Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την τελευταία ώρα η θερμοκρασία ανεβαίνει.... Μάλλον περνάει η επίδραση του ψυχρού μετώπου..... 

17.2 μέγιστη πριν λιγο με τον αέρα βέβαια να θερίζει..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ssalonikios είπε:

Παιζει κρυφτο ο ηλιος εδω...  7-19 η σημερινη διακυμανση

10-21 είχα εδώ εγώ στην Πολίχνη. Με κρυφτούλι ο ήλιος και έντονους ανέμους.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαματα 16.4mm..Γιωργο επειδη σβηστηκαν τα μηνυματα..Δεν ξερω αν προλαβες να διαβασεις..Βρηκα ενδεικτικα οτι εριξε χαλαζι στις 5/02 και μαλιστα με βιντεακι απο τον ζωγραφου..

Εν τελει δεν εκανε τιποτα στην Αττικη σημερα με την ελευση του ψυχρου μετωπου...Απλα οπως μου ειπαν οι γονεις μου ψιχαλισε λιγο νωρις το πρωι στα πετραλωνα..Στην καλλιθεα ουτε ψιχαλες δεν ειχαμε..

Υπομονη ενα δεκαημερο...Μετα τις 20 μαη ερχεται η ωρα της εκδικησης...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης Μαγουλιανα 31.2mm και Στεμνιτσα 17.2mm..Αρκετο νερο επεσε και στην Λακωνια οπως αλλωστε εγινε και σε Μεσσηνια και Αρκαδια οπως προανεφερα...Αντε καλο βραδυ παιδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξεπέρασε τους 20c η μέγιστη χάρη στην ηλιοφάνεια που επικράτησε μετά το μεσημέρι!

Οι θυελλώδεις βοριάδες βέβαια κατέβαζαν την αίσθηση! Τώρα που έδυσε ο ηλιος η ατμόσφαιρα πιο πολύ θυμίζει αρχές Απριλίου παρα Μάιο!
13.8c τώρα, κλειστά παράθυρα και ζακέτες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ssalonikios είπε:

Χαρειτε τη δροσια που εχει τωρα , γιατι απο βδομαδα ερχονται δυσκολα...

Ελπίζω μόνο να μην καίμε κλιματιστικά! Αυτό μόνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα η τελευταια τοσο δροσερη κ ομορφη ημερα....τρομος κ δεος μπροστα στη θερμη εισβολη της επομενης εβδομασας...

Σημερα πηραμε μια γερη τζουρα δροσιας....το αερακι του Μαη μας.πηρε κ μας.σηκωσε εδω Ζωγραφου ριπες στα 55 χλμ το πρωι κ κλαιω μια γλαστρα που φυσικα.επεσε.κ εσπασε....

Δεν μας εκανε κ μια βροχουλα που θα εδενε το γλυκο...

20.3 η μεγιστη τα μεσανυχτα....13.7 τωρα με αισθηση χαμηλοτερη....παμε.για τη χαμηλοτερη ελαχιστη ηια τους επομενους 3-4 μηνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23,3 η μέγιστη σήμερα κρατήθηκε σε χαμηλά σχετικά επίπεδα....αλλά από αύριο ξεκινάει η σταδιακή άνοδος...

τώρα ψύχρα έξω με ξαστεριά και τη θερμοκρασία  στους 15,6....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Δεν ξεπέρασε τους 20c η μέγιστη χάρη στην ηλιοφάνεια που επικράτησε μετά το μεσημέρι!

Οι θυελλώδεις βοριάδες βέβαια κατέβαζαν την αίσθηση! Τώρα που έδυσε ο ηλιος η ατμόσφαιρα πιο πολύ θυμίζει αρχές Απριλίου παρα Μάιο!
13.8c τώρα, κλειστά παράθυρα και ζακέτες! 

.... για κανά κοψίδι 🥩 στο τζάκι είναι ..... και κόκκινο κρασάκι .....🍷.....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

233,3 η μέγιστη σήμερα κρατήθηκε σε χαμηλά σχετικά επίπεδα....αλλά από αύριο ξεκινάει η σταδιακή άνοδος...

τώρα ψύχρα έξω με ξαστεριά και τη θερμοκρασία  στους 15,6....

..... να υποθέσω ότι είσαι πυρίμαχος .....!!!!!!😂 .....(.... πλάκα κάνω ....)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

233,3 η μέγιστη σήμερα κρατήθηκε σε χαμηλά σχετικά επίπεδα....αλλά από αύριο ξεκινάει η σταδιακή άνοδος...

τώρα ψύχρα έξω με ξαστεριά και τη θερμοκρασία  στους 15,6....

οι βαθμοί είναι σε Κέλβιν?🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... να υποθέσω ότι είσαι πυρίμαχος .....!!!!!!😂 .....(.... πλάκα κάνω ....)

 

τι κάνει η βιασύνη και το πληκτρολόγιο.....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

τι κάνει η βιασύνη και το πληκτρολόγιο.....χαχα

..... αυτά είναι τα ωραία .... για να γελάμε και λίγο .... πάντα καλοπροαίρετα ....!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ειλικρινά πόσο ‘Χειμωνολάτρης είμαι για να απολαμβάνω ακόμα το κρύο το Μαη... Απλά δεν θέλω να έρθει το καλοκαίρι και σκεφτόμουνα σήμερα που περπάταγα στην παραλία της Χαλκίδας, πως θα γινόταν να μπορούσα να διακτινιστω στο Πρέστον Η.Β που θα ζήσει έναν ανεπανάληπτο χειμώνα είναι μέσω Μαΐου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ρε παιδιά ειλικρινά πόσο ‘Χειμωνολάτρης είμαι για να απολαμβάνω ακόμα το κρύο το Μαη... Απλά δεν θέλω να έρθει το καλοκαίρι και σκεφτόμουνα σήμερα που περπάταγα στην παραλία της Χαλκίδας, πως θα γινόταν να μπορούσα να διακτινιστω στο Πρέστον Η.Β που θα ζήσει έναν ανεπανάληπτο χειμώνα είναι μέσω Μαΐου!

..... σκέψου μόνο πότε απολαμβάνεις περισσότερο ένα φαγητό ..... όταν είσαι χορτασμένος ή όταν σου'χει γυρίσει το μάτι από την πείνα .....??????..... θέλω να πω πως εάν ζούσες σ΄΄ενα τόπο που τα χιόνια ήταν σχεδόν όπως έχουμε εμείς τον ήλιο .... μάλλον θα τα ήθελες πολύ λιγότερο ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας φροντίζει καλά φέτος ο καιρός.....πάμε για μέσα Μάη και μας ψυχραίνει όσο μπορεί, πριν τα θερμά που έρχονται....αλίμονο κιόλας, αν και το μπλόκινγκ της Αλάσκας φέρνει ακόμη πιο ψυχρό καιρό στην ανατολική Ευρώπη....

Μελίσσια 11,9-17,3οC με κλειστό καιρό ως το απόγευμα και κάποιες ψιχάλες νωρίς το πρωί...Ο ΒΒΑ κένταγε ξανά....και όλο το σκηνικό θύμισε χειμώνα στα πρώτα του στάδια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

οι βαθμοί είναι σε Κέλβιν?🤣

15.6 σε κελσίου είναι 288.75 σε Κέλβιν. Προτιμώ Κέλβιν από τα σιχαμένα φαρενάιτ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... φίλε ξεχάστηκες ....???? τις έχεις αναρτήσει πριν 15 ώρες ..... συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες .....!!!!!!😀

Λατρεμένα τοπία! Ανυπομονώ πότε θα συννεφιάσει και θα βρέξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...