Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Ναι αλλα δεν εχει σχεση η ενταση του ανεμου για το αν θα φερει το ψυχος η οχι... απλα οσο περισσοτερη ενταση τοσο πιο γρηγορα. Τουλαχιστον αυτο ειχα διαβασει σε ενα σαιτ απο γνωστο πλεον μετεωρολογο...
Και ηλπιζα οτι το -6 θα ηταν αρκετο γιατι θα μας το εφερνε ατοφιο ο βαρδαρης....δυστυχως απο αυτα που βλεπω παμε για βροχη ολοταχως

χαχαχα το ιδιο γραψαμε Στελιο αλλα και παλι το -6 δεν ειναι αρκετο...ενα -7,-8 θα ηταν πολυ καλυτερα

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Ναι αλλα δεν εχει σχεση η ενταση του ανεμου για το αν θα φερει το ψυχος η οχι... απλα οσο περισσοτερη ενταση τοσο πιο γρηγορα. Τουλαχιστον αυτο ειχα διαβασει σε ενα σαιτ απο γνωστο πλεον μετεωρολογο...
Και ηλπιζα οτι το -6 θα ηταν αρκετο γιατι θα μας το εφερνε ατοφιο ο βαρδαρης....δυστυχως απο αυτα που βλεπω παμε για βροχη ολοταχως

 

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

απ την στιγμη που και τα σκοπια εχουν ενα σκαρτο -4, -5 δεν μπορει  να πεσει παραπανω. Επισης ενημερωτικα ειτε ειχε 4 μποφορ ειτε 10 ειναι το ιδιο και το αυτο...απλα οσο μεγαλυτερη ενταση του βαρδαρη τοσο πιο γρηγορα θα γινει η μεταφορα!!

οκ παιδιά το ακούω, μοιάζει λογικό σαν σκέψη εφόσον το κρύο υπάρχει σε όλα τα Βαλκάνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

χαχαχα το ιδιο γραψαμε Στελιο αλλα και παλι το -6 δεν ειναι αρκετο...ενα -7,-8 θα ηταν πολυ καλυτερα

χαχαχααχ το ειδα φιλε καλο αυτο επιβεβαιωση 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ο Αρναούτογλου από που περνάει στοιχεία ξέρω ότι περνάει από ευρωπαίο αλλά νομίζω είχε κάποιες διαφορές???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Παιδιά ο Αρναούτογλου από που περνάει στοιχεία ξέρω ότι περνάει από ευρωπαίο αλλά νομίζω είχε κάποιες διαφορές???

Ευρωπαιο... σχεδον ιδιο το ευρωπαικο ηταν η προγνωση του απλα επειδη ξερει την θεσσαλονικη στα ανατολικα εδω 200μ και ανω . ενω δυτικα 0 λογω ΒΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ τωρα ειδα και την ανανεωση του ουκμο στο meteologix. 2 βαθμους πιο ψυχρο στα 850 τις επίμαχες ωρες...θελω να πιστευω πως στα προαστια πανω απ τα 200μ θα το δουμε σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

Εντωμεταξυ τωρα ειδα και την ανανεωση του ουκμο στο meteologix. 2 βαθμους πιο ψυχρο στα 850 τις επίμαχες ωρες...θελω να πιστευω πως στα προαστια πανω απ τα 200μ θα το δουμε σιγουρα

Για εδώ και πεδινά όπως είπε ο Αρναούτογλου?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Εντωμεταξυ τωρα ειδα και την ανανεωση του ουκμο στο meteologix. 2 βαθμους πιο ψυχρο στα 850 τις επίμαχες ωρες...θελω να πιστευω πως στα προαστια πανω απ τα 200μ θα το δουμε σιγουρα

Οντως? -3 δινει τωρα -1 εδινε? Αυτο ειναι πολυ καλο που αναφερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Εγώ θα δω χιονακι η θα βράζω φασολάδα πάλι😭😋

Αν δεν δεις και εσυ φιλε μου δεν θα δει κανενας μας... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ θα δω χιονακι η θα βράζω φασολάδα πάλι😭😋

με λίγα λόγια είναι 50 - 50 οι πιθανότητες 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντρική Εύβοια, να δουμε τι βροχες θα πέσουν τελικά το σκ που έρχεται. Πρέπει μετα να φτιάξει οπωσδήποτε ο καιρος μπας και βοηθησει με τον κορωνοιο

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το meteo δινει πιθανη προσκαιρη χιονοπτωση μεσα στο κεντρο το πρωι της Πεμπτης  και η εμυ χιονια σε χαμηλα υψομετρα...Για Θεσσαλονικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 βαθμο πιο ψυχρος στις 24 ωρες! Καποιος να βαλει τις ενδιαμεσες(36 ωρες)

ECG0-24.GIF?31-0

ECG0-48.GIF?12

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

1 βαθμο πιο ψυχρος στις 24 ωρες! Καποιος να βαλει τις ενδιαμεσες

Μονο ενας χακερ μπορει😂

Εκτος αν μπεις στο meteologix

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λατρεύω δίδυμο Gary-θανάση με 2 συνεχόμενα πόστ με κάνετε ευτυχισμένο χαχα

Καλό  φαίνεται το ευρωπαικό για εμάς στην Θεσσαλία, αλλά περιμένω υετό για να κάνω τις διαπιστώσεις μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κομπλε και ο ευρωπαιος,,,μεγαλυτερη η λιμνη και παιζει να ναι και πιο ψυχρος...μολις βγουν οι ενδιαμεσες θα τις ποσταρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, maria είπε:

an tha einai vrady pos tha fanei omos??????

Με την λάμπα δρομου ή άμα βγεις έξω 😂😂😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Επιφανειακες T για τις 5 το πρωι της Πεμπτης

Screenshot_2020-03-31-21-07-27-493.jpeg

Μου δινει 2 με 1 βαθμους 😜😜😜😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...