Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15.4 βαθμοί με την αλλαγή της ημερας δείχνει ο σταθμός μου..... 

Όμορφο δροσερό βράδυ.... Φυσικά ακόμα κοιμάμαι με πάπλωμα με την εσωτερική στους 21 - 21.5

Αλλα από Δευτέρα τελειώνουν τα ψέματα.... Τώρα ελπίζουμε μόνο σε πολλές ασταθειες που θα φέρνουν και την ανάλογη δροσιά.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9.5 γραφει αυτήν την ώρα το αυτοκίνητο μου έξω από την  είσοδο της Πανεπιστημιουπολης Ζωγραφου. 

13.7 ο σταθμός στην  ταράτσα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω τα μοντέλα για το άλλο ΠΣΚ και με πιάνει μια αηδία..... Νωρίς νωρίς πάμε για δυνατές καταστάσεις...

Στους 18.5 αυτήν την ώρα με άπνοια και λιακαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οντως και σημερα ειναι σουπερ Ανοιξιατικα χωρις υπερβολες στις Τ και με αερακι...

ΔΕΟΣ για οσα φαινονται το επομενο ΣΚ θα παμε κατευθειαν απο τη θερμανση στο κλιματιστικο κ απο ψιλο μπουφανακι στα μαγιο...

Μακαρι να μην ερθει τοσο δυνατο απο τοσο νωρις αλλα με ΝΝΔ ρευμα κανει συνηθως παπαδες κ μας καιει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλκίδα υπέροχη ημέρα με ασθενείς ΝΑ ανέμους, θερμοκρασία στους 24.4 βαθμούς αυτή τη στιγμή στο θερμόμετρο μου αλλά η μέγιστη αναμένεται μέσα στο επόμενο 2ωρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω 1900 μετρα υψομετρο το Ερζερουμ...αυτα ειναι

Ναι κι εγω το.ειδα αυτο που ειπε ο Καλλιανος κ γιαυτο ανησυχω....θα μας ερθει πολυ αποτομο κ ξαφνικο μεσα σε 7 ημερες ανοδος 15-20 βαθμων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Οντως και σημερα ειναι σουπερ Ανοιξιατικα χωρις υπερβολες στις Τ και με αερακι...

ΔΕΟΣ για οσα φαινονται το επομενο ΣΚ θα παμε κατευθειαν απο τη θερμανση στο κλιματιστικο κ απο ψιλο μπουφανακι στα μαγιο...

Μακαρι να μην ερθει τοσο δυνατο απο τοσο νωρις αλλα με ΝΝΔ ρευμα κανει συνηθως παπαδες κ μας καιει

Το πρόβλημα είναι ότι την Άνοιξη κάθε χρόνο πάμε απευθείας από τη θέρμανση στο κλιματιστικό. Το φθινόπωρο ποτέ δε γίνεται έτσι κι αν το διάστημα από τα κλιματιστικά στη θέρμανση είναι μεγάλο πάντα βρέχει σε όλο εκείνο το διάστημα. Ευτυχώς τα τελευταία χρόνια αυτό έχει αλλάξει πολύ. Εδώ έχουμε να ανάψουμε θέρμανση από 22-23 Απριλίου. Πες μέχρι 15 Μαΐου θα κρατήσει φέτος. Λιγότερο από μήνα δηλαδή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα του καιρού τώρα καλός και ανοιξιάτικος όπως αρμόζει στις ημέρες που διανύουμε. Τ από 12 έως 25. Ο ιδανικός καιρός. Χαρείτε όσο μπορείτε αυτόν τον υπέροχο καιρό διότι την άλλη βδομάδα θα μας ταράξει στις ζέστες (30+ μετά τις 15 Μαΐου) ενώ σε 2 βδομάδες θα έχουμε πολλές βροχές και δυστυχώς κρύο για την εποχή!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα μεγαλο λαθος που κανει το 90....% το καλοκαιρι ειναι οι τεντες που ειναι μονιμα κατεβασμενες!!! χτυπαει ο ηλιος το ντουβαρι? ΚΑΤΩ !! ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΜΕΤΑ!!! Υπαρχουν αρκετα χρηστικα....    23.3 μεγιστη 14.1 ελαχιστη εδω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Πωπω 1900 μετρα υψομετρο το Ερζερουμ...αυτα ειναι

Ναι κι εγω το.ειδα αυτο που ειπε ο Καλλιανος κ γιαυτο ανησυχω....θα μας ερθει πολυ αποτομο κ ξαφνικο μεσα σε 7 ημερες ανοδος 15-20 βαθμων

Αθήνα λόγω νοτιάδων κ λόγω κρύου Σαρωνικου δεν θα καταλάβετε πολλά... ειδικά οι παραθαλάσσιες νότιες περιοχές! Ίσως τα βόρεια της Αθήνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Αθήνα λόγω νοτιάδων κ λόγω κρύου Σαρωνικου δεν θα καταλάβετε πολλά... ειδικά οι παραθαλάσσιες νότιες περιοχές! Ίσως τα βόρεια της Αθήνας...

ξεχνας κατι πολυ σημαντικο  ΥΓΡΑΣΙΑ!! αλλο 35 με 60-70% και αλλο 35 με 20-30%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,8 βαθμοί μέγιστη αυτή την ώρα στο Κρυονέρι,  19,2 μέσα στο σπίτι.

25,9 μέγιστη αυτη την ωρα στο χωριό με ΝΔ .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

10 βαθμοί στα 850 στην Λάρισα, και φτάσαμε 30.2 βαθμούς. Ετοιμάζεται μεγάλο ψήσιμο με τα 25 στα 850. Παρόλα αυτά μέσα στο σπίτι κρύωνα και είμαι με πάπλωμα. Οπότε λογικά δεν θα χρειάζεται παραπάνω από κουβερτούλα τις ημέρες με τα 40αρια μια και η θερμοκρασία του σπίτιού δεν αναμένεται να υπερβεί τους 25 βαθμούς.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

10 βαθμοί στα 850 στην Λάρισα, και φτάσαμε 340.2 βαθμούς. Ετοιμάζεται μεγάλο ψήσιμο με τα 25 στα 850. Παρόλα αυτά μέσα στο σπίτι κρύωνα και είμαι με πάπλωμα. Οπότε λογικά δεν θα χρειάζεται παραπάνω από κουβερτούλα τις ημέρες με τα 40αρια μια και η θερμοκρασία του σπίτιού δεν αναμένεται να υπερβεί τους 25 βαθμούς.

340.2??χαχαχαχαχαχαχχαχαχςχ 34 ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

340.2??χαχαχαχαχαχαχχαχαχςχ 34 ?

χαχα έπαθα ότι και ο Σωτήρης από βιασύνη. Όχι, 30αρι, αν είχαμε από τώρα 34 ζήτω που καήκαμε

 

28.5 τώρα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...