία .... ΤΖΙΦΟΣ είναι .... ότι θέλει δίνει .....

ΥΓ .... για εμένα ότι πει ο ευρωπαίος ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... μην του δίνεται σημασία .... ΤΖΙΦΟΣ είναι .... ότι θέλει δίνει .....

ΥΓ .... για εμένα ότι πει ο ευρωπαίος ......

Ο Ευρωπαιος ειναι σταθερος στα 40-50 mm εδω και ποσα τρεξιματα...Τζιφος και icon  απο τα προχθεσινα 70-80 mm σημερα μας δινουν με το ζορι 25!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Ο Ευρωπαιος ειναι σταθερος στα 40-50 mm εδω και ποσα τρεξιματα...Τζιφος και icon  απο τα προχθεσινα 70-80 mm σημερα μας δινουν με το ζορι 25!!!

.... ανεξάρτητα με το τι πραγματικά θα γίνει .... και χωρίς να θέλω να σε ''παρηγορήσω'' .... θεωρώ ότι πιό αξιόπιστο εφέτος , τον ευρωπαίο (.... έχει κι'αυτός αποτυχίες φυσικά .... αλλά ο τζίφος φέτος το'χει τερματίσει .... καλά για το ICON .... good wines ....!!!!! )🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειτε εδω διαφορες Ευρωπαιου και Τζιφουλας...Καποιος/α θα γινει ρεζιλι και αυτη ελπιζω οτι θα ειναι η τζιφουλα

Screenshot_2020-04-01-01-09-10-918.jpeg

Screenshot_2020-04-01-01-09-39-772.jpeg

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δειτε εδω διαφορες Ευρωπαιου και Τζιφουλας...Καποιος/α θα γινει ρεζιλι και αυτη ελπιζω οτι θα ειναι η τζιφουλα

Screenshot_2020-04-01-01-09-10-918.jpeg

Screenshot_2020-04-01-01-09-39-772.jpeg

τρομακτικές διαφορές!!! πωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τρομακτικές διαφορές!!! πωωω

Ελεος δηλαδη!!!Και ολα αυτα για κατι σε 30κατι ωρες...4 βαθμοι διαφορα για Ευοσμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δειτε εδω διαφορες Ευρωπαιου και Τζιφουλας...Καποιος/α θα γινει ρεζιλι και αυτη ελπιζω οτι θα ειναι η τζιφουλα

Screenshot_2020-04-01-01-09-10-918.jpeg

Screenshot_2020-04-01-01-09-39-772.jpeg

.... τον έχουν δει ( το ΤΖΙΦΟ ) .... να τα πίνει κάθε βράδυ .... στο bar το ''Ναυάγιο'' παρέα μ'έναν Άγιο ....(Αρλέτα)....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ελεος δηλαδη!!!Και ολα αυτα για κατι σε 30κατι ωρες...4 βαθμοι διαφορα για Ευοσμο...

μέχρι το τέλος έτσι θα είναι είμαι σίγουρος. θερμόμετρο και ουρανός Χρήστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

μέχρι το τέλος έτσι θα είναι είμαι σίγουρος. θερμόμετρο και ουρανός Χρήστο

.... μετανοείτε και προσεύχεσθε δηλαδή ....???????😂....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

μέχρι το τέλος έτσι θα είναι είμαι σίγουρος. θερμόμετρο και ουρανός Χρήστο

Ο σταθμος του meteo σημερα στις 23:00 βγηκε εκτος...Ο mademjim που εχει εναν σταθμο και τον βλεπω , τον κλεινει τα βραδια...Ισως δω των διαβατων εκτος αν ξαναμπει σε λειτουργια ο σταθμος του meteo αυριο που δεν νομιζω...Βεβαια εχω και εγω ενα λιγο παλιο θερμομετρο αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ο σταθμος του meteo σημερα στις 23:00 βγηκε εκτος...Ο mademjim που εχει εναν σταθμο και τον βλεπω , τον κλεινει τα βραδια...Ισως δω των διαβατων εκτος αν ξαναμπει σε λειτουργια ο σταθμος του meteo αυριο που δεν νομιζω...Βεβαια εχω και εγω ενα λιγο παλιο θερμομετρο αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστο

.... δεν υπάρχει άλλος εκεί κοντά ....????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...