Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

........ και ένα βιντεάκι από την απολαυστική βροχούλα που έπεσε στο Μονοδένδρι .....

..... αυτά τα λίγα .... γιατί είναι αργά για πεζοπόρο (...εδώ γελάνε ....😋) .....όταν θα επιστρέψω θα ανεβάσω στις Φυσιολατρικές , αρκετές .... από τις πεζοπορικές και μη διαδρομές ......

....καληνύχτα από τη Βήσσανη με 13.5 C και υγρασία 74 % ...... ..... βάλτε ήχο στο video .....είναι νανουριστικός .......😁 .....

ΥΓ.... και σήμερα είχε αρκετό αέρα , κυρίως δυτικών διευθύνσεων ..... ......

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύς αέρας σήμερα, οπότε δύσκολα τα πράγματα. Συννεφιές δυτικά μου. Προσοχή στην ανατολική Μακεδονία και Θράκη σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπος Χρήστο τα βίντεο από την χθεσινή καταιγίδα της Θεσσαλονίκης! Και ευτυχώς έχουμε και συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναπτυξεις βορειοδυτικα μας στο βαθος

Meteothess.gr

sky_cam5 (3).jpg

Εχει βγαλει και κεραυνους

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καταιγιδατο εσωτερικό του νομου Θεσσαλονίκης  ετοιμαζεται για ακόμη μια μέρα ασταθειας ... Ανατολικά από Θέρμη 

IMG_20200611_120017.thumb.jpg.2a93be4fea01a0b9dc7a4afa6ad28965.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Απτο χθεσινο ηλεκτρικο σοου..  δυστηχως εχασα και 2 κεραυνους που επεσαν 5-6 φορες στο ιδιο σημειο!

IMG_20200611_121343.jpg

Άσε και την χθεσινή μέρα θέλω να την ξεχάσω .... Κεραυνοί ανα δευτερόλεπτο και 1,2mm .... Αλλά η αλήθεια είναι ότι έρχεται από βορά δεν μας αγγίζει γιατί έχουμε τον Χορτιάτη τον κόφτη.... Θέλουμε Θερμαϊκό να γεννηθεί  και να μπει στην κοιλάδα του Ανθεμούντα να ξερασει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Απτο χθεσινο ηλεκτρικο σοου..  δυστηχως εχασα και 2 κεραυνους που επεσαν 5-6 φορες στο ιδιο σημειο!

 

IMG_20200611_121512.jpg

 

 

 

 

Ολόκληρη συλλογή φίλε μου ΜΠΡΑΒΟ!!!! Τρελά γούστα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:
9 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Απτο χθεσινο ηλεκτρικο σοου..  δυστηχως εχασα και 2 κεραυνους που επεσαν 5-6 φορες στο ιδιο σημειο!

IMG_20200611_121343.jpg

Άσε και την χθεσινή μέρα θέλω να την ξεχάσω .... Κεραυνοί ανα δευτερόλεπτο και 1,2mm .... Αλλά η αλήθεια είναι ότι έρχεται από βορά δεν μας αγγίζει γιατί έχουμε τον Χορτιάτη τον κόφτη.... Θέλουμε Θερμαϊκό να γεννηθεί  και να μπει στην κοιλάδα του Ανθεμούντα να ξερασει 

Ασε και μας δεν μας ευνοησε καθολου το στριμ ισα ισα που εβρεξε λιγο και αφησε 1,5μμ.. παρολο που ημασταν περικυκλωμενοι απο καταιγιδες και αναπτυξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα λόγια είναι περιττά http://www.livecameras.gr/up/igoumenitsa2.php

SmartSelect_20200611-131242_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...