Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακραία τραγικό το τρέξιμο του αικον,ε δε νομιζω να πάμε σε κάτι τέτοιο.Κατα τ αλλά πιστεύω δυτικά κεντρικά νότια και ανατολικά όλοι δηλαδή πλην της Μακεδονίας θα δουν φθινόπωρο.Εμεις θα περιμένουμε μια μέρα ακόμη να δούμε αν θα μας κάνει την τιμή.Τι να κάνουμε να δείρουμε το κακό χαμηλό?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Ακραία τραγικό το τρέξιμο του αικον,ε δε νομιζω να πάμε σε κάτι τέτοιο.Κατα τ αλλά πιστεύω δυτικά κεντρικά νότια και ανατολικά όλοι δηλαδή πλην της Μακεδονίας θα δουν φθινόπωρο.Εμεις θα περιμένουμε μια μέρα ακόμη να δούμε αν θα μας κάνει την τιμή.Τι να κάνουμε να δείρουμε το κακό χαμηλό?😋

Εγώ ξερογλύφομαι για την λογική της δεύτερης καρτέλας του τζίφο πάντως. 😅 Κρίμα που μέχρι τότε μπορεί να γίνει το έλα να δεις.

έβγαλε πιο δυτικά την ψυχρή λίμνη και βγάζει κάτι σαν αστάθεια Νοεμβρίου ο τζίφος. Θυμίζει μια διάταξη που παραλίγο να έβγαινε πέρσι τον Μάρτιο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι πάει να κάνει ο τζίφος🤑

Φοβερό ψυχρό μέτωπο με χιόνια μάλιστα αρκετά χαμηλά στην Πινδο, Pretty much την κακοκαιρία που ζήτησε ο billipiros χεχε

κρίμα να μην έχουμε το επόμενο Frame!

Modele GFS - Carte prévisions

 

καλό τρέξιμο, φαινόμενα παντού [εκτός κεντρικής Μακεδονίας πάλι :Ρ], κρίμα που δεν θα βγει 

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν θα βγω πολυ οφφ τοπικ. απλα θα πω οτι το καλοκαιρι μια χαρα πηγε η Β ελλαδα και τον οκτωμβρη η δυτικη. 

χτυπαει ασχημα να λετε ρε παιδια οτι λετε... εμεις εδω μια βροχα διαρκειας δεν ειχαμε για πολλους μηνες.

οσο για το τι κανει τωρα δεν λεει τιποτα για το μετα. μπορει και να παει συνεχως με κατεβασιες στα ανατολικα μπορει και συνεχως στα δυτικα κτλ.

ελεος πια καθε χρονο τα ιδια....

 

εγω λεω με βεβαιοτητα οτι μετα τις 28 του μηνα τιποτα δεν θα ειναι ακριβως οπως το δειχνουν...  βιαζεστε να βγαζετε συμπερασματα και με αρνητικο τροπο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

11 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

δεν θα βγω πολυ οφφ τοπικ. απλα θα πω οτι το καλοκαιρι μια χαρα πηγε η Β ελλαδα και τον οκτωμβρη η δυτικη. 

χτυπαει ασχημα να λετε ρε παιδια οτι λετε... εμεις εδω μια βροχα διαρκειας δεν ειχαμε για πολλους μηνες.

οσο για το τι κανει τωρα δεν λεει τιποτα για το μετα. μπορει και να παει συνεχως με κατεβασιες στα ανατολικα μπορει και συνεχως στα δυτικα κτλ.

ελεος πια καθε χρονο τα ιδια....

 

εγω λεω με βεβαιοτητα οτι μετα τις 28 του μηνα τιποτα δεν θα ειναι ακριβως οπως το δειχνουν...  βιαζεστε να βγαζετε συμπερασματα και με αρνητικο τροπο...

Μιλάς εκ του ασφαλούς.

Δεν βίωσες τον περσινό άθλιο χειμώνα της Ηπείρου... Ούτε είσαι καμιά 600mm κάτω από τον μέσο όρο, όπως είναι όλοι οι σταθμοί της Ηπείρου. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

 

Μιλάς εκ του ασφαλούς.

Δεν βίωσες τον περσινό άθλιο χειμώνα της Ηπείρου... Ούτε είσαι καμιά 600mm κάτω από τον μέσο όρο, όπως είναι όλοι οι σταθμοί της Ηπείρου. 

Σαν πως εσύ τον βίωσες;;;;🤣🤣🤣Εικονικά τα ζεις όλα στην ηπειρο απο Ίλιον.

Λοιπον παιδες ληξτε το εδω το περι κλαψας και αδικιας.Καποιες.φορες ευνοουνται οι μεν,καποιες αλλες οι δε.Μαρθα βουρτση καταντησαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως για το παραπάνω θέμα που είναι εκτός τόπικ, δεν ξέρω αν θα ήταν καλό να δημιουργηθεί καινούργιο θέμα που να ανήκει στα στατιστικά, όπου να συζητάμε αυτό που κάνουμε πάνω χωρίς διενέξεις, για να μην σχολιάζουμε σε λάθος θέμα. Υπάρχουν πολλές ωραίες συζητήσεις που μπορούν να βγούν από το παραπάνω θέμα. Αλλά ίσως ανήκει σε κάποιο θέμα το οποίο ήδη υπάρχει. Δεν μπαίνω ιδιαίτερα στα θέματα με τα στατιστικά.

 

 

Για το θέμα μας τα 6αρια όλα είχαν την τάση για πιο νότια τροχιά της κακοκαιρίας. Ο τζίφος παραμένει το καλύτερο σενάριο [ενώ εχθές ήταν το χειρότερο]. Ας ελπίσουμε να μην βγει το αικον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σαν πως εσύ τον βίωσες;;;;🤣🤣🤣Εικονικά τα ζεις όλα στην ηπειρο απο Ίλιον.

Λοιπον παιδες ληξτε το εδω το περι κλαψας και αδικιας.Καποιες.φορες ευνοουνται οι μεν,καποιες αλλες οι δε.Μαρθα βουρτση καταντησαμε...

Πηγαίνω Άρτα καί τον χειμώνα Γιώργο. Και βλέπω την κατάσταση που επικρατεί στην περιοχή.  Δεν μένω μονίμως Ίλιον. 

Επίσης τα λένε καί τα παιδια που μένουν εκεί. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Πηγαίνω Άρτα καί τον χειμώνα Γιώργο. Και βλέπω την κατάσταση που επικρατεί στην περιοχή.  Δεν μένω μονίμως Ίλιον. 

Επίσης τα λένε καί τα παιδια που μένουν εκεί. 

 

Ναι φιλε μου πηγαινεις μια στις τοσες Αρτα και λες οτι βιωνουν καποια κατασταση επειδη δεν εχει βρεξει πολυ και τα δυστυχα τα θεοδωριανα εβαλαν μονο 600μμ τους τελευταιους 5 μηνες.Και στην Αθηνα που μενεις μονιμα δε σ ενοχλει ας πουμε που σε 5 μηνες ειχε βαλει η περιοχη σου 20μμ κατι που δεν εχει συμβει πουθενα αλλου στη χωρα.

Τελοσπαντων εχει θεμα παιδες για γκρινια.Βρειτε το και συνεχιστε εκει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Σαν πως εσύ τον βίωσες;;;;🤣🤣🤣Εικονικά τα ζεις όλα στην ηπειρο απο Ίλιον.

Λοιπον παιδες ληξτε το εδω το περι κλαψας και αδικιας.Καποιες.φορες ευνοουνται οι μεν,καποιες αλλες οι δε.Μαρθα βουρτση καταντησαμε...

Ε ναι αυτό λέω... Δεν μπορείς να καίγεσαι για κάτι που δεν μπορείς να ελέγξεις 

Υ.γ καλό πως έχει πάει η κατάσταση για Αττική για τέταρτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σαν πως εσύ τον βίωσες;;;;🤣🤣🤣Εικονικά τα ζεις όλα στην ηπειρο απο Ίλιον.

Λοιπον παιδες ληξτε το εδω το περι κλαψας και αδικιας.Καποιες.φορες ευνοουνται οι μεν,καποιες αλλες οι δε.Μαρθα βουρτση καταντησαμε...

Πραγματικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες ενα πραγμα γνωριζω,σε βαθος χρονου θα παρουμε ολοι αυτο που μας αξιζει..μια περιοδος αδικιας φερνει περιοδο ευνοιας και ξεσπασματα(καλο για υετολαγνους που γουσταρουν ακροτητες) και το αντιστροφο,,Βεβαια ακομα και η εννοιες της ευνοιας η της αδικιας ειναι υποκειμενικες για τον καθενα ..προυποθετουν καλη γνωση των κλιματικων ακομα και των εποχιακων κλιματικων..και κρατημα στατιστικων οπως πολυ καλα εγραψε ο Σακης παραπανω σχετικα με το λεκανοπεδιο..η  η φαση του ειμαι μεν ευνοημενος αλλα αδικημενος σε σχεση με αλλον που ειναι περισσοτερο ευνοημενος...Ανεξαρτητα ομως απολα αυτα υπαρχουν και θα υπαρχουν και συμπλεγματικες συμπεριφορες με η χωρις γνωση που απορρεουν καθαρα απο τοπικισμο...

Επεξεργάστηκε από korfalonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, billipiros12 είπε:

Πηγαίνω Άρτα καί τον χειμώνα Γιώργο. Και βλέπω την κατάσταση που επικρατεί στην περιοχή.  Δεν μένω μονίμως Ίλιον. 

Επίσης τα λένε καί τα παιδια που μένουν εκεί. 

 

Πηγαινεις δηλαδη μια φορα τον χρονο αρτα,και δεν ασχολησε καθολου καιρικα  με τον νομο που μενεις περισσοτερο εδω μεσα?

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, korfalonas είπε:

Παιδες ενα πραγμα γνωριζω,σε βαθος χρονου θα παρουμε ολοι αυτο που μας αξιζει..μια περιοδος αδικιας φερνει περιοδο ευνοιας και ξεσπασματα(καλο για υετολαγνους που γουσταρουν ακροτητες) και το αντιστροφο,,Βεβαια ακομα και η εννοιες της ευνοιας η της αδικιας ειναι υποκειμενικες για τον καθενα ..προυποθετουν καλη γνωση των κλιματικων ακομα και των εποχιακων κλιματικων..και κρατημα στατιστικων οπως πολυ καλα εγραψε ο Σακης παραπανω σχετικα με το λεκανοπεδιο..η  η φαση του ειμαι μεν ευνοημενος αλλα αδικημενος σε σχεση με αλλον που ειναι περισσοτερο ευνοημενος...Ανεξαρτητα ομως απολα αυτα υπαρχουν και θα υπαρχουν και συμπλεγματικες συμπεριφορες με η χωρις γνωση που απορεουν καθαρα απο τοπικισμο...

 

Εχει καταντησει κουραστικο να βγαινει ο καθενας και να γραφει για τραγικα τρεξιματα,και να νομιζει ο αλλος οτι μιλαει για ολη την επικρατεια της χωρας

Η ελλαδα δεν ειναι μονο τα γιαννενα η αρτα  η αθηνα και η θεσσαλονικη

Ελλαδα ειναι και η κρητη,οπως η πελοποννησος, η ροδος, και η χιος

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Spartan said:

Ρε συ δεν γινετε να διαβαζουμε αυτα που γραφουμε

Εχει καταντησει κουραστικο να βγαινει ο καθενας και να γραφει για τραγικα τρεξιματα,και να νομιζει ο αλλος οτι μιλαει για ολη την επικρατεια της χωρας

Η ελλαδα δεν ειναι μονο τα γιαννενα η αρτα  η αθηνα και η θεσσαλονικη

Ελλαδα ειναι και η κρητη η πελοποννησος η ροδος και η χιος

 

 

Ειναι ενας λογος που εμαθα τα βασικα ωστε να διαβαζω μονος μου χαρτες καθως δεν εβγαζα ακρη😉...

Επεξεργάστηκε από korfalonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά είμαι λάτρης και οπαδός της κανονικότητας της φυσιολογικότητας......θέλω να υπάρχει μια φυσιολογική για την εποχή καιρική εξέλιξη όσο μπορεί να γίνει αυτό....ξέρω ότι δεν συμβαίνει πάντα δεν γίνεται θα υπάρχουν πάντα ξεκάρφωτες κυκλοφορίες σε λάθος εποχές απλά να μην γίνει κανόνας...γιατί επαναλαμβανόμενη σύμπτωση παύει να είναι σύμπτωση....

θέλω για παράδειγμα τώρα που μπαίνει Νοέμβρης το πρώτο 15ήμερο να έχει κύρια επικράτηση νότιου δυτικού και ρεύματος με πολλά χαμηλά από τα δυτικά και πολλές βροχές σε όλη τη χώρα σταδιακά και τα πρώτα χιόνια στα ψηλά των βουνών, κανονικές θερμοκρασίες...με ελάχιστα διαλείμματα ηλιοφάνειας και καλοκαιρίας.....το δεύτερο 15ήμερο σταδιακά να μπαίνουν και οι βοριάδες στο παιχνίδι που θα χιονίζουν όλο και χαμηλότερα υψόμετρα από βορά προς νότο όσο πλησιάζουμε προς τον Δεκέμβρη...με αρκετά πάλι χαμηλά και πολύ λίγες μέρες ενδιάμεσα με διαλείμματα καλοκαιρίας με ποιο χαμηλές θερμοκρασίες όσο περνάνε οι μέρες θερμοκρασιες βαρύ φθινοπώρου προς το τέλος με τα πρώτα χιόνια στη δυτική Μακεδονία μέσα στις πόλεις.... 

μετά τον Δεκέμβρη πλέον στο πρώτο 15ήμερο κάθε μέρα που θα περνά να κρυώνει περισσότερο ο καιρός με σταδιακά χιόνια από κακοκαιρία σε κακοκαιρίας όλο και ποιο χαμηλά ώστε να πέσουν και τα πρώτα χιόνια στα πεδινά της βόρειας χώρας...με επικράτηση βορείου ρεύματος στη μισή χώρα και πολλά φαινόμενα στην υπόλοιπη χώρα και τα νησιά....

το δεύτερο 15ήμερο του Δεκέμβρη να κρυώσει και άλλο ο καιρός και να κατέβουν νοτιότερα τα χιόνια από το ύψος της ανατολικής Στερεάς και βορειότερα με διαλείμματα μικρά πάλι εννοείται....και τις πρώτες μεγάλες παγωνιές στα κεντροβόρεια από παγετούς .....ε ο Γενάρης μετά να είναι ένας καθαρά χειμωνιάτικος κρύος παγερός και χιονοβόλος μήνας από βορά προς νότο κατά διαστήματα  και με τις καθιερωμένες πλέον αλκυονίδες για καμιά βδομάδα προς το τέλος...και εκ νέου επάνοδος του χειμώνα και των φαινομένων τον Φλεβάρη....παλιοί καλοί γνήσιοι χειμώνες ........που πλέον αν συμβούν θα βγουν όλοι και με το δίκιο τους με την ξεφτίλα των ζεστών άνυδρων χειμώνων των τελευταίων ετών να πουν ότι ζούμε όχι απλά έναν  πολύ βαρύ χειμώνα αλλά έναν Αρμαγεδδών ...........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον αν είναι να κάνει ψυχρό καιρό με βοριάδες ως επί το πλείστον στη χώρα όπως πάει να φανεί να βγούν με διατάξεις που θα έχουν συννεφιά και στην κεντροβόρεια χώρα και έστω και ψιχάλες και ψιλόβροχα και ας βρέχει πολύ αλλού....το θέμα είναι να κρυφτεί ο ήλιος..όχι άλλο ήλιο σε λίγο μπαίνει Νοέμβρης ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, korfalonas είπε:

Ειναι ενας λογος που εμαθα τα βασικα ωστε να διαβαζω μονος μου χαρτες καθως δεν εβγαζα ακρη😉...

Μια από τα ίδια. Πάντα ήξερα για το κλασσικό χαμηλό Ιόνιο Πελοπόννησο Αιγαίο, και έπαθα σοκ όταν είδα τον υετό με την διάταξη που προκαλεί καιρό τύπου Π, όπως και με ποιον τρόπο χιονιζονται τα Γιάννενα. Βέβαια εντάξει, για προφανείς λόγους εγώ πρέπει να ξέρω να διαβάζω χάρτες, αλλιώς θα είμαι στο ταμείο ανεργιας😋

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Προσωπικά είμαι λάτρης και οπαδός της κανονικότητας της φυσιολογικότητας......θέλω να υπάρχει μια φυσιολογική για την εποχή καιρική εξέλιξη όσο μπορεί να γίνει αυτό....ξέρω ότι δεν συμβαίνει πάντα δεν γίνεται θα υπάρχουν πάντα ξεκάρφωτες κυκλοφορίες σε λάθος εποχές απλά να μην γίνει κανόνας...γιατί επαναλαμβανόμενη σύμπτωση παύει να είναι σύμπτωση....

θέλω για παράδειγμα τώρα που μπαίνει Νοέμβρης το πρώτο 15ήμερο να έχει κύρια επικράτηση νότιου δυτικού και ρεύματος με πολλά χαμηλά από τα δυτικά και πολλές βροχές σε όλη τη χώρα σταδιακά και τα πρώτα χιόνια στα ψηλά των βουνών, κανονικές θερμοκρασίες...με ελάχιστα διαλείμματα ηλιοφάνειας και καλοκαιρίας.....το δεύτερο 15ήμερο σταδιακά να μπαίνουν και οι βοριάδες στο παιχνίδι που θα χιονίζουν όλο και χαμηλότερα υψόμετρα από βορά προς νότο όσο πλησιάζουμε προς τον Δεκέμβρη...με αρκετά πάλι χαμηλά και πολύ λίγες μέρες ενδιάμεσα με διαλείμματα καλοκαιρίας με ποιο χαμηλές θερμοκρασίες όσο περνάνε οι μέρες θερμοκρασιες βαρύ φθινοπώρου προς το τέλος με τα πρώτα χιόνια στη δυτική Μακεδονία μέσα στις πόλεις.... 

μετά τον Δεκέμβρη πλέον στο πρώτο 15ήμερο κάθε μέρα που θα περνά να κρυώνει περισσότερο ο καιρός με σταδιακά χιόνια από κακοκαιρία σε κακοκαιρίας όλο και ποιο χαμηλά ώστε να πέσουν και τα πρώτα χιόνια στα πεδινά της βόρειας χώρας...με επικράτηση βορείου ρεύματος στη μισή χώρα και πολλά φαινόμενα στην υπόλοιπη χώρα και τα νησιά....

το δεύτερο 15ήμερο του Δεκέμβρη να κρυώσει και άλλο ο καιρός και να κατέβουν νοτιότερα τα χιόνια από το ύψος της ανατολικής Στερεάς και βορειότερα με διαλείμματα μικρά πάλι εννοείται....και τις πρώτες μεγάλες παγωνιές στα κεντροβόρεια από παγετούς .....ε ο Γενάρης μετά να είναι ένας καθαρά χειμωνιάτικος κρύος παγερός και χιονοβόλος μήνας από βορά προς νότο κατά διαστήματα  και με τις καθιερωμένες πλέον αλκυονίδες για καμιά βδομάδα προς το τέλος...και εκ νέου επάνοδος του χειμώνα και των φαινομένων τον Φλεβάρη....παλιοί καλοί γνήσιοι χειμώνες ........που πλέον αν συμβούν θα βγουν όλοι και με το δίκιο τους με την ξεφτίλα των ζεστών άνυδρων χειμώνων των τελευταίων ετών να πουν ότι ζούμε όχι απλά έναν  πολύ βαρύ χειμώνα αλλά έναν Αρμαγεδδών ...........

Αυτό είναι το ιδανικό Σωτήρη. Πρέπει να χιονίσει στη Πίνδο και γενικά στα Βορειοδυτικά. Ως προς εκεί τα παιδιά με βρίσκουν σύμφωνο. Αλλά, μην αναθεματίζουμε αν πάει να βρέξει κάπου αξιόλογα. Δεν έχει νορμες ο καιρός. Να σας πω παράδειγμα; Σχηματάρι να ρίχνει χαρτοπετσετες και Χαλκίδα βροχή. 18 χμ διαφορά. Υπομονή παίδες όλοι. Πρέπει αρχικά να κρυώσει ο καιρός. Και μετά ας κάνουμε τα ντέρμπυ μας τον χαβαλέ μας με κόσμιο τρόπο και να χαρούμε όλοι σταδιακά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τα 50-60 χιλιοστά ο ευρωπαίος στο τελευταίο τρέξιμο μας δίνει 6-7 για την Τετάρτη...όπως είπα και το πρωί υπάρχουν άπειρα ακόμα τρεξίματα ώστε να μην συννεφιάσει καν εν τέλη στην περιοχή.....που πλέον μοιάζει και το ποιο πιθανό σενάριο ακόμα και για κάποιον υπεραισιόδοξο....

https://www.yr.no/sted/Hellas/Sentral-Makedonia/Makrochórion/langtidsvarsel.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Από τα 50-60 χιλιοστά ο ευρωπαίος στο τελευταίο τρέξιμο μας δίνει 6-7 για την Τετάρτη...όπως είπα και το πρωί υπάρχουν άπειρα ακόμα τρεξίματα ώστε να μην συννεφιάσει καν εν τέλη στην περιοχή.....που πλέον μοιάζει και το ποιο πιθανό σενάριο ακόμα και για κάποιον υπεραισιόδοξο....

https://www.yr.no/sted/Hellas/Sentral-Makedonia/Makrochórion/langtidsvarsel.html

Θυμάσαι ένα διάγραμμα που μου είχες ποστάρει από τζίφο για Ήπειρο? αυτό είναι

Diagramme GEFS

 

κοίτα πως έγινε τώρα χαχαα

 

Diagramme GEFS

 

και έχει δρόμο ακόμα για να το κόψει τελείως. Αύριο το πρωί θα γράψω για πρώτη φορά την πρόγνωση του πανεπιστημίου Ιωαννίνων για τα Γιάννενα και αν και ξέρω χοντρικά τι θα κάνει, σε τέτοιες περιπτώσεις η πρόγνωση πρέπει να είναι πολύ "διπλωματική" ώστε αυτό που λες να βγαίνει, χωρίς ιδιαίτερες λεπτομέρειες.  Περισσότερες λεπτομέρειες ειδικά για πράγματα που είναι χαμηλής προγνωσιμότητας σημαίνουν περισσότερα πιθανά λάθη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...