Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχα δει το ανεμολόγιο για σήμερα αλλά απ ότι φαίνεται χαμηλά έχει δυτικό άνεμο και ψηλά έχει ΑΒΑ οπότε η  τερατώδης νέφωση πλησίασε σε χρόνο 0...μακάρι να χουμε ενα ξεσπασμα πριν το οριστικό φιναλε

IMG_20200808_161711.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλησα με συναδελφο..Βασικα τον ξυπνησα..😴.Βρεχει και στο καπνεργοστασιο στη λενορμαν στα σεπολια,συνορα με κολωνο...Κατεβα μωρο μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζα πως ηταν το αποκορυφωμα. Τουλαχιστον 30% ισχυροποιηση των φαινομενων μετα το βιντεο και γυρισμα σε χαλαζι. Χαμός!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Νομιζα πως ηταν το αποκορυφωμα.

τουλαχιστον 30% ισχυροποιηση των φαινομενων μετα το βιντεο και γυρισμα σε χαλαζι. Χαμός!

IMG_3516.MOV

Δραγόψα το χωριό, αλλά το βίντεο βγαίνει μαύρο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

εκοψε εδω και απλα ψιχαλιζει...Π.Ηρακλειο

ερχεται πολυ νερο!! μαχη με τους ανεμους πανω απο αττικη δες  σατ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλεκτρικά προς Θήβα, ακούγονται τα μπουμπουνητά.  Απίστευτο μουλάρωμα του καιρού, επί ώρες προσπαθεί να προχωρήσει καμία μπόρα προς τα Α-ΒΑ στην Βοιωτία .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ότι θα το ζούσα αυτό Αύγουστο μήνα ποιος να μου το λέγε χαχαχαχα..

Αν και κρατούσα μικρό καλάθι εξαρχής αλλά αυτή η κακοκαιρία τελικά είναι άλλο πράγμα...

Σα να δίνει και σημερα τον καλύτερό της ευατό μου φαίνεται.. δε το περίμενα έτσι αν με ρώταγαν τρεις μέρες πριν.. εγώ είμαι ευχαριστημένος βέβαια και με τα χθεσινά 26 χιλιοστά.. από χθες μου φάνηκε...

Ψιχαλίζει έξω τώρα, έχουμε ακούσει και κανα πυροτέχνημα, μια μαυρίλα, μία συννεφιά κι όλα καλά... 

Σήμερα μας πέρασε ο σταθμός της Πετρούπολης..

Ως τώρα.. Πετρούπολη 22.6 mm

και σε εμένα Χρυσούπολη Περιστέρι 7.2 mm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο ραν της σατ φαινεται να εντεινεται η ασταθεια και στην Πελοπονησο αλλα και σε ανατολικη στερεα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Ε ότι θα το ζούσα αυτό Αύγουστο μήνα ποιος να μου το λέγε χαχαχαχα..

Αν και κρατούσα μικρό καλάθι εξαρχής αλλά αυτή η κακοκαιρία τελικά είναι άλλο πράγμα...

Σα να δίνει και σημερα τον καλύτερό της ευατό μου φαίνεται.. δε το περίμενα έτσι αν με ρώταγαν τρεις μέρες πριν.. εγώ είμαι ευχαριστημένος βέβαια και με τα χθεσινά 26 χιλιοστά.. από χθες μου φάνηκε...

Ψιχαλίζει έξω τώρα, έχουμε ακούσει και κανα πυροτέχνημα, μια μαυρίλα, μία συννεφιά κι όλα καλά... 

Σήμερα μας πέρασε ο σταθμός της Πετρούπολης..

Ως τώρα.. Πετρούπολη 22.6 mm

και σε εμένα Χρυσούπολη Περιστέρι 7.2 mm

Αρα και σημερα για την ωρα τα δυτικα παιρνουν κεφαλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η Πελοπονησσος ανα και αργησε τωρα βγαζει μεγαλους πυρηνες.......δυσκολο να προβλεψουμε για την Αττικη εαν παμε σε κατι γενικευμενο αργοτερα..η θα μεινουμε στις τοπικοτητες.....panorama.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νότια καταιγίδα. Αν βγει κάποια ανατολικά που να μας επηρεάζει θα ενημερώσω..

IMG_20200808_162740.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...